Antalya projeleri son durum

Antalya projeleri son durum

Dört bir yanda devam eden inşaatlarla, dünyanın en büyük şantiyesi haline gelen Antalya'da, yatırımlar hızla yükseliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, aynı anda 8 ayrı noktada devam eden proje çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

Antalya'nın projeleri bugün mecliste karara bağlanacak!

Bugün gerçekleşecek olan Büyükşehir Belediye Meclisi devam toplantısında Kepez ve Santral mahallelerindeki hak sahipleriyle yapılacak ön protokol için yetki devri gibi çok önemli konular karara bağlanacak.

Sur Yapı Antalya Turkuaz Sitesi'nin son etabı satışta!

Sur Yapı Antalya projesi kapsamında inşa edine Turkuaz Sitesi'nin son etabı satışa çıkarıldı. Fiyatların 327 bin TL'den başladığı son etapta 0,69 faiz oranıyla ev sahibi olunabiliyor...

Müteahhit ve ev sahiplerine çözüm Birikimevim’den!

Türkiye'nin büyük kentlerinde gerçekleşen kentsel dönüşüm projeleri son yıllarda Anadolu’nun birçok kentine de yayıldı. Kentsel dönüşüm sürecinde olan yapılar için finansal çözümler sunan Birikimevim, bu konudaki bakış açısını sempozyuma taşıdı...

Antalya’da son bir yılda 9 bin 796 riskli bina yıkıldı!

Akdeniz bölgesinde yaşanan küçük ölçekli depremler akıllara riskli binaları getirdi. Antalya’da son bir yılda riskli ilan edilen 9 bin 796 binanın ‘Kentsel Dönüşüm Kapsamı’nda yıkımı gerçekleşti.

Antalya'da son 1 yılda 15 bina yıkıldı!

Antalya'da madde bağımlılarının kullandığı metruk yapılar yıkılıyor. Son 1 yılda 15 bina yıkıldı, 12 bina kullanılmaması için tuğla ile örüldü, 10 binanın yıkılması amacıyla ise belediyeye haber verildi.

Antalya’da konut fiyatları son 1 yılda yüzde 18.67 değer kazandı!

Antalya’da konut fiyatları son 1 senede yüzde 18.67 oranında değer kazandı.  Şehir genelinde ortalama konut fiyatı 264 bin 480 TL olarak belirlendi.

Antalya’da 6 yılda 9 bin 650 bin bina yıkıldı!

Antalya’da son 6 yılda riskli olduğu belirlenen 9 bin 650 bin binanın yıkımı gerçekleşti. Yıkımı tamamlanan binaların 7 bin 305’i Kepez ilçesinde yer aldı. 

Antalya'nın yeni projeleri umutlandırdı!

Antalya İstanbul’dan sonra Türkiye’nin dünya çapındaki ikinci markası. Hakikaten son yıllarda uluslararası standartlarda tesisler açıldı ve çok ciddi anlamda turist çekiyor. Antalya için yeni projeler planlanıyor..

Antalya 3. Etap Raylı Sistem projesinde son durum!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 3. Etap Raylı Sistem çalışmalarının son sürat devam ettiğini müjdeledi.

İşte Antalya’nın mega projeleri!

Antalya’da farklı sektörleri kalkındıracak 11 mega projenin inşa ediliyor. İşte Antalya’nın mega projeleri..

Antalya projeleri Katar'da görücüye çıktı!

Antalya Büyükşehir Belediyesinin geliştirdiği projeler, Katar'ın başkenti Doha'da düzenlenen "EXPO Turkey By Qatar 2018 Fuarı"nda tanıtıldı. 

Antalya'nın mega projeleri Katar'da tanıtılacak!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “EXPO Turkey by Qatar 2018” Fuarı’na katılmak üzere Katar’agitti. Türel, fuarda Katarlı yatırımcılara Boğaçayı, Kruvaziyer Liman, Tünektepe gibi vizyon projeleri anlatacak.

Markalı konutçuların yeni rotası Antalya!

Markalı konutçular, Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri olan ve son yıllarda en yoğun göç alan kentler arasında başı çeken Antalya'da konut projeleri üretiyor..

Ofislerde yeni kiracı eskilerden daha az kira ödüyor!

İstanbul'da ofis projeleri son yıllarda hız kazandı. JLL Türkiye Ofis Kiralama Direktörü Mahir Mermer, ofis arzının artmasına karşı talebin azaldığını belirtti.

Antalya projeleri son durum Haberi

Antalya projeleri son durum


Aynı anda şehrin dört bir tarafında devam eden proje inşaatları ile Antalya, dev bir şantiye alanına döndü. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, inşaatı devam eden Antalyaspor Tesisleri, Makine İkmal, Hizmet Binası, Doğu Garajı Kültür Merkezi ve Nekropol Alanı, Altınova Yolu, Kurşunlu Mezarlık, Raylı Sistem ve Expo-Kundu Yolu projelerinde incelemelerde bulundu.


Dört bir yanda devam eden inşaatlarla, dünyanın en büyük şantiyesi haline gelen Antalya'da, yatırımlar hızla yükseliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, aynı anda 8 ayrı noktada devam eden proje çalışmalarını inceleyerek bilgi aldı.

AVRUPA’NIN EN İYİ KAMP VE SPOR TESİSİ

Sabahın ilk saatlerinde Büyükşehir Belediyesi'nin Döşemealtı'nda yapımını sürdürdüğü Antalyaspor'un kamp ve spor tesislerini gezen Türel, yüzde 50’si tamamlanan tesiste incelemede bulundu. Yetkililer, Başkan Türel’e, 18 bin 500 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam...