ariston infomobil aracı bilgi veriyor

ariston infomobil aracı bilgi veriyor

Ariston Thermo Group’un Mart ayında yola çıkan ‘İnfomobil’ aracı Adana,Adapazarı, İstanbul, İzmir, Manisa,Bolu,Trabzon ve Rize´yi dolaşarak güvenli doğalgaz kullanımı ve doğalgazlı ürünler hakkında ücretsiz destek vermeye devam ediyor

Şeker Finansal Kiralama 86 milyon TL'lik  borçlanma aracı ihracı için SPK'ya başvurdu!

Şeker Finansal Kiralama 86 milyon TL nominal tutarındaki nitelikli yatırımcıya ihraç edilmesi planlanan borçlanma aracı ihraç tavanı onayı için 3 Haziran 2020 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu'na başvurdu. 

TF Varlık Kiralama'nın 225 milyon TL'lik sermaye piyasası aracı notu!

TF Varlık Kiralama, 179 gün vadeli 150 milyon TL tutarlı, fazla talep gelmesi durumunda ek satış ile halka arz tutarı 225 milyon TL tutarına kadar artırılabilecek kira sertifikası ihracına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'na sunulan sermaye piyasası aracı notunu yayınladı. 

Bereket Varlık Kiralama'nın 200 milyon TL'lik sermaye piyasası aracı notu!

Bereket Varlık Kiralama, 200 milyon TL tutarındaki 84 gün vadeli kira sertifikasının halka arz yöntemiyle yurtiçinde ihracına ilişkin Sermaye Piyasası Kurulu'na sunulan sermaye piyasası aracı notunu yayınladı. 

TF Varlık Kiralama'nın 225 milyon TL'lik sermaye piyasası aracı notu!

TF Varlık Kiralama tarafından, Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş.'nin fon kullanıcısı olarak yer alacağı, 225 milyon Türk Lirası tutarına kadar artırılabilecek kira sertifikası ihracı için Sermaye Piyasası Kuruluna sunulan "Sermaye Piyasası Aracı Notu"  yayınlandı. 

Şeker Finansal Kiralama'nın 81.5 milyon TL'lik borçlanma aracı ihracına onay!

Şeker Finansal Kiralama'nın 81 milyon 500 TL tutarındaki borçlanma aracı ihraç limiti 30/631 karar sayısı ile SPK tarafından onaylandı. 

Şeker Finansal Kiralama'nın 81.5 milyon TL'lik sermaye piyasası aracı notu!

Şeker Finansal Kiralama, SPK tarafından onaylanan 81 milyon 500 bin TL tutarındaki borçlanma aracı ihraç limiti kapsamında 22 Mayıs 2020 tarihinde onaylanan Sermaye Piyasası Aracı Notu'nu yayınladı. 

Şeker Finansal Kiralama'nın borçlanma aracı ihracına SPK'dan onay!

Şeker Finansal Kiralama'nın borçlanma aracı ihracına ilişkin başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 14 Mayıs 2020 tarih ve 30/631 sayı ile onaylandı.

Şeker Finansal Kiralama'nın 81.5 milyon TL'lik borçlanma aracı ihracı onaylandı!

Şeker Finansal Kiralama'nın Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK) 81 milyon 500 bin TL tutarındaki borçlanma aracı ihraç limiti kapsamında onaylanan İhraççı Bilgi Dokümanı yayınlandı.

SPK'dan Enka İnşaat ve Şeker Finansal Kiralama'nın borçlanma aracı ihracı başvurularına onay!

SPK tarafından QNB Finansbank'ın 5 milyar dolar tutarındaki borçlanma aracı ihracı başvurusu onaylandı...

Halk Varlık Finansal Kiralama'dan 100 milyon TL'lik borçlanma aracı ihracı!

Halk Varlık Finansal Kiralama, 635 milyon TL ihraç tavanı dahilinde 100 milyon TL nominal tutarda borçlanma aracı ihracını gerçekleştirdi.

Vakıf Finansal Kiralama'nın 500 milyon TL'lik borçlanma aracı ihracına onay!

Vakıf Varlık Kiralama, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) borçlanma aracı ihracına yönelik başvurusunun Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanması hakkında açıklama yaptı.

TF Varlık Kiralama kira sertifikası ihracının sermaye piyasası aracı notunu yayınladı!

TF Varlık Kiralama, 179 gün vadeli 100 milyon Türk Lirası tutarlı, fazla talep gelmesi durumunda ek satış ile halka arz tutarı 1 milyar 500 milyon Türk Lirası tutarına kadar artırılabilecek kira sertifikası ihracı için SPK'ya sunulan "Sermaye Piyasası Aracı Notu"nu yayınladı.

İstanbul Havalimanı metrosu için Çin'den 176 metro aracı alındı!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İstanbul Havalimanı metro hattı için Çin’den 176 metro aracı aldı. Metro araçları için toplam 1 milyar 545 milyon 280 bin TL ödeme yapılacak, araçların tamamı 2022'nin sonunda teslim edilmiş olacak...

ariston infomobil aracı bilgi veriyor

ariston infomobil aracı bilgi veriyor ariston infomobil aracı bilgi veriyor


Ev ve endüstriyel alanların ısıtma ve sıcak su ihtiyacına entegre çözümler sunan yenilenebilir enerji teknolojileri, kombi ve termosifon ürünleri ile pazarın güçlü üreticileri arasında yer alan Ariston Thermo Group  güvenli  doğalgaz kullanımı hakkında bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor.


Ariston Thermo Group’un Mart ayında yola çıkan ‘İnfomobil’ aracı Adana, Mersin, Adapazarı, Tekirdağ, İstanbul, İzmir, Manisa, Bolu, Samsun, Ordu, Trabzon ve Rize´yi dolaşarak  güvenli doğalgaz kullanımı VE doğalgazlı ürünler hakkında ücretsiz destek vermeye devam ediyor.


 Mobil aracın içerisinde bulunan Ariston ürünleri ile Ariston Thermo Group yetkilileri doğalgaz kullanımı ve ürünlerin daha ekonomik kullanılması ile ilgili bilgilendirme çalışmaları  gerçekleştiriyorlar.  İnfomobil  aracı 3 ay boyunca  12 ili ziyaret ederek tüketicilere  bilgi verdi.


 Önümüzdeki 6 ay boyunca birçok ili  gezecek olan İnfomobil aracına gelip, Airston Thermo Group ürünleri...