Ares İnşaat

Ares İnşaat

Ares İnşaat Gıda ve Turizm Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Gezergiç, Soner Avcı tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 10 Nisan'da Pendik, Dumankaya Cadde'de kuruldu.

Ares Line Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ares Line Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 99 bin TL sermaye bedeli ile Fırat Şahin, Gökay Özgün ve Zehra Çelenk Kahya ortaklığında kuruldu.

Ares Arsa İnşaat Mimarlık Mühendislik Emlak Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ares Arsa İnşaat Mimarlık Mühendislik Emlak Ticaret Limited Şirketi, Tuncay Karakurt ve Esra Özalp ortaklığıyla 100 bin TL sermaye ile 3 Mayıs'ta Küçükçekmece, Kartaltepe Mahallesi, Geçit Sokak'ta kuruldu.

Ares İnşaat Gıda ve Turizm Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ares İnşaat Gıda ve Turizm Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Gezergiç, Soner Avcı tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 10 Nisan'da Pendik, Dumankaya Cadde'de kuruldu.

Ares Mimari Uygulama İnşaat ve Yapı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ares Mimari Uygulama İnşaat ve Yapı Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Serhat Kahya tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 5 Şubat'ta Sarıyer, Aykut Barka Caddesi'nde kuruldu.

Ares Emlak Taahhüt Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ares Emlak Taahhüt Gayrimenkul İnşaat Mimarlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alper Sakız tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 3 Şubat'ta Ataşehir, Atatürk Mahallesi'nde kuruldu.

Ares İnşaat yaşamını yitiren Kerem Korkmazı anıyor!

Ares İnşaat ölümünün birinci yılında Türkmenistanda çalışırken yaşamını yitiren inşaat mühendisi Kerem Korkmaz için ilan yayınladı. Yapılan ilanda Korkmazın yaşamını Türkmenistanda çalışırken yitirdiği bilgisine yer verildi  

Samsun Merkez'de kat karşılığı inşaat işi

Samsun Merkez İlkadım Belediye Başkanlığı, sevgi evi inşaat işi yaptıracak

Tema Park için en yüksek teklif Makro İnşaat'tan

TOKİ İstanbul Halkalı-Atakent'te yaptıracağı uluslararası eğlence ve doğa parkıihalesinde en yüksek teklifi, 147 milyon YTL idare payı tutarı ile Makro İnşaat verdi.

İstanbul Vakıflar kat karşılığı inşaat yaptıracak

İstanbul Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Üsküdar'da bulunan 4 taşınmaz için kat karşılığı inşaat yaptırmak üzere ihale açtı.

Sakarya Pamuokova Belediyesi İnşaat işi yaptıracak

Sakarya Pamukova Belediyesi, Elperek Mahallesi'nde bulunan 2 bin 242 metrekarelik arsada hazırlatılmış olan mimari projeye göre inşaat yaptıracak

Bilmer İnşaat eleman alacak

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilmer İnşaat, inşaat mühendisi alacak. Konuyla ilgilenenler özgeçmişlerini info@bilmerinsaat.com adresine veya 0212 570

Gazipaşa Belediyesi kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Antalya Gazipaşa Belediyesi, kat karşılığı inşaat ihalesi açtı

Beykoz Belediyesi, kat karşılığı inşaat yaptıracak

Beykoz Belediyesi, Kavacık Mahallesi'nde bulunan bin 632 metrekarelik alana kat karşılığı inşaat işi yaptıracak

Ares İnşaat

Ares İnşaat Ares İnşaat

Ares İnşaat Gıda ve Turizm Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, Mehmet Gezergiç, Soner Avcı tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 10 Nisan'da kuruldu. 


Ares İnşaat Gıda ve Turizm Taahhüt Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) 


Ares İnşaat Gıda ve Turizm Taahhüt Ticaret Limited Şirketi adres: Pendik, Yenişehir Mahallesi Cumhuriyet Bulvarı Dumankaya Cadde D Blok No:12...