Alldesign istanbul nerede

Alldesign istanbul nerede

Her yıl tasarım dünyasının yerli ve yabancı gurularını sektörle buluşturarak İstanbul’u bir tasarım üssü haline getiren alldesign, 19-21 Şubat 2015 tarihleri arasında adeta ‘yıldızlar geçidine’ sahne olacak...

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede?

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede sorusununu yanıtı ve proje detayları...

Göl İstanbul nerede?

Göl İstanbul nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Göl İstanbul nerede sorusunun yanıtı ve proje detayları...

Norm İstanbul nerede?

Toplam 401 daireden meydna gelen Norm İstanbul projesinde satışlar devam ediyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler bulunuyor. Peki Norm İstanbul nerede?

Pendik Lens İstanbul nerede?

33 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Lens İstanbul projesinde  anahtar teslimleri yakında başlayacak. Peki Pendik Lens İstanbul nerede?

Ödül İstanbul nerede?

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?

Yedikule Cer İstanbul nerede?

Cer İstanbul projesinde fiyatlar metrekare bazında 11 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Yedikule Cer İstanbul nerede hayata geçiriliyor?

Misal İstanbul nerede?

Misal İstanbul projesi örnek bir kentsel dönüşüm projesi olarak İstanbul Avrupa Yakası Gaziosmanpaşa'da hayata geçiriliyor. Peki Misal İstanbul nerede inşa ediliyor?

Avangart İstanbul nerede? İşte lokasyonu!

İstanbul Seyrantepe'de konumlandırılan Avangart İstanbul projesi 735 daire ve 18 dükkandan meydana geliyor. Peki Avangart İstanbul nerede? İşte lokasyonu!

Esenler Ömür İstanbul nerede?

Efitaş İnşaat,Esenler Belediyesi ve Eskon İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Ömür İstanbul projesi 218 konut ve 3 dükkandan meydana geliyor. Peki Esenler Ömür İstanbul nerede?

Axis İstanbul nerede?

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Axis İstanbul projesi 195 ofis ve AVM alanından meydana geliyor. Peki Axis İstanbul nerede?

Karden İnşaat Self İstanbul nerede?

Toplam 609 konut ve 58 dükkandan meydana gelen Self İstanbul projesinde satışlar Mart ayında başlayacak. Peki Karden İnşaat Self İstanbul nerede?

Akros İstanbul nerede?

Toplam 496 adet bağımsız birimden oluşan Akros İstanbul Beylikdüzü projesi 2018 yılı içerisinde teslim edilmeye hazırlanıyor. Peki Akros İstanbul nerede?

Akros İstanbul nerede?

Akros İstanbul, Ak Proje tarafından inşa ediliyor. Proje bünyesinde toplamda 496 adet bağımsız birim bulunuyor. Peki, Akros İstanbul nerede?

Alldesign istanbul nerede Haberi

Alldesign istanbul nerede

2011 yılında “Aklın gözüyle görmek” mottosuyla yola çıkan ve 19-21 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan alldesign Yaratıcı Endüstriler ve Gelişen Teknolojiler Fuarı & Uluslararası Tasarım Konferansları, tasarım dünyasından pek çok sürpriz isme ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind’den, modanın yaratıcı ismi Todd Thomas’a, Hollywood’un ünlü prodüksiyon tasarımcısı Patrick Tatopoulos’tan sergileme tasarımcısı Boris Micka’ya tasarım dünyasının pek çok yıldız ismi alldesign 2015’te konferans vermek üzere İstanbul’a geliyor…


Yüzyılın yaşayan mimarlık dehası: Daniel Libeskind


Dünyanın en önemli kentlerinde tasarladığı müze yapıları her yıl yüz binlerce kişi tarafından ziyaret edilen, özellikle de Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin yerinde inşa edilen Ground Zero için yaptığı masterplan projesiyle tanınan Polonya asıllı ünlü Amerikalı Mimar Daniel...