Alman ista ürünleri

Alman ista ürünleri

Enerji verimliliği alanında dünya devi olan Alman ista, ısı pay ölçer sistemlerini kullanarak en yüksek tasarruf oranına ulaşan 10 müşterisini sertifika ile ödüllendirdi. En yüksek tasarruf oranı yüzde 49 olarak gerçekleşti.

Oyak Grubu Almatis'i satın aldı!

Oyak Grubu'nun Alman alumina ürünleri üreticisi Almatis'i satın alma bedelinin 1 milyar dolara yaklaşabileceği belirtildi.Bu bedel son dönem Türk şirketlerinin yaptığı en pahalı satın almalardan biri olarak kayıtlara geçebilir.

İsta, Türkiye'de 50 bin haneye enerji tasarrufu sağlattı!

Enerji verimliliği faaliyet gösteren Alman şirket İsta, 2014 yılı itibariyle, Türkiye’de hizmet verdiği hane sayısını 50 bine çıkardı.

Yalı Yeşilköy'ün ankastresinde Alman Miele imzası!

115 yıllık tecrübesi ile 5 kıtada faaliyet göstererek dünyanın en iyi beyaz eşya markaları arasında yer alan Alman firması Miele’nin ankastre ürünleri Yalı Yeşilköy’ün dairelerini süsledi.

Alman İsta, ısı pay ölçer sistemiyle yüzde 49’a varan tasarruf sağladı!

Enerji verimliliği alanında dünya devi olan Alman ista, ısı pay ölçer sistemlerini kullanarak en yüksek tasarruf oranına ulaşan 10 müşterisini sertifika ile ödüllendirdi. En yüksek tasarruf oranı yüzde 49 olarak gerçekleşti.

Buyaka AVM ısınma sistemlerinde Alman İsta'yı tercih etti!

Türkiye’ nin en prestijli rezidans, ofis ve de alışveriş projelerinden olan Buyaka AVM, ısınma sistemlerinde enerji verimliliğinin lider şirketi OLAN Alman İsta’ yı tercih ediyor.

Tuzla'ya Su Ürünleri Hali geliyor!

Temmuz'da açılacak Gürpınar Su Ürünleri Hali'nden sonra Tuzla Su Ürünleri Hali projesine başlayacak. Çalışmaların devam ettiği Tuzla Su Ürünleri Hali projesinin ne zaman başlayacağı henüz belli değil...

Zeina Enterprise Gıda Tekstil İnşaat Kimya ve Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zeina Enterprise Gıda Tekstil İnşaat Kimya ve Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Ahmad Fouad Alkhani, Mohamed El Mohamed tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Alman Media Markt, Türkiye’ye yatırımı artırıyor!

Türkiye operasyonlarında havlu atan yabancılara karşın Alman Media Markt, Türkiye’ye yatırımı artırıyor. 2014’te Türkiye’ye 8-10 yeni mağaza açmayı planlayan grup, 2 bin kişilik ek istihdam hedeflemiş durumda...

Öztuzcuoğlu İnşaat Petrol Ürünleri Nakliyat Elektrik Oto Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztuzcuoğlu İnşaat Petrol Ürünleri Nakliyat Elektrik Oto Yedek Parça Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Hakan Şevker tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 6 Şubat'ta kuruldu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi et ürünleri tesisi kuracak!

Bursa Büyükşehir, yaklaşık 120 milyon TL’lik bir kaynağı kırsal bölgelere ayıracak. Bursa Belediyesi dağ yörelerinden göçü durdurmak için sütten sonra et ürünleri tesisi de kuracak

Çimtaş İnşaat Taahhüt İnşaat Malzemeleri ve Gıda Ürünleri Nakliye Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Çimtaş İnşaat Taahhüt İnşaat Malzemeleri ve Gıda Ürünleri Nakliye Sanayi İthalat ve İhracat Limited Şirketi, Mustafa Çağlayan, Mehmet Tarık Çağlayan tarafından 5 milyon TL'lik sermaye ile 27 Ocak'ta kuruldu.

MacKenzie-Childs dekorasyon ürünleri evlere renk katıyor!

Birbirinden çeşitli dekorasyon ve mutfak ürünlerinin bulunduğu MacKenzie - Childs size ve sevdiklerinize kendinizi özel hissetme imkânı sunuyor. MacKenzie - Childs dekorasyon ürünleri evlere renk katıyor...

Alman CPBAU, Ağaoğlu'na ortak iş yapma teklifinde bulundu!

Alman CPBAU, “Kara propagandaya inanmadık, hem içerde hem dışarda ortak iş yapalım” diyerek Ağaoğlu’nun kapısını çaldı. 3 milyar euro cirolu şirketin gündeminde yeni köprü ve yenilenebilir enerji alanında işbirliği var...

Alman ista ürünleri

Alman ista ürünleri Alman ista ürünleri

Kışın soğuk günlerini rahatça ısınarak geçirirken bir yandan da ısı pay ölçer cihazları sayesinde yakıt tasarrufu yapan tüketiciler, ista tarafından da ödüllendirildi. 2008 yılında Türkiye pazarına giren, dünyanın enerji verimliliği alanındaki lider şirketi Alman ista, ısı pay ölçer sistemi sayesinde en yüksek tasarruf oranına ulaşan 10 müşterisine sertifika gönderdi. Geçen kış ista ısı pay ölçer taktıran bu apartmanların tasarruf oranı yüzde 35 ile 49 arasında değişiyor. Bu da yakıt faturalarının yarı yarıya azalması anlamına geliyor.


ista Türkiye Genel Müdürü Zafer Yavuztürk, “Geçen kış, ista ısı pay ölçer cihazı taktıran aileler, önemli oranda doğalgaz tasarrufu yaptılar. Hem istedikleri kadar ısındılar hem de ısındıkları kadar ödediler. Biz de en yüksek tasarruf oranını yakalayan müşterilerimizi ödüllendirmek için sertifika gönderdik” diye bilgi verdi.


ista’nın cihazlarını...