Ankara Halk Ekmek Fabrikası yeni bina

Ankara Halk Ekmek Fabrikası yeni bina

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası'na, satış yeri ve yönetim binası olarak hizmet verecek yeni bir bina yapıldı.

Halk GYO Ankara Yenişehir binası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan İzmir merkezli "Ankara Yenişehir Binası"nın 2019 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Halk GYO Bahçelievler 1 binası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara merkezli "Bahçelievler 1" binası 2019 yılsonu değerleme raporunu yayınladı...

Halk GYO Bahçelievler 2 binası 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara merkezli "Bahçelievler 2" binası 2019 yılsonu değerleme raporunu yayınladı...

Halk GYO Yenişehir Binası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Ankara merkezli "Yenişehir Binası" 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınladı...

Halk GYO Bahçelievler 1 binası 2018 değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Ankara merkezli "Bahçelievler 1" binasının 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Halk GYO Bahçelievler 2 binası 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara merkezli "Bahçelievler 2" binası 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

TOKİ Ankara Mamak Gülseren başvuruları başladı!

TOKİ Ankara Mamak Gülseren projesinde standart 29 konut, T. Halk Bankası A.Ş. tüm Ankara şubeleri aracılığıyla teslimli açık satışa sunuluyor. TOKİ Ankara Mamak Gülseren başvuruları bugün başladı..

İBB Hadımköy'de ekmek fabrikası kuracak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti Grup Başkanvekili Temel Başalan Halk Ekmek aracılığıyla Hadımköy'de modern bir ekmek fabrikası yapılacağını söyledi..

Halk GYO Kızılay binası 2017 değerleme raporu!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara merkezli Kızılay binasının 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınladı.

Halk GYO Bahçelievler 1 ve 2 binası 2017 değerleme raporu!

Halk GYO portföyünde yer alan Ankara merkezli "Bahçelievler 1 ve 2" binasının 2017 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Ankara Ata Sanayi'deki 42 metruk yapıya yıkım kararı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin çevre ve halk sağlığını korumak amacıyla eski sanayi bölgelerinde başlattığı yıkım çalışmaları devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Ankara Ata Sanayi'de yer alan 42 metruk yapı için yıkım kararı çıktı.

Ankara Valiliği'nden asbest açıklaması!

Yıkımı durdurulan eski Havagası Fabrikası’yla ilgili Ankara Valiliği dün bir açıklama yaptı. Açıklamada, halk sağlığını tehdit edecek bir durumun olmadığı kaydedildi.

Ankara Halk Ekmek Fabrikası'na yeni bina yapıldı!

Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası'na, satış yeri ve yönetim binası olarak hizmet verecek yeni bir bina yapıldı.

Ankara Halk Ekmek Fabrikası yeni bina

Ankara Halk Ekmek Fabrikası yeni bina Ankara Halk Ekmek Fabrikası yeni bina
Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası'na, satış yeri ve yönetim binası olarak hizmet verecek yeni bir bina yapıldı. Anadolu Bulvarı üstünde yer alan ve 4 bin 300 metrekarelik alana kurulan yeni binada hem ürün satışı yapılacak hem de idari birimler bulunacak. Halk Ekmek Genel Müdürü Ali İlkbahar, fabrika önünde yer alan eski satış yerinin artık ömrünü tamamladığını belirterek, "Yeni yere taşınmak için gün sayıyoruz. 300 kişilik oturma alanına sahip 1500 metrekarelik alanda müşteri memnuniyeti açısından tüm detaylar düşünüldü"...