Al Vatan Emlak adres

Al Vatan Emlak adres

Al Vatan Emlak Turizm Araç Kiralama Tamir Servis İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Khaled Fraoun ve Abdellatıf Abdoun ortaklığında kuruldu.

Fama Emlak Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fama Emlak Turizm Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Fathı A.M. Al-Shaıbanı tarafından kuruldu.

Al Amal Emlak Gayrimenkul İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Amal Emlak Gayrimenkul İthalat İhracat Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih’te 200 bin TL sermaye bedeli ile Rami Hamid tarafından kuruldu.

El Reyahen Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Reyahen Emlak Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 400 bin TL sermaye bedeli ile Rawaa E.Fahad Al-Chalabi tarafından kuruldu.

Ersin Emlak Limited Şirketi kuruldu!

Ersin Emlak Limited Şirketi Küçükçekmece'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Ersin Dursun ve S.M. Mohammed Al-Nahi tarafından kuruldu.

Sarma Emlak Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sarma Emlak Turizm ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Salah Al Sarma tarafından kuruldu.

Monza Emlak Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Monza Emlak Danışmanlık Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Sajjad Ali Hussein Al Hufayree tarafından kuruldu.

RMC Emlak İnşaat ve Pazarlama Limited Şirketi kuruldu!

RMC Emlak İnşaat ve Pazarlama Limited Şirketi bugün Fatih'te 400 bin TL sermaye bedeli ile Mohamed Radwan Al Hamwi ve Mohd Makki Baroudi tarafından kuruldu. 

Burak İstanbul Emlak Limited Şirketi kuruldu!

Burak İstanbul Emlak Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Mohamad Al Nouri ve Mohamad Alsubh tarafından kuruldu.

Sırelfırat Turizm Gıda Emlak İnşaat Otomobil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sırelfırat Turizm Gıda Emlak İnşaat Otomobil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Murtadha G.I. Al-Anı tarafından kuruldu.

Zelal Delal İnşaat Emlak Limited Şirketi kuruldu!    

Zelal Delal İnşaat Emlak Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Dalal Al Jundi tarafından kuruldu.    

Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Concord İnvest İnşaat ve Emlak Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 150 bin TL sermaye bedeli ile Amr Al Ramla Al Shami, Mehmet Onur Akbulut ve Mohammad Nour Alramla Alshami ortaklığında kuruldu. 

El Marakibji Emlak İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

El Marakibji Emlak İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 200 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Al Marakibeji ve Nizat El Marakibji ortaklığında kuruldu.

AL Saadi Turizm Emlak ve Seyahat Acentesi Limited Şirketi kuruldu!

AL Saadi Turizm Emlak ve Seyahat Acentesi Limited Şirketi bugün Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile M.M.Abdulhasan Al-Saadi tarafından kuruldu...

Al Vatan Emlak adres

Al Vatan Emlak adres Al Vatan Emlak adres

Al Vatan Emlak Turizm Araç Kiralama Tamir Servis İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Khaled Fraoun ve Abdellatıf Abdoun ortaklığında kuruldu.

Al Vatan Emlak Turizm Araç Kiralama Tamir Servis İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi konusu:
Emlak : Her türlü gayrımenkul almak,satmak,kiralamak ve komisyonculuğunu yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Al Vatan Emlak Turizm Araç Kiralama Tamir Servis İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi adres: Sultaniye Mah.Doğan Araslı Blv.Han Plus Apt.N.146-150/200...