Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği Türkiye'nin içinde bulunduğu bu çalkantılı döneminde daha önce olduğu gibi istihdam oluşturmak için bazı kararlar aldı. 

Kadıköy'de 26 bin riskli binadan 6 bini dönüşüme girdi!

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİDER) Başkanı Melih Tavukçuoğlu, Kadıköy İlçesi’nde 26 bin riskli binadan 6 bininin dönüşüme girdiğini söyleyerek dönüşümün 15 yıl süreceğini söyledi.

Türkiye’de 1 milyon 500 bin kişi riskli binada oturuyor!

Türkiye’de 1 milyon 500 bin kişinin riskli binalarda oturduğunu belirten AYİDER Başkanı Melih Tavukçuoğlu, kentsel dönüşümün hız kazanması gerektiğinin altını çiziyor.

Müteahhitler Kale Vizyon ile banyoların içine girdi!

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği’nin (AYİD) Büyük Kulüp’te düzenlediği akşam yemeği organizasyonunun sponsorlarından biri olan Kale, sanal gerçeklik teknolojisi ‘Kale Vizyon’ ile müteahhitlere bütünsel banyo mekanlarını gezdirdi.

'Kentsel dönüşüm için ada içi emsal transferi şart'

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği'nin Genel Sekreteri Hakan Şişik, kentsel dönüşümün sağlıklı ilerlemesi açısından parsel birleşiminden ziyade ada içi emsal transferinin daha doğru olacağını belirtiyor.

AYİD kentsel dönüşümü yerel yönetimlerle değerlendirecek!

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİD), “Yerel Yönetimlerle Buluşuyor” başlığı altında, Anadolu Yakası’nın belediye başkanlarıyla bir araya geliyor. 05 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşecek toplantıya 250 inşaat firması katılacak.

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği yurt dışı fuarlarına katılacak!

Anadolu yakasının geçmişi 60 yıla dayanan inşaat müteahhitleri tarafından kurulan Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİD), yurt dışmdaki gayrimenkul fuarlarına katılma kararı aldı.

AYİD, Bağdat Caddesi satışlarını fuarlarla hızlandıracak!

AYİD, Bağdat Caddesi'nde satışı fuarla hızlanacak. İnşaat sektörünün nabzını tutan Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği, yurt dışındaki gayrimenkul fuarlarına katılma kararı aldı.

AYİD'in basın lansmanı 29 Ocak'ta gerçekleşti!

İstanbul Anadolu yakasının geçmişi 60 yıla dayanan inşaat müteahhitleri tarafından kurulan İstanbul Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİD)'in basın lansmanı 29 Ocak Perşembe günü Büyük Kulüp'te yapıldı.

AYİD Anadolu Yakası'ndaki müteahhitleri aynı çatı altında toplayacak!

İstanbul Anadolu yakasının geçmişi 60 yıla dayanan inşaat müteahhitleri tarafından kurulan İstanbul Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİD)’in basın lansmanı 29 Ocak Perşembe günü Büyük Kulüp’te yapıldı.

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği kuruldu!

İstanbul Anadolu yakasının geçmişi 60 yıla dayanan inşaat müteahhitleri tarafından kurulan İstanbul Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİD)’in basın lansmanı 29 Ocak Perşembe günü Büyük Kulüp’te yapıldı.

AYİD işçi güvenliği için üyelerini habersiz denetleyecek!

İstanbul’un endeğerli noktalarından Kadıköy Bağdat Caddesi’nde kentsel dönüşüm faaliyetleri artınca, müteahhitler güçlerini birleştirme yoluna gittiler. Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği,işçi güvenliği için üyelerini habersiz denetleyecek

İlçe ilçe Anadolu Yakası konut fiyatları!

Konut ve ulaşım projelerinin her geçen gün arttığı İstanbul'un Anadolu Yakası'nda fiyatlar yükselişini sürdürüyor. Bölgedeki konut fiyatları sizler için araştırıldı...

Anadolu Yakası’nda en ucuz evler hangi ilçelerde?

Son yıllarda emlak endeksi hızla yükselen Anadolu Yakası ilçelerinde, ortalama metrekare birim fiyatı da yükseliş gösterdi.  Fakat uygun fiyata ev satın alabileceğiniz ilçeler de yok değil. Peki, Anadolu Yakası’nda en ucuz evler hangi ilçelerde?

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki 0 faizli 9 konut projesi!

2018 yılıyla beraber konutta ödeme kolaylığı sunan kampanyalar artış gösterdi. 84 ay 0 faiz kampanyası ile canlanan konut sektöründe markalı konut projeleri dikkat çekiyor. İşte İstanbul Anadolu Yakası'ndaki 0 faizli 9 konut projesi...

Demirland İnşaat, Anadolu Yakası'nı mesken tuttu!

1960 yılından kurulan Demir Şirketler Grubu, konut projelerindeki çalışmalarını Demirland İnşaat, adı altında inşa ediyor. Demirland İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası'nı merceğine aldı .İşte tüm detaylar...

İstanbul Anadolu Yakası'ndaki 7 kentsel dönüşüm projesi!

Markalı konut projelerinin sayısı gün geçtikçe artarkan kentsel dönüşüm projeleri de artmaya devam ediyor. İstanbul'da Anadolu Yakası'nda özellikle Kartal ve Fikirtepe'de yoğunluk olduğu görülüyor. Peki bu bölgelerde hangi projeler var?

Yeni projelerle Anadolu Yakası çekim merkezi olacak!

Fortune Türkiye, Emaar Türkiye işbirliği ile Anadolu Yakasının iş ve fikir önderleri yeni bir toplantıda bir araya geldi. Anadolu Yakası'nı odağa alan toplantılar dizisinin ikincisinde, sosyal yaşam ve kaliteli iş döngüsü açısından Anadolu Yakası değerlendirildi. 

Anadolu Yakası yatırımcıların yeni gözdesi oldu!

İstanbul'da yakın zamana kadar gayrimenkulde Avrupa yakası öne çıkarken tamamlanan Ve devam eden önemli altyapı yatırımlarıyla Anadolu yakası yatırımcıların yeni gözdesi haline geldi.

Konutta Anadolu Yakası rüzgarı!

İstanbul'un Anadolu Yakası gayrimenkul sektöründe değer kazanmaya devam ediyor. Bölgede, ulaşımın kolaylaşmasıyla birlikte oturumcu talebi de yüksek.

Sümer Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Anadolu Yakası Şubesi açıldı!

Sümer Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Anadolu Yakası Şubesi 450 bin TL sermaye ile bugün açıldı.

Sümer Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Anadolu Yakası Şubesi açıldı!

Sümer Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi İstanbul Anadolu Yakası Şubesi 450 bin TL sermaye ile bugün açıldı.

Anadolu Yakası'ndaki 8 konut projesinde bayram fırsatı!

Markalı konut üreticileri bayram tatilini fırsata çevirdi. Firmalar, konut projelerinde indirime gitti. İşte Anadolu Yakası'ndaki indirimli 8 konut projesi...

Lazzoni ikinci otelini Anadolu Yakası'nda yapacak!

Mobilyacı Lazzoni girdiği otelcilik alanında yatırımlarına yenilerine ekliyor. Lazzoni ikinci otelini Anadolu Yakası'nda yapacak..

İnşaat sektörü temsilcileri AYİDER'in davetinde buluştu!

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİDER) tarafından Büyük Kulüp’te, yerel yönetimlerin, inşaat sektöründeki diğer kurum ve kuruluşların bir araya geldiği iftar daveti verildi.

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİDER) Türkiye'nin içinde bulunduğu başta ekonominin şu an ki çalkantılı döneminde daha önce olduğu gibi istihdam oluşturmaya, üretmeye ve katma değer yaratmaya dünden daha fazla sorumluluk alarak devam etmek için bazı kararlar aldı. 

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Adına;

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİDER) olarak ülkemizin içinde bulunduğu başta ekonomimizin şu an ki çalkantılı döneminde daha önce olduğu gibi istihdam oluşturmaya, üretmeye ve katma değer yaratmaya dünden daha fazla sorumluluk alarak devam etmek için aşağıdaki kararları almış bulunmaktayız.

1.    Cari açığın, dış borçlanmanın ve bağımlılığın azaltılması, yerli ürünlerin üretilmesi ve bu ürünlerin kullanılması için henüz bağlantı ve anlaşması yapılmayan tüm inşaat kalemlerinde YERLİ ÜRÜNLERE geçme kararı aldığımızı,

2.    Türk Liramızın itibarını ve değerini yeniden artırabilmek...