arkeon evleri kampanya

arkeon evleri kampanya

İnşaat şirketleri konutta durgunluğun aşılması ve taleplerin ertelenmemesi için yeni çareler arıyor. 'Şimdi al bir yıl sonra öde' formülü bunlardan biri. İstanbul'da teslim aşamasında olan 3 lüks konut projesinde başlatılan uygulama ile peşinat ya da taks

Sur Yapı Topkapı Evleri'nde yüzde 20 indirim fırsatı!

Sur Yapı imzasıyla yükselen Topkapı Evleri projesinde ''Rahat Bi’ Nefes Almak için Sur Yapı Topkapı Evleri'ne gelin'' kampanyası başladı. Kampanya kapsamında  cazip ödeme avantajı sunuluyor.

Arkeon Evleri’nde RE/MAX BETA sponsorluğunda yaza veda partisi yapıldı!

Tuzla Tepeören’de bulunan Arkeon Evleri’ndeki mülklerin satışı ve kiralanması konusunda uzman ofislerinden biri olan RE/MAX BETA ofisi, Gayrimenkul Danışmanı Nurgül Karaarslan’ın sponsorluğunda düzenlenen partiyle yaza veda etti.

Sancaktepe Adres Koru Evleri'nde görülmemiş kampanya!

İnşaat sektörünün 45 yıllık köklü ve güvenilir markası Bayraktar İnşaat, Sancaktepe’de hayata geçirdiği 'Adres Koru Evleri’ne özel eşi benzeri görülmemiş bir kampanya başlatıyor. 

Narlı Bahçe Evleri kampanya 2018!

Narlı Bahçe Evleri kampanya 2018 detayları haberimizde yer alıyor. ''Bahçesi Narlı, Alması Karlı İçinde Mutluluk Saklı'' sloganıyla tanıtılan proje EYG Grup imzasını taşıyor. 

Körfez Evleri'nde gurbetçiye ev sahibi olma fırsatı!

İzmir’in Çiğli ilçesinde konut üreten Ege-Koop yeni projesi Körfez Evleri için yeni bir kampanya başlattı. Projede euro 6.95 Türk lirasına sabitlendi. Gurbetçilere ev sahibi olma imkanı sunuldu.

Banu Evleri 2'de Anner Günü'ne özel beştaş pırlanta hediye!

Hasanoğlu İnşaat, Banu Evleri 2 projesinde Anneler Günü'ne özel beştaş pırlanta hediye ediliyor. Kampanya projeden konut alan herkes için Mayıs ayı sonuna kadar geçerli olacak. 

İstanbul Panorama Evleri kampanya 2018!

498 daire ile 19 ticari birimden meydana gelen İstanbul Panorama Evleri'nde satışlar devam ediyor. İşte İstanbul Panorama Evleri kampanya 2018 bilgileri..

Tepe Aura Çekmeköy kampanya 2017!

16 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlandırılan Tepe Aura Çekmeköy Evleri 24 ay sonra teslim edilecek. Proje 98 konuttan oluşacak. İşte Tepe Aura Çekmeköy kampanya 2017...

Larissa Göl Evleri'nde 1000 TL taksitle ev!

ERDN İnşaat ve Gayrimenkul imzasıyla İzmir Menemen'de hayata geçirilen Larissa Göl Evleri'nde yeni kampanya başladı.

Soyak Konforia Evleri 2017 kampanyalı ödeme şekli!

Soyak Konforia Evleri 2017 kampanyalı ödeme şekli kapsamında peşinatsız ve ara ödemesiz konut sahibi olmak mümkün. Soyak Yapı imzasıyla yükselen Konforia Evleri için uygulanan kampanya 17 Ekim'e kadar devam edecek...

Banu Evleri Ispartakule 2'de yüzde 10 peşinat kampanyası!

Hasanoğlu İnşaat, Banu Evleri Ispartakule 2 Projesi için yeni bir kampanya başlattı. 25 Eylül’de başlayan kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen herkes yüzde 10 peşinatla, yüzde 5 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

Sur Yapı Topkapı Evleri kampanya fiyatları 2017!

Sur Yapı imzasıyla hayata geçirilen Topkapı Evleri 57 bin 400 metrekare inşaat alanına sahip. Proje 224 konut ve 29 ticari üniteden oluşuyor. İşte Sur Yapı Topkapı Evleri kampanya fiyatları 2017...

Sur Yapı Topkapı Evleri kampanya fiyatları 2017!

Toplam 224 konut ve 29 ticari ünitelerden meydana gelen Sur Yapı Topkapı Evleri "Mutlu Evler Türkiye" kampanyasına katıldı. İşte Sur Yapı Topkapı Evleri kampanya fiyatları 2017...

arkeon evleri kampanya Haberi

arkeon evleri kampanya

Emlak piyasalarında seçim belirsizliği ve faizlerin yüksekliğinin başlattığı durgunluğa, dünyada yaşanan mortgage krizi tedirginliğinin eklenmesi konut üreticilerini çözüm arayışına sevketti. Alıcıların nitelikli konuta ihtiyaç duyduğu halde taleplerini ertelediğini gören üreticiler, satışlarını ertelememek için eylül ayı ile birlikte alıcılara ödeme kolaylığı sunan kampanyalara girişti. Ağaoğlu, Emay İnşaat ve Yapı Endüstrisi'nin başını çektiği kampanyalarda 'şimdi al bir yıl sonra öde' seçeneği sunuluyor.

Konut sektöründe peşinat ya da taksit erteleme uygulamasını ilk olarak Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kiptaş ürettiği sosyal konutlarda hayata geçirmişti. Kiptaş ödeme gücü zayıf olanların hem taksit hem de kira ödememesi için halen sosyal konutlarda 18 aya kadar taksit erteleme imkanı tanımıştı. Böylece geçmiş...