alara city nerede

alara city nerede

Alara City Konutları 'nda satışlar devam ediyor. Projede yer alan konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı...

Alara City Projesi!

Beylikdüzü'nde yer alan Alara City Projesi kapsamında yer alan daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde müşterilere sunuluyor

Beylikdüzü Alara City fiyat!

Beylikdüzü Alara City fiyat bilgileri için haberimizden yararlanabilirsiniz. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin tamamının satıldığı Beylikdüzü Alara City Evleri'nde konut kredisi kullanılarak taksitli ödemeler yapılabiliyor...

Alara City Beylikdüzü satılık!

Alara City Beylikdüzü satılık daire fiyatları 200 bin liradan başlangıç gösteriyor. Alara City Beylikdüzü projesinin dairelerindeki bu fiyat projedeki 2 oda 1 salon tipinde tasarlanan dairelerde geçerli oluyor...

Alara City satılık!

Alara City satılık daire fiyatları 2+1 daireler için 200 bin liradan başlayarak yükseliyor. Tüm 1+1 daierelerin satışlarının tamamlandığı Alara City satılık konut fiyatlarını 0212 854 10 83 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz...

Alara City satılık daire!

Alara City satılık daire kapsamında konutlar 200 bin TL' den başlayan fiyatlarla satılıyor. Çebitaş Yapı Beylikdüzü Alara City Evlerinde yer alan dairelerin teslimleri hemen yapılıyor...

Alara City Beylikdüzü ulaşım!

Konum olarak İstanbul'un Avrupa yakasında yükselen Alara City Beylikdüzü ulaşım bilgileri ve daha fazla ayrıntıya haberimizden ulaşabilirsiniz...

Plusera City nerede?

Plusera İnşaat, İstanbul'da yeni bir proje hayata geçiriyor. Candemir İnşaat Gaziantep'te inşa ettiği modern projeleri, Plusera İnşaat ile İstanbul'a taşıyor. Peki Plusera City nerede?

Fuzul Başak City Residence nerede?

Yarın ön satışa çıkacak olan Başakcity Boutique projesi Fuzul Grup tarafından hayata geçirildi. Peki Fuzul Başak City Residence nerede?

Tempo City nerede?

Toplam 217 daire ve 17 ticari üniteden meydana gelen Tempo City Evleri Sur Yapı tarafından hayata geçiliyor. Peki Tempo City nerede?

Bakırköy City Konutları nerede?

Bakırköy City Kartaltepe'de teslimlerin 2017 yılında yapılması öngörülüyor. Toplam yatırım bedeli 200 milyon TL olarak belirtilen proje 163 daire ve 33 dükkandan oluşuyor. Peki Bakırköy City Konutları nerede?

Bakırköy City nerede yapılacak?

Bakırköy City Kartaltepe'de 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar yer alıyor. Beyaz İnşaat imzası taşıyan proje 9 bin 933 metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor. Peki Bakırköy City nerede yapılacak?

Bakırköy City Residence nerede?

Bakırköy City'de dairelerin alanları minimum 87 metrekare olarak tasarlandı. Proje bedeli 200 milyon TL olarak belirlenen proje 9 bin 933 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Bakırköy City Residence nerede?

Bakırköy City nerede?

200 milyon TL yatırım bedeliyle inşa edilen Bakırköy City Konutları'nın 2017 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanıyor. Proje 165 adet daireden oluşuyor. Peki Bakırköy City nerede?

Kartaltepe Bakırköy City nerede?

Bakırköy City Evleri 10 katlı bloklar halinde yükseliyor. 165 daire ve 33 dükkandan oluşan proje 9 bin 933 metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Peki Kartaltepe Bakırköy City nerede?

Bakırköy City Rezidans nerede?

Dairelerin 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı Bakırköy City 42 bin 310 metrekare inşaat alanında oluşuyor. Proje Beyaz İnşaat imzası ile hayata geçiriliyor. Peki Bakırköy City Rezidans nerede?

Aqua City Denizli Evleri nerede?

Banka kredisi ile firma bünyesinde kredi imkanı ile ödeme yapılabilen Aqua City Evleri daire fiyatları 187 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Aqua City Denizli Evleri nerede?

Ekşioğlu City Evleri nerede?

Toplam 400 adet daireden oluşan Ekşioğlu City Evleri projesinde daireler 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon salon şeklinde dizayn edildi.

Bursa Bakgör City-1 nerede?

283 daire 61 dükkan ile hayata geçen Bakgör City-1 Konutları Bursa'nın Balat bölgesinde hayata geçiyor. Projenin Haziran 2016 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Ediz City Evleri nerede?

Ediz City Evleri nerede sorusunu cevaplandırmadan önce projeden bahsedelim. Projede daire alanları 185 metrekareden başlangıç gösteriyor. Gaziantep Ediz City Evleri Ediz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

alara city nerede Haberi

alara city nerede


Alara City Konutları İstanbul'un Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesinde yükseliyor. Alara City Konutları 'nda  satış süreci devam ediyor.


19 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılan Alara City satılık daire tipleri kapsamında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor.


Çebitaş Yapı Alara City projesi 120 adet daireden meydana geliyor. Çebitaş Yapı Alara City daire fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


85 metrekare ile 151 metrekare arasında değişen alanlara sahip konutların yer aldığı Alara City Konutları 2 blok halinde yükseliyor. Projeden banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.


Alara City nerede?

Beylikdüzü Alara City ulaşım :Cumhuriyet Mah, 1983 sok. No:5 Esenyurt / İstanbul


Alara City Beylikdüzü iletişim 

Telefon: 0212 854 10 83

Web Adresi: