Ali Keven kimdir

Ali Keven kimdir

Ali Keven kimdir

Kocaeli'nin Körfez ilçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi'ne rehabilitasyon merkezi açılması talebi gündemine taşındı. İYİ Parti'li Türkkan, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Mehmet Ali Ergin kimdir?

Mehmet Ali Ergin kimdir?

Re-pie Gayrimenkul ve Girişim Sermayesi Portföy Yönetimi Kurucu Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan Mehmet Ali Ergin kimdir? Mehmet Ali Ergin daha önce hangi görevlerde bulundu?

Ali Sabancı kimdir?

Ali Sabancı kimdir?

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı kimdir? Ali Sabancı daha önce hangi işlerde görev aldı? 

Ali Kurt kimdir?

Ali Kurt kimdir?

KİPTAŞ Genel Müdürlüğüne atanan Ali Kurt oldu. Peki Ali Kurt kimdir? Ali Kurt daha önce hangi işlerde görev aldı?

Yozgat’ın yarım kalan inşaat projeleri TBMM'de!

Yozgat’ın yarım kalan inşaat projeleri TBMM'de!

CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven, Yozgat’ın yarım kalan inşaat projelerini TBMM gündemine taşıdı.

Ali Sami Kutlu kimdir?

Ali Sami Kutlu kimdir?

Ali Sami Kutlu, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Ali Sami Kutlu kimdir? Ali Sami Kutlu hangi işlere imza attı?

Ali İlbaş kimdir?

Ali İlbaş kimdir?

Ali İlbaş, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Siirt Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Ali İlbaş kimdir? Ali İlbaş hangi işlere imza attı?

Ali Talip Özdemir kimdir?

Ali Talip Özdemir kimdir?

Ali Talip Özdemir'in 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Bakırköy İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Ali Talip Özdemir kimdir? Ali Talip Özdemir bugüne kadar hangi alanlarda görev aldı?

Haydar Ali Yıldız kimdir?

Haydar Ali Yıldız kimdir?

Haydar Ali Yıldız'ın 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Beyoğlu İlçe Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması bekleniyor. Peki, Haydar Ali Yıldız kimdir?Haydar Ali Yıldız, hangi alanda hizmet veriyor?

Ali Çöpçü kimdir?

Ali Çöpçü kimdir?

Ali Çöpçü, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti tarafından Sinop Belediye Başkan Adayı olarak açıklandı. Peki, Ali Çöpçü  kimdir? Ali Çöpçü, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Ali Abacıoğlu kimdir?

Ali Abacıoğlu kimdir?

İmar Affı ve İlgili Mevzuat kitabının yazarlarından olan Avukat Ali Abacıoğlu kimdir? Avukat Ali Abacıoğlu hangi alanda hizmet veriyor?

Ali Murat Alatepe kimdir?

Ali Murat Alatepe kimdir?

Ali Murat Alatepe, Esenyurt Belediye Başkanı oldu. Peki, Ali Murat Alatepe kimdir?Ali Murat Alatepe, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Ali Coşkun kimdir?

Ali Coşkun kimdir?

25 Ekim'de Ankara'da kurulan İyi Parti'nin 200 kişilik kurucular kurulunda yer alan Ali Coşkun kimdir?

Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal kimdir?

Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal kimdir?

Ali Ağaoğlu'nun damadı Koray Kırcal kimdir?Ali Ağaoğlu'nun kızı Sena, Koray Kırcal'la evlendi. Sena - Koray Kırcal çiftinin çok konuşulan düğününe ilişkin ilginç detaylar da ortaya çıkıyor.

Ali Keven kimdir

Ali Keven kimdir Ali Keven kimdir

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Kocaeli'nin Körfez ilçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi'ne rehabilitasyon merkezi açılması talebine ilişkin soru önergesi hazırladı. Türkkan, sorusunun Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yanıtlandırılmasını istedi.

İYİ Parti'li Türkkan, ''Kocaeli'nin Körfez ilçesi Yavuz Sultan Selim Mahallesi sosyo-kültürel özelliklerinden dolayı akraba evlilikleri yüksek oranlara sahiptir Akraba evliliklerinin yoğun yaşandığı mahalle de bu durumdan ötürü engelli doğum oranları da yoğun olarak görülmektedir. Engelli vatandaşlarımızın sayısı Türkiye ortalamasının üzerindedir. Mahallede bu durumun yarattığı bir takım eksiklikleri tamamlayacak olan herhangi bir rehabilitasyon merkezi de bulunmamaktadır'' diye konuştu. 

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın soruları:
1- Bakanlık olarak Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nin özellikleri ve anayasamızda yer alan sosyal devlet olma nitelikleri göz önünde bulundurularak engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için bir rehabilitasyon merkezinin yapımı...