Allora Beytepe bitti mi

Allora Beytepe bitti mi

Ulus, Kızılay’ın ardından Ankara’nın yeni merkezi olan Çukurambar’da gerek iş merkezleri gerekse binalarda ofislerin konut sayısına yaklaşması, bölge sakinlerini yeni yerleşim yeri arayışına yöneltti.

Ankara Allora Beytepe ev fiyatları!

Ankara Allora Beytepe ev fiyatları 2+1'lerde 715 bin TL'den başlıyor. Allora Beytepe'de daireler oturuma hazır...

Allora Beytepe Evleri daire fiyatları!

Allora Beytepe Evleri daire fiyatları 570 bin liradan başlangıç gösteriliyor. MFZ Grup projesi Allora Beytepe Evleri Ankara'da 114 adet daire yer alıyor...

Allora Beytepe'nin yüzde 80'inini Çukurambarlılar oluşturuyor!

Ulus, Kızılay’ın ardından Ankara’nın yeni merkezi olan Çukurambar’da gerek iş merkezleri gerekse binalarda ofislerin konut sayısına yaklaşması, bölge sakinlerini yeni yerleşim yeri arayışına yöneltti.

Ankara Allora Beytepe “evin içinde ev” kurgusuyla ilgi çekiyor!

Ankara'da yükselen Allora Beytepe projesinde evlerin içinde bir tane de stüdyo daire bulunuyor. Farklı bir şehirde üniversite eğitimi alıp, mezun olduktan sonra ailesinin yanında yaşamaya başlayan gençler, alıştıkları özgürlüğün kısıtlandığını düşünür.

Allora Beytepe: Bu evin içinde bir de stüdyo daire var!

Başkent Ankara’nın gözde yerleşim yerlerinden Çayyolu’nun Beytepe ile bütünleştiği yerde hayata geçirilen Allora Beytepe konutları ise “evin içinde ev” kurgusuyla gençlere tek başına yaşama özgürlüğü sunarak, ailelerinden de kopmamalarını sağlıyor.

Cadde üzerinde bulunan mağazalar projelerin değerini arttıyor!

Allora Beytepe projesini hayata geçiren MFZ Grup'un ortaklarından Muhanver Gözüm "Yalnızca konutların değil iş merkezlerinin de yer aldığı cadde üzerindeki mağazalar, projenin ve bulundukları bölgelerin değerini arttırıyor.''

MFZ Grup, 'bitmeyen inşaat' devrine son verecek!

Sektörde yaklaşık 30 yıldan beri başarılı projeler hayata geçiren MFZ Grup, Allora Beytepe konut projesi ile "bitmeyen inşaat" devrine son vermeye hazırlanıyor. İşte projenin ayrıntıları...

Allora Beytepe Konutları 3 cepheden güneş alıyor!

Klasik konut anlayışının değişimiyle daha özellikli ve kaliteli projeler inşa edilirken, inşaat firmaları konut alıcısının vazgeçemediği bazı özelliklerin devir değişse de güncellenmediğini belirtiyor.

Allora Beytepe konutları ile bitmeyen inşaat devri sona eriyor!

MFZ Grup, Başkent Ankara'da seçkin kişilerin tercih ettiği Çayyolu'nun Beytepe ile lokasyonda inşa edilen Allora Beytepe konut projesiyle "bitmeyen inşaat" devrine son vermeye hazırlanıyor.

Allora Beytepe projesi bitmeyen inşaat devrini sona erdiriyor!

“Sıfır binadan” konut alanlar, hiçbir eksiğin olmadığını düşünerek evlerine yerleşirken, kendilerini bir anda yeniden inşaatın içinde bulabiliyor.

Muhanver Gözüm: Allora Beytepe'de evle birlikte enerji de veriyoruz!

MFZ Grup ortaklarından Muhanver Gözüm: "Çayyolu'nun Beytepe'yle birleştiği lokasyonda, doğanın tam ortasında yer alan geniş ve ferah Allora Beytepe'de evle birlikte enerji de veriyoruz."

Allora Beytepe’de evle birlikte enerji de veriliyor!

MFZ Grup ortaklarından Muhanver Gözüm: “Çayyolu’nun Beytepe’yle birleştiği lokasyonda, doğanın tam ortasında yer alan geniş ve ferah Allora Beytepe’de evle birlikte enerji de veriyoruz” dedi.

Elit Yapı Beytepe'de yeni projeye başlıyor!

Elit Yapı, yeni projesi için son hazırlıklarını tamamladı. Elit Royal Residence ile Başkent'i "butik residence" konseptiyle tanıştıran Elit Yapı, bir kez daha Ankara'nın gözde lokasyonu Beytepe bölgesini tercih etti.

Allora Beytepe bitti mi

Allora Beytepe bitti mi Allora Beytepe bitti mi

Ulus, Kızılay’ın ardından Ankara’nın yeni merkezi olan Çukurambar’da gerek iş merkezleri gerekse binalarda ofislerin konut sayısına yaklaşması, bölge sakinlerini yeni yerleşim yeri arayışına yöneltti. Birbiri ardına konut projelerinin yükseldiği Beytepe ise Çukurambarlılar’ın “yerleşim yeri” tercihinde ilk sırada yer alıyor.


Başkent inşaat sektöründe onlarca yıldan beri hayata geçirdiği yatırımlarıyla dikkati çeken MFZ Grup’un ortaklarından Muhanver Gözüm, Beytepe’nin Çayyolu ile buluştuğu noktada inşa ettikleri ve bu yaz teslime hazırlandıkları Allora Beytepe projesinden konut alanların yüzde 80’inin Çukurambar’da ikamet eden kişilerden oluştuğunu bildirdi.


Gözüm, 10-15 yıl öncesine kadar çok fazla ilgi gösterilmeyen ancak son yıllarda tüm Ankara’nın çekim noktası haline gelen Çukurambar’da iş dünyası ve yeme-içme mekanlarının oluşturduğu kargaşa ve yoğun temponun daha sakin yaşam isteyenleri Beytepe’ye çektiğini belirterek, şunları söyledi:


“Gece boyu süren trafik...