Arem Elektrik iletişim

Arem Elektrik iletişim

Arem Elektrik Mekanik Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nihat Arasoğlu tarafından kuruldu.

Özel Pazarlama Gsm Elektrik Elektronik İletişim Emlak İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti.Fatih Şubesi açıldı!

Özel Pazarlama Gsm Elektrik Elektronik İletişim Emlak İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti.Fatih Şubesi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Ulubey İletişim Elektrik İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ulubey İletişim Elektrik İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Eyüpsultan'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Mert Kürşat Çürük tarafından kuruldu..

Tecem Elektrik Enerji İnşaat Lojistik İletişim Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Tecem Elektrik Enerji İnşaat Lojistik İletişim Hizmetleri Limited Şirketi 300 bin TL sermaye ile bugün Kenan Uzunhasan ve Temel Eryıldız imasıyla kuruldu.

Nüans İletişim Elektrik Ve Elektronik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nüans İletişim Elektrik Ve Elektronik İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi 10 bin TL sermaye ile bugün Mücahid Doğumtekin imzasıyla kuruldu.

Ömeroğlu İletişim İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ömeroğlu İletişim İnşaat Elektrik Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadri Bingöl tarafından 20 bin TL sermaye bedeli ile Kağıthane'de kuruldu.

Göl İletişim Madencilik Elektrik İnşaat Tem.Gıda Tar.Tur.Pet.Kuyum. San.Tic.Ltd.Şti.2 Nolu İstanbul Şb. açıldı!

Göl İletişim Madencilik Elektrik İnşaat Tem.Gıda Tar.Tur.Pet.Kuyum. San.Tic.Ltd.Şti.2 Nolu İstanbul Şb. Mehmet Salih Aslan Şube Müdürlüğü'nde 40 bin TL sermayeyle Kağıthane'de açıldı.

Burak Grubu İnşaatçılık Gıda Elektrik Elektronik İletişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Burak Grubu İnşaatçılık Gıda Elektrik Elektronik İletişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Ünver Öztürk tarafından 10 bin TL sermaye ile 14 Ocak'ta Şişli, Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiye Caddesi'nde kuruldu.

Bartın'da Elektrik Enerjisi İletişim Hattı projesi için halk toplantısı düzenlenecek!

TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından, Elektrik Enerjisi İletişim Hattı projesi için 3 Mart 2015 günü 14:00'de halkın katılım toplantısı düzenlenecek.

İngiltere Norveç’ten elektrik ithal etmeye hazırlanıyor!

Elektrik hattı projesiyle ilgili AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Norveç merkezli Statnett enerji şirketinin Kurumsal İletişim Direktörü Christer Gilje, hattın inşasına yıl içinde başlamayı hedeflediklerini kaydetti.

ADÜAŞ Mersin Erdemli ihalesi Özateş İletişim Telekomünikasyon'un!

Ankara Doğal Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş.'nin Mersin Erdemli İlçesi, Yemişkumu Mahallesi'nde yer alan 10 bin 154 metrekarelik arsası için en yüksek teklif 770 bin TL ile Özateş İletişim Telekomünikasyon'dan geldi.

Zorlu Enerji Yatırımcı İlişkileri Bölümü iletişim bilgilerini yayınladı!

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş Yatırımcı İlişkileri Bölümü iletişim bilgilerini yayınladı.

Anel Holding Kurumsal İletişim Grup Yöneticisi Özlem Albayrak görevinden ayrıldı!

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret A.Ş, tarafından yapılan açıklamada Anel Holding A.Ş.'de "Kurumsal İletişim Grup Yöneticisi" olarak görev yapmakta olan Özlem Albayrak'ın görevinden ayrıldığı bildirildi...

Odaş Elektrik iletişim adresini yayınladı!

Odaş Elektrik Üretim Sanayi Ticaret A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu'nda yapılan yazılı açıklamaya göre Odaş Elektrik iletişim adresini yayınladı. Firma, Ümraniye Tepeüstü'nde yer alıyor...

Arem Elektrik iletişim Haberi

Arem Elektrik iletişim

Arem Elektrik Mekanik Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nihat Arasoğlu tarafından kuruldu.

Arem Elektrik Mekanik Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
ELEKTRİK 1-Yurt içi ve yurt dışında her türlü elektrik taahhüt işleri yapmak, projelendirmek, her türlü elektrik, taahhüt, proje işleri iştigal konusu ile ilgili olarak proje danışmanlık ve kontrollük hizmetleri vermek, konusu ile ilgili ihaleler açmak, açılmış olan ihalelere iştirak etmek, elektrik sektöründeki her türlü projenin bakım ve işletme hizmetlerini vermek, toplu konut kooperatiflerinin elektrik projelerini yapmak, yaptırmak, bu konuda gerekli taahhütlerde bulunmak. Konusu ile ilgili her türlü plan proje tanzimi, mekanik, statik ve kesin hesap ve bu konularda müşavirlik hizmetlerini yapmak ve başkalarına yaptırmak, her türlü elektrik enerjisi üretimi yapacak tesis kurmak...