Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat adres 

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat adres 

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altunöz tarafından kuruldu.

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altunöz tarafından kuruldu.

Ten Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Ten Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 50 bin TL sermaye bedeli ile Muammer Görmüş tarafından kuruldu.

Slz Arter Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Slz Arter Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Danışmanlık Ve Ticaret Limited Şirketi Silivri'de 90 bin TL sermaye bedeli ile Levent Gülmüş, Serkan Erden ve Zülküf Erden ortaklığında kuruldu.

Mien Mimarlık Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Aracılık Proje Danışmanlık Gıda Turizm Hizm.Limited Şirketi kuruldu!

Mien Mimarlık Gayrimenkul İnşaat Taahhüt Aracılık Proje Danışmanlık Gıda Turizm Hizm.Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Enes Kipsöz tarafından kuruldu.

A1 Danışmanlık Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!    

A1 Danışmanlık Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Ali Gürbüz, Eren Kaya ve Fatih Koca tarafından kuruldu.

Real Estate Mimarlık İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Real Estate Mimarlık İnşaat Danışmanlık Limited Şirketi Beylikdüzü'nde 250 bin TL sermaye bedeli ile Nidai Altınok tarafından kuruldu.

Conearch Design Mimarlık Proje İnşaat Danışmanlık Tekstil Limited Şirketi kuruldu!

Conearch Design Mimarlık Proje İnşaat Danışmanlık Tekstil Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Kübra Cansu Es, Taylan Bayram ve Ayşegül Yıldız ortaklığında kuruldu.

Ms Cephe Sistemleri Yapı Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Ms Cephe Sistemleri Yapı Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Soner  Gemici ve Şebnem Özösken tarafından kuruldu. 

Dudu Concepts Mimarlık Ve İç Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Dudu Concepts Mimarlık Ve İç Mimarlık Gayrimenkul Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Hülya Kızıltaş tarafından kuruldu. 

Css Mimarlık İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Css Mimarlık İnşaat Danışmanlık Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar’da 25 bin TL sermaye bedeli ile Cengziz Sarıboğa tarafından kuruldu. 

Rezerv Danışmanlık seçkin projelere çözüm ortağı oluyor!

Rezerv Danışmanlık seçkin inşaat firmalarının inşa ettiği ticari ofis, home office, konut ve karma projeleri için günün koşullarına uygun çözümler üreterek, pazarlama ve satış hizmeti veriyor...

Smb Mimarlık Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Smb Mimarlık Ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi bugün Ümraniye’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Hafsa Seca Beslekoğlu tarafından kuruldu. 

Tessa İnşaat Mimarlık Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tessa İnşaat Mimarlık Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Sarıyer’de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Doğan tarafından kuruldu. 

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat adres  Haberi

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat adres 

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Altunöz tarafından kuruldu.

Altunöz Danışmanlık Mimarlık İnşaat Taahhüt Limited Şirketi konusu:
EMLAK -Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. -Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayri menkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. -Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. -Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. -Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. -Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. MİMARLIK -Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak....