11 / 08 / 2022

Alarko Holding ihale

Alarko Holding ihale

Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş., Bükreş Güney Çevreyolu Dizayn ve Yapım İşi ihalesi yaklaşık 161 milyon 486 bin 997 Euro teklifle kazanmıştı. Proje yakında başlayacak...

Alarko Holding 10 bin TL sermayeyle yeni şirket kuruyor!

Alarko Holding A.Ş. Yönetim Kurulu tarafından,10 bin TL sermayeli bir anonim şirket kurulmasına karar verildi...

İstanbul’un ikinci cruise limanı için ihale hazırlığı!

İstanbul, 5 Nisan’da açılması planlanan Galataport limanını beklerken, ikinci bir cruise limanı için de ihale hazırlığı başladı. Global Ports Holding’in CEO’su İstanbul’daki liman ihalesine hazır olduklarını açıkladı.

Alarko Holding'den imar planı değişikliği açıklaması!

Alarko Holding, bağlı ortaklığı Alarko Konut Projeleri Geliştirme A.Ş'de kayıtlı Tuzla İlçesi Orhanlı Mahallesinde bulunan sekiz adet parselin imar planı değişikliği hakkında açıklama yaptı...

Alarko Holding Romanya’da 620 milyon Euro'ya demiryolu yapacak!

Alarko Holding'in bağlı ortaklığı Alsim Alarko'nun yüzde 50 hisseye sahip olduğu grup, Romanya'daki demiryolu hattı ihalesini yaklaşık 619 milyon 600 bin 686 Euro teklifle kazandı...

Alarko Holding'in Tuzla'daki arazisinin imar planı değişti!

Alarko Holding'in bilanço aktifinde bulunan Tuzla'daki arazisine ilişkin imar planı değişikliği Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayınlandı.

Türkiye'den 5 inşaat firması dünyada en fazla ihale alan ilk 10 firma arasında!

Dünya Bankası verilerine göre, Limak Holding, Cengiz Holding, Kolin, Kalyon ve MNG Holding dünyada en fazla ihale alan ilk 10 firma arasında yer aldı.

Bükreş Güney Çevreyolu Dizayn ve Yapım İşi ihalesi ne oldu?

Alarko Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağlı ortaklığı Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş.'nin katıldığı ihale ile ilgili daha önce yapılan özel durum açıklaması hakkında güncelleme yaptı.

DAP Holding'ten yatırım atağı!

2018’i yatırım yılı ilan eden DAP Holding, dev yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Bir haftada 2,9 milyar liralık ihale kazanan firma dev projelerine hız verecek.

Çalık Holding, Basra’da liman projesi kazandı!

Çalık Holding’e ait iki şirket, Basra’da önemli bir ihale aldı. Şirketler Gap İnşaat ve Çalık Enerji, Basra Limanı’nın yenilenmesi ve rehabilitasyonu ihalesini kazandı...

Sümer Holding'in Diyarbakır'daki fabrika binası yıkılıyor!

Sümer Holding A.Ş. Genel Müdürlüğüne ait Diyarbakır'da yer alan fabrika binası yıkılıyor. Yıkımda çıkacak hurdalar ise ihale ile satılıyor..

Alarko'dan Kazakistan'da dev ihale!

Alarko Holding, Alsim Alarko liderliğindeki konsorsiyumun Kazakistan'da kazandığı Alma-Ata Çevre Yolu projesine ilişkin sözleşmenin imzalandığını açıkladı. 

Alarko Holding İstanbul'daki metro ihalelerine talip!

Alarko Holding CEO'su Ayhan Yavrucu metro projeleri hakkında önemli açıklamalar yaptı. 

Alarko Holding'ten Kazakistan Alma-ata Çevreyolu açıklaması!

Alarko Holding, Alsim Alarko San. Tes. ve Tic. A.Ş.'nin katıldığı İhale ile ilgili daha önce yapılan özel durum açıklaması hakkında güncelleme yaptı.

Alarko Holding ihale Haberi

Alarko Holding ihale

Alarko Holding, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) bağlı ortaklığı Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş.'nin katıldığı ihale ile ilgili daha önce yapılan özel durum açıklaması hakkında güncelleme yayınladı. 

Alarko Holding'in bağlı ortaklığı Alsim Alarko Sanayi Tesisleri ve Ticaret A.Ş.'nin Romanya Karayolları İdaresi tarafından açılmış olan Bükreş Güney Çevreyolu Dizayn ve Yapım İşi ihalesine verdiği teklifin en iyi teklif olarak açıklandığı, teklif bedelinin yüzde 19 KDV hariç 750 milyon 849 bin 942,12 RON (yaklaşık 161 milyon 486 bin 997 Euro) olduğu ve gerekli yasal prosedürlerin tamamlanmasını müteakip sözleşme müzakerelerine davet edilmeyi beklendiği; işveren idarenin ihale sonucu için yapılan itirazları sonuçlandırdığı ve Alarko Holding'in sözleşme müzakerelerine davet etmesi beklendiği daha önce kamuoyuna duyurulmuştu.

İşveren idareden sözleşmenin imzalanması için davet yazısı bugün Alarko Holding'e...