07 / 08 / 2022

Antalya 2015 konut fiyatları

Antalya 2015 konut fiyatları

Büyükşehir Belediye Başkanı Türelin göreve gelmesinin ardından yatırımcıların gözdesi olan Antalya, değerine değer katıyor. Konut fiyatlarının katlanarak artacağını söyleyen Türelin dediği gerçekleşti ve bir yılda konut fiyatları yüzde 26.42 arttı.

Sur Yapı Tam Evi Tam Zamanı kampanyası başladı! Şimdi yüzde 0,99 faiz ve yüzde 20 indirimle ev alma zamanı!

İstanbul ve Antalya’daki konut projelerini İlk Evim Konut Finansman Paketi kapsamında satışa sunmaya başlayan Sur Yapı, Tam Evi Tam Zamanı kampanyasını başlattı. İşte yüzde 0,99 faiz ve yüzde 20 indirim sağlanan o kampanyanın detayları...

Satılık yazlık arayanlara büyük fırsat! İstanbul Üniversitesi Antalya'da konut satıyor!

İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü, Antalya Muratpaşa Kışla Mahallesi'nde yer alan 3 adet konutu satışa çıkardı. İşte bugünkü Resmi Gazete'de yayımlanan o ihale ilanı...

O ilde kiralar yüzde 100 arttı! Kiralık evlere savaş dopingi!

Turizmin cenneti olarak nitelendirilen Antalya’da konut kiralarında yüze 100'e ulaşan artışlar yaşandı. Öyle ki Antalya'ya giden öğrenciler ve memurlar fahiş fiyatlar sebebiyle ev bulmakta güçlük çekiyor...

Antalya'nın konuttaki yeni cazibe merkezi Altıntaş bölgesi oldu!

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Atılgan Sert, konut sektörünü ve Antalya'daki konut talebini değerlendirdi. Sert, Antalya'nın inşaat sektöründeki yeni cazibe merkezinin Aksu ilçesine bağlı Altıntaş bölgesi olduğuna da dikkati çekti.

İzmir ve Antalya'da konut fiyatları rekora koşuyor!

Emlakjet, Jetsat hizmetini İzmir ve Antalya'da da hayata geçirdi. Emlakjet tarafından hazırlanan verilere göre; İzmir'de pandemi sürecinde konut talebi 2 kattan fazla artarken, Antalya'da da konut fiyatları rekora koşuyor.

Antalya'da konut fiyatları tavan yaptı!

Antalya Son Haber köşe yazarı Ömer Yetgin, bugünkü köşesinde Antalya'da yaşanan kiralık ev sorununu kaleme aldı. İşte Ömer Yetgin'in o yazısı...

Antalya'daki kaçak yapı miktarı meclis gündeminde!

Antalya'daki konut sayısı ve tespit edilen kaçak yapı miktarı meclis gündemine taşındı. CHP'li Zeybek, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Sayfiyelere göç arttı, fiyatlar katlandı!

Şehir yaşamının zorluklarına Kovid-19 salgını da eklenince Akdeniz, Ege ve Marmara Bölgesinin sayfiyelerine ilgi arttı. Çanakkale, İzmir, Muğla ve Antalya'da konut ve arsa fiyatları yüzde 60 oranında fırladı. Bu trendin sürmesi öngörülüyor. 

Antalya’da konut ve arsa fiyatları yatırımcıları şaşırttı!

Antalya’da hızla artan konut ve arsa fiyatları, uygun kredi fırsatından yararlanıp ev ve arsa almak isteyenleri şaşırttı. Antalya Emlakçılar Odası Başkanı Şeref Sağlam, “Fiyatlar bir anda 2 kat arttı” diye konuştu.

Yılın ilk çeyreğinde Antalya'da konut satışları arttı!

Antalya'da geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde 12 bin 800 konut satılırken, bu yılın ilk çeyreğinde yüzde 28 artış ile 17 bin 798 konut satışı gerçekleşti.

TOKİ Antalya 250 konut kura çekilişi yarın!

TOKİ 100 bin konut Antalya projesinde yer alan 250 adet konutun kura çekilişi yarın yapılacak. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daireler mevcut.

Yabancılar ilk çeyrekte en çok İstanbul ve Antalya'dan konut aldı!

Yabancılara 2020 yılının ilk çeyreğinde en fazla konut satışı yapılan şehirler İstanbul, Antalya ve Ankara oldu

Yabancılar geçen yıl en çok İstanbul ve Antalya'dan konut aldı!

Yabancılara 2019 yılında en çok konut satışı yapılan şehirler İstanbul, Antalya ve Ankara oldu. İstanbul ve Antalya'da yabancıların satın aldığı konut sayısı 29 bin 808'e çıktı.

Antalya 2015 konut fiyatları Haberi

Antalya 2015 konut fiyatları

Büyükşehir Belediye Başkanı Türelin göreve gelmesinin ardından yatırımcıların gözdesi olan Antalya, değerine değer katıyor. Birbiri ardına hayata geçirilen yatırımlar ile konut fiyatlarının katlanarak artacağını söyleyen Türelin dediği gerçekleşti ve bir yılda konut fiyatları yüzde 26.42 arttı. 


Antalya yapılan yatırımlar, vizyon projeler ile Türkiye'nin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Yeni yatırımlar, dev projeler ve Türkiye'ye örnek olan uygulamaları ile gündemden düşmeyen Antalya, gayrimenkul yatırımcılarının da gözdesi oldu. Eylül ayında konut fiyatı artışında 7 büyükşehir arasında birinci olan Antalya'da konut fiyatları önceki aya göre yüzde 2.97 oranında yükseldi. Antalya'yı Adana, Kocaeli ve İstanbul takip etti. 


Yıllık fiyat artışlarında da Antalya diğer büyük şehirleri açık bir farkla geride bıraktı. Menderes Türel'in göreve gelmesinin ardından geçen ı yıl içinde Antalya'da konut fiyatları yüzde 26.42 arttı....