20 / 08 / 2022

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede?

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede?

Firma: Bilgili Holding

Proje: The Ritz Carlton Residences İstanbul

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. İşte The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede sorusununu yanıtı ve proje detayları...Bilgili Holding; Tekeli ve Sisa mimari ortaklığıyla dizayn edilen Nişantaşı’ndaki tarihi ikonik binayı, teknoloji ile birleştirerek modern ve çağdaş bir tasarımla The Ritz-Carlton Residences, İstanbul olarak hayata geçiriyor. 

Mega kent İstanbul’un lüks ve uğrak yerleri arasında yer alan Nişantaşı’na, modern dönüşümü ile yeni bir soluk katan The Ritz – Carlton Residences, İstanbul'da satışlar başladı.

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede?

The Ritz – Carlton Residences, TO Design Studio’nun kurucusu, Tanju Özelgin’in dokunuşlarıyla dizayn edilerek hayata geçirilirken, iç mekan konsepti ise Mahmut Anlar’ın Geo_ID firması imzası taşıyor. 

Lüks otel deneyimini ev sahiplerine yaşatmayı hedefleyen The Ritz Carlton Residences, yaşayanların konfor ve rahatını maksimum seviyeye çıkartacak hizmetler de sağlıyor. Rezidans, 7/24 concierge ve vale hizmeti ile hem kişisel hem de profesyonel hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Projede çocuklar için özenle tasarlanan oyun alanları ve evcil hayvan bakım hizmetleri veriliyor. Kişiye özel gösterim için sinema, sanat atölyesi, spa-masaj gibi bakım alanları, spor salonu, yüzme havuzu, profesyonel ev temizlik ekibi ve kuru temizleme hizmetleriyle, otel deneyimini ev konforunda yaşatacak.

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede?

The Ritz Carlton Residences, İstanbul'da 31 farklı tip üniteye yer veriliyor. 22 katın bulunduğu tasarım binada; 1 oda 1 salondan, 4 oda 1 salona kadar rezidansların yanı sıra, bahçe dubleksleri ve penthouse'lardan oluşan farklı tiplerde toplam 121 ünite mevcut.

The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede?
The Ritz Carlton Residences İstanbul nerede sorusuna İstanbul Nişantaşı yanıtını verebiliriz. Projenin teslimleri Mart 2022'de gerçekleştirilecek.


Web: http://www.bilgiliholding.com/


projeye sor