01 / 07 / 2022

Ankara Beypazarı sosyal konutları

Ankara Beypazarı sosyal konutları

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Başkanlığının ikinci yılını tamamlaması münasebeti ile basın mensuplarıyla bir araya gelerek, iki yılda yapılan hizmetleri değerlendirirken, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ankara Beypazarı Azmak Küçük Sanayi Sitesi'nde 100 iş yeri yapılacak!

Ankara Beypazarı Azmak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, 100 iş yeri için yapım ihalesi düzenliyor.

Ankara'da 56.4 milyon TL'ye iş yeri yapım işi ihalesi!

Ankara Beypazarı Azmak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, 100 adet iş yeri için yapım ihalesi düzenliyor. İhale 13 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

Ankara Beypazarı Belediyesi 6 ay kira almayacak!

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan 2021 Ocak-Haziran döneminde 6 ay kira alınmayacağını açıkladı.

Ankara Eserkent Sosyal Konutları için başvurular bugün sona eriyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın önem verdiği projelerden biri olan Mamak Eserkent Sosyal Konutlar için başvurular bugün sona eriyor.

Ankara Eserkent Sosyal Konutları başvuruları yarın sona eriyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın önem verdiği projelerden biri olan Mamak Eserkent Sosyal Konutlar için başvurular yarın sona eriyor.

TOKİ Ankara Beypazarı 2. Etap ihalesi bugün!

Ankara İli, Beypazarı İlçesi, 2. Etap 412 Adet Konut ve 12 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

Ankara Beypazarı için acele kamulaştırma kararı!

Ankara ili Beypazarı ilçesi sınırları içerisindeki bazı taşınmazlar için Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi tarafından acele kamulaştırma kararı verildi. Acele kamulaştırma kararı bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

TOKİ Ankara Beypazarı projesi için ÇED süreci başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Beypazarı Ayvaşık projesi için ÇED süreci başladı.

TOKİ Ankara Beypazarı 2. Etap kura sonucu 26.06.2020 listesi!

TOKİ Ankara Beypazarı 2. Etap kura sonucu 26.06.2020 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Ankara Beypazarı 2. Etap kura sonucu 26.06.2020 listesi ve TOKİ Beypazarı 2. Etap kura sonuçları...

TOKİ Ankara Beypazarı 2. Etap kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Beypazarı 2. Etap projesinde yer alan 400 adet konutun kura çekimleri bugün yapılacak.

TOKİ 100 bin konut Ankara Beypazarı 2020 başvuruları!

TOKİ 100 bin konut Ankara Beypazarı 2020 başvuruları ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ 100 bin konut Ankara Beypazarı başvuruları başladı mı? İşte merak edilen detaylar...

TOKİ Ankara 100 bin sosyal konut başvuruları!

TOKİ Ankara 100 bin sosyal konut başvuruları ne zaman? TOKİ Ankara 2020 başvuru şartları neler? TOKİ Ankara 100 bin sosyal konut başvuru şartları neler? TOKİ 100 bin sosyal konut fiyatları ne kadar? İşte tüm detaylarıyla TOKİ Ankara 100 bin sosyal konut projesi...

TOKİ 100 bin sosyal konut Ankara detayları!

TOKİ Ankara 2020 projesinde başvurular ne zaman? TOKİ Ankara 2020 fiyatları ne kadar? TOKİ Ankara 2020 başvuru şartları neler? TOKİ Ankara 2020 nerede? İşte TOKİ 100 bin sosyal konut Ankara detayları...

Ankara Beypazarı sosyal konutları Haberi

Ankara Beypazarı sosyal konutları

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Başkanlığının ikinci yılını tamamlaması münasebeti ile basın mensuplarıyla bir araya gelerek, iki yılda yapılan hizmetleri değerlendirirken, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkanlığının iki yılını değerlendiren, Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, "Çok şükürler olsun ki, beş yıllık başkanlık süreci için seçimlerde vaat ettiğimiz hizmet ve projelerin % 80'lik bölümünü tamamlamayı bizlere nasip etti. Halen çalışmalarımızın devam ettiği projelerin de büyük bölümü bu yıl içinde tamamlanacak" dedi. Yapılan değerlendirme toplantısında her yıl farklı iki meclis üyesinin encümen olarak görev yapması yönünde uygulanan teamül gereği bu görevi meclis üyeleri Ahmet Gencer ve Hüseyin Demirezen'in yerine getireceğini belirten Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, 2016 yılında Beypazarı'nın içinde bulunduğu atılım hamlesinin devam edeceğini söyledi. 


İHTİYAÇ SAHİPLERİ İÇİN EV YAPACAĞIZ 


Doktorlar sitesi yanında...