Al Aseel İnternational İnşaat iletişim

Al Aseel İnternational İnşaat iletişim

Al Aseel İnternational İnşaat Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Altawil tarafından kuruldu.

Internatıonal Turkısh Trade Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Internatıonal Turkısh Trade Gayrimenkul İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile S.M.Abdullah Al-Tahamı tarafından kuruldu.

Number One İnternational Group Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Number One İnternational Group Gayrimenkul İnşaat İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Abo Smra ve Anjee Al Tal ortaklığında kuruldu.

Al Aseel İnternational İnşaat Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Aseel İnternational İnşaat Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Altawil tarafından kuruldu.

Qt İnternational Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Qt İnternational Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Nuri  Olcay,  Ghanım Ibrahım  J A Al-Kuwarı, Hamidullah Joya ve Muhammed M.  Haznavi ortaklığında kuruldu. 

A To Z İnternational For General Trading İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

A To Z İnternational For General Trading İnşaat İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Aıman Al Manzaljı tarafından kuruldu. 

Kuvettork İnternational Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kuvettork İnternational Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Esenyurt'ta Amın Kardoch, Nourı Al-Kardoush ve Khalıl    Kardoch ortaklığında kuruldu. 

Gulf İnternational Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gulf İnternational Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 300 bin TL sermaye bedeli ile Ali Al Naser ve Adel Alnaser ortaklığında kuruldu. 

Albarq Internatıonal İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Albarq Internatıonal İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Othman Al Hmoud ve Mohammad Alhmoud ortaklığında kuruldu. 

Al Meda Internatıonal Seyahat Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Meda Internatıonal Seyahat Gayrimenkul Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Farıd Abudayeri Anas Tafesh ve Mohammed Alkhaldı ortaklığında kuruldu. 

Alqudari İnternational Trading Restaurant Ve İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Alqudari İnternational Trading Restaurant Ve İnşaat İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Büyükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Munır Ahmed Al-Qudarı ve Abobakr Anwar ortaklığında kuruldu. 

Al Ameen Internatıonal Group Müteahhitlik Ve Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Al Ameen Internatıonal Group Müteahhitlik Ve Yatırım Limited Şirketi bugün Fatih’te 10 bin TL sermaye bedeli ile Hamzah Mozan tarafından kuruldu. 

3A İnternational İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

3A İnternational İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi, Adel Alı Ahmed Al-Hadha tarafından 100 bin TL sermaye ile 13 Nisan'da Esenyurt, Büyük Hayrettin Paşa Mahallesi'nde kuruldu.

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dubai İnternational İnşaat İhracat İthalat Ticaret Limited Şirketi, Abdennaser Sadek, Fawaz Altabaa, Mohamed Al Tabba, Alaa Sadek ortaklığıyla 160 bin TL sermaye ile 15 Ocak'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu.

Al Aseel İnternational İnşaat iletişim Haberi

Al Aseel İnternational İnşaat iletişim

Al Aseel İnternational İnşaat Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Altawil tarafından kuruldu.

Al Aseel İnternational İnşaat Ve İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi konusu:

EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar,soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa,arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek; bahçe,tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek. Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek. INSAAT 1. Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak,...