Ankara arsa fiyatları

Ankara arsa fiyatları

Ankara 22. İcra Müdürlüğü, Yenimahalle'de bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 8 milyon 146 bin TL olarak belirlendi.

Ankara'da 10.8 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

Ankara 22. İcra Dairesi, Yenimahalle Pamuklar'da bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 10 milyon 880 bin TL olarak belirlendi.

Milli Emlak'tan Ankara'da 31.1 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Başkent Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Ulus Emlak Müdürlüğü, Ankara'nın Pursaklar ve Keçiören ilçesindeki 4 arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin satış bedeli 31 milyon 102 bin TL olarak belirlendi. 

Ankara’ya 20 yılda 750 bin yeni konut!

Coldwell Banker Başkent ofisi Broker ve Genel Müdürü Evren Barutçu, Ankara'nın gayrimenkul sektörü açısından değerlendirmesini yaptı. 

Ankara Belediyesi'nden 3 ilçede satılık 4 arsa!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gölbaşı, Yenimahalle ve Pursaklar ilçesindeki 4 arsayı satıyor. Konut imarlı arsaların satış bedeli 129 milyon 51 bin 950 TL olarak belirlendi.

Ankara Yenimahalle'de icradan 8.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Ankara 22. İcra Müdürlüğü, Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Yuva Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. İhalesi 11 Ekim Salı günü yapılacak gayrimenkulün satış bedeli 8 milyon 938 bin TL olarak belirlendi.

Arsa fiyatları neden yüksek?

Öncelikle doğru soruyu sorduğumuzdan emin olalım. Gayrimenkul geliştirmecilerinin arsa fiyatlarının yüksekliğini söylemesi için bir arsa “satış fiyatı” ve “işlem” gerekliliğini unutmayalım. Peki bunlar gerçekten var mı?

Çankaya'da icradan 5 milyon TL'ye satılık arsa!

Ankara 16.İcra Dairesi tarafından Ankara İli, Çankaya İlçesinde bulunan arsa 5 milyon 86 bin 352 TL bedelle 17 Ağustos günü açık artırma usulüyle ihale edilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden 55.6 milyon TL'ye satılık 11 gayrimenkul!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören ve Yenimahalle'de bulunan 11 gayrimenkulü satışa çıkardı. Toplam bedeli 55 milyon 662 bin 385 TL olarak belirlenen taşınmazların ihaleleri 4 Haziran 2015'de gerçekleşecek.

Ankara'da icradan 1.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Ankara 22. İcra Müdürlüğü; Altındağ ilçesi, Battalgazi Mahallesi'nde yer alan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın toplam bedeli 1 milyon 376 bin 23 TL olarak belirlendi.

TMSF'den Ankara ve Kahramanmaraş'ta satılık 15 arsa!

TMSF; Kahramanmaraş ve Ankara'da yer alan 15 arsayı 5 Ekim 2014 tarihinde saat 14.42 itibariyle satışa çıkarıyor. Söz konusu arsaların fiyatları 3 bin 420 TL'den başlıyor.

Altındağ'da belediye 10 arsayı 3 Eylül'de satışa çıkarıyor!

Altındağ Belediye Başkanlığı Ankara, Altındağ'da yer alan 10 arsayı 3 Eylül 2014 tarihinde saat 16.00'da ihaleye çıkarıyor. Arsaların fiyatları 38 bin 250 TL'den başlıyor.

Velux Ankara Evleri fiyatları!

Fırat Life Style, Ata Yıldız Grup, Acity ortaklığında inşa edilen Velux Ankara projesi satışa çıktı. Peki Velux Ankara Evleri fiyatları ne kadar? İşte projenin tüm detayları...

5 büyük ilde arsa fiyatları yüzde 14 ile yüzde 47 arasında arttı!

Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme Ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksacom’un verilerine göre 5 büyük şehirde arsa fiyatları son 1 senede yüzde 14 ile yüzde 47 arasında, arazi fiyatları ise yüzde 20 ile yüzde 30 arasında arttı.

Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020!

Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020 haberimizde yer alıyor. İşte Merkez Ankara ofis fiyatları Kasım 2020, Merkez Ankara fiyat listesi ve Merkez Ankara ofis fiyatları 2020...

Arsa fiyatları yüzde 21, arazi fiyatları yüzde 25 arttı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle arsa, tarla ve bahçelere talepler gittikçe artıyor. Arsa fiyatları yüzde 21, arazi fiyatları ise yüzde 25 oranında arttı...

Gönen Buğdaylı Mahallesinde arsa fiyatları ikiye katlandı!

Gönen Buğdaylı Mahallesinde Sanayi yatırımları sürdüğü  için tarla arsa fiyatları ikiye katlandı...

Antalya’da konut ve arsa fiyatları yatırımcıları şaşırttı!

Antalya’da hızla artan konut ve arsa fiyatları, uygun kredi fırsatından yararlanıp ev ve arsa almak isteyenleri şaşırttı. Antalya Emlakçılar Odası Başkanı Şeref Sağlam, “Fiyatlar bir anda 2 kat arttı” diye konuştu.

Kanal İstanbul güzergahındaki arsa fiyatları uçtu!

Kanal İstanbul projesinin yapılması tartışmaları devam ederken, bölgede arsa fiyatları yükselmeye başladı. Projeyle birlikte arsa fiyatlarında yüzde 20 yükseliş yaşandı...

Nef City 82 arsa fiyatları!

Nef City 82 arsa fiyatları haberimizde yer alıyor. Proje Kırşehir Kaman'da hayata geçiriliyor. İşte Nef City 82 arsa fiyatları...

Merkez Ankara projesi fiyatları!

Emlak Konut GYO ile Pasifik İnşaat imzası ile Ankara Yenimahalle'de 125 dönümlük alanda hayata geçirilen Merkez Ankara'da satışlar devam ediyor. Peki Merkez Ankara projesi fiyatları ne kadar?

Merkez Ankara lansman fiyatları 2019!

Merkez Ankara lansman fiyatları 2019 haberimizde yer alıyor. Proje başkent Ankara'da hayata geçiriliyor.

Kaş’ta konut imarlı arsa fiyatları yüzde 171 arttı!

Beyaz yakalıların en çok tercih ettiği tatil beldelerinden birisi. Kaş’ta son üç yılda konut imarlı arsa fiyatları yüzde 171 oranında arttı. Arsa yatırımı açısından öne çıkan bölgelerin başında Çukurbağ ve Bayındır Köyü geliyor...

Merkez Ankara daire fiyatları ne kadar?

Merkez Ankara projesinde 1+0'dan 4+1'e kadar tüm daire tipleri yer alıyor. Projede başlayan kampanya kapsamında 0,98 faiz oranı ile 120 aya kadar vade yapılıyor Peki Merkez Ankara daire fiyatları ne kadar?

Nokta Ankara projesi fiyatları!

21 bin 274 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen Nokta Ankara projesi Ankara'nın en değerli bölgesi Çayyolu'nda inşa ediliyor.  İşte, Nokta Ankara projesi fiyatları...

Ankara arsa fiyatları Haberi

Ankara arsa fiyatları

Ankara 22. İcra Müdürlüğü, Yenimahalle'de bulunan arsayı 8 milyon 146 bin TL'ye satıyor. Gayrimenkulün ihalesi 29 Eylül 2020 günü gerçekleşecek.

T.C. ANKARA SATIŞ MEMURLUĞU'NA İZAFETEN ANKARA 22. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri :
Ankara İli Yenimahalle İlçesi Macun-1 Mahallesi Batı Bulvarı 250. Caddesinde Kain Tapunun 42861 Ada, 6 parseli teşkil eden 4.073,00 metrekare yüzölçümündeki arsa vasıflı taşınmaz düz bir yapıya sahip üzerinde her hangi bir yapı ya'da muhdesat bulunmadığı, Yenimahalle Yapı Marketçileri Sitesine yakın konumda bulunduğu, çevresinde ve bitişiğinde imara uygun sanayi yapılaşmaları bulunduğu, sağında ise doğulu metal'e ait prefabrik bir yapı mevcut olduğu , taşınmaza ulaşım sorunu bulunmadığı bildirilmiş olup, taşınmaz bu haliyle hissedarlar arasındaki...