Alman ista ısı pay ölçer sistemi

Alman ista ısı pay ölçer sistemi

Enerji verimliliği alanında dünya devi olan Alman ista, ısı pay ölçer sistemlerini kullanarak en yüksek tasarruf oranına ulaşan 10 müşterisini sertifika ile ödüllendirdi. En yüksek tasarruf oranı yüzde 49 olarak gerçekleşti.

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi ihalesinin 2. oturumu bugün!

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi, 1. Etap kampüs binaları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 2. oturumu bugün saat 15.00'te gerçekleşecek.

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi 1. Etap inşaat ihalesi 2. oturumu 23 Aralık'ta!

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi 1. Etap kampüs binaları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 2. oturumu 23 Aralık 2015 tarihinde gerçekleşecek.

İsta, apartman yöneticilerini tasarruf için harekete çağırıyor!

İSTA tüm ev ve işyerlerinin Isı Pay Ölçerlerle donatılması ve ısınma masraflarını azaltırken enerji tasarrufu sağlanması konusunda halkın ve özellikle apartman yöneticilerinin bilinçlenmesinin önemini vurguluyor.

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi 1. Etap inşaat danışmanlık işi ihalesi bugün!

TOKİ uygulamaları kapsamında Türk-Alman Üniversitesi, 1. Etap kampüs binaları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi inşaat aşaması ve inşaat sonrası danışmanlık hizmetleri işi ihalesi bugün gerçekleşecek.

Isı Pay Ölçer sistemi 600 TL tasarruf sağlıyor!

Alman enerji verimliliği ve ısı tasarrufu devi ista kış aylarında yüksek ısınma faturalarından mağdur olmamanız için uyarıyor; kış gelmeden önleminizi alın, dairenizi Isı Pay Ölçerlerle donatın ve ısınma masraflarınızı azaltın.

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi 1. Etap inşaat ihalesi bugün!

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi 1. Etap kampüs binaları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi bugün saat 15:00'de gerçekleşecek.

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi 1. Etap inşaat ihalesi 30 Eylül'de!

TOKİ Türk-Alman Üniversitesi 1. Etap kampüs binaları inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yapım işi ihalesi 30 Eylül 2015 tarihinde saat 15:00'de gerçekleşecek.

Prestijli projelerde enerji verimliliği için İsta tercih ediliyor!

Folkart Towers, Artaş İnşaat Eclipse Maslak, Bay İnşaat Maslak 42, Babacan Yapı Crown Deluxe başta olmak üzere birçok prestijli proje, ısı sayaçları ve su sayaçları seçiminde, enerji verimliliğinde İsta ürünlerini ve kalitesini tercih etti.

İsta, Türkiye'de 50 bin haneye enerji tasarrufu sağlattı!

Enerji verimliliği faaliyet gösteren Alman şirket İsta, 2014 yılı itibariyle, Türkiye’de hizmet verdiği hane sayısını 50 bine çıkardı.

Alman İsta, ısı pay ölçer sistemiyle yüzde 49’a varan tasarruf sağladı!

Enerji verimliliği alanında dünya devi olan Alman ista, ısı pay ölçer sistemlerini kullanarak en yüksek tasarruf oranına ulaşan 10 müşterisini sertifika ile ödüllendirdi. En yüksek tasarruf oranı yüzde 49 olarak gerçekleşti.

Buyaka AVM ısınma sistemlerinde Alman İsta'yı tercih etti!

Türkiye’ nin en prestijli rezidans, ofis ve de alışveriş projelerinden olan Buyaka AVM, ısınma sistemlerinde enerji verimliliğinin lider şirketi OLAN Alman İsta’ yı tercih ediyor.

Zafer Yavuztürk: İsta yüzde 100 büyüdü!

2008’de Türkiye pazarına giren enerji verimliliğinin lider şirketi Alman İsta, geçen yıl porföy büyüklüğünü iki katına çıkardı. ista, 2014’ te gelirini yüzde 20 artırmayı hedefliyor...

İsta ısı pay ölçer ile yüzde 40’a varan ısı tasarrufu mümkün!

İsta ısı pay ölçer sistemi kullananlar bu kışı hem daha sıcak hem de yüksek fatura tasasından uzak geçiriyor. ista’nın ısınma giderlerinde yüzde 40’a varan ısı tasarrufu ile siz de bu konforu yaşayabilirsiniz

Alman ista ısı pay ölçer sistemi

Alman ista ısı pay ölçer sistemi Alman ista ısı pay ölçer sistemi

Kışın soğuk günlerini rahatça ısınarak geçirirken bir yandan da ısı pay ölçer cihazları sayesinde yakıt tasarrufu yapan tüketiciler, ista tarafından da ödüllendirildi. 2008 yılında Türkiye pazarına giren, dünyanın enerji verimliliği alanındaki lider şirketi Alman ista, ısı pay ölçer sistemi sayesinde en yüksek tasarruf oranına ulaşan 10 müşterisine sertifika gönderdi. Geçen kış ista ısı pay ölçer taktıran bu apartmanların tasarruf oranı yüzde 35 ile 49 arasında değişiyor. Bu da yakıt faturalarının yarı yarıya azalması anlamına geliyor.


ista Türkiye Genel Müdürü Zafer Yavuztürk, “Geçen kış, ista ısı pay ölçer cihazı taktıran aileler, önemli oranda doğalgaz tasarrufu yaptılar. Hem istedikleri kadar ısındılar hem de ısındıkları kadar ödediler. Biz de en yüksek tasarruf oranını yakalayan müşterilerimizi ödüllendirmek için sertifika gönderdik” diye bilgi verdi.


ista’nın cihazlarını...