Arkeon Evleri’nde RE/MAX BETA sponsorluğunda yaza veda partisi yapıldı!

Arkeon Evleri’nde RE/MAX BETA sponsorluğunda yaza veda partisi yapıldı! Arkeon Evleri’nde RE/MAX BETA sponsorluğunda yaza veda partisi yapıldı!

Tuzla Tepeören’de bulunan Arkeon Evleri’ndeki mülklerin satışı ve kiralanması konusunda uzman ofislerinden biri olan RE/MAX BETA ofisi, Gayrimenkul Danışmanı Nurgül Karaarslan’ın sponsorluğunda düzenlenen partiyle yaza veda etti.
Tuzla Tepeören’de yer alan Arkeon Evleri’ndeki mülklerin satışı ve kiralanması konusunda uzman ofislerinden biri olan RE/MAX BETA, 350 villadan meydana gelen bu sitede eğlenceli ve coşkulu bir yaza veda partisi gerçekleştirdi. 4 Ekim Cuma günü gerçekleştirilen ve 500’den fazla misafirin katıldığı partide Soner Arıca sahne alırken site sakinleri de birbirleriyle kaynaşma imkanı buldu.

İçerisinde kreş, çocuk oyun alanları, amfi tiyatro, kapalı ve açık yüzme havuzları, büyük ve küçük göletler ile fitness center, toplantı salonu, sauna, restoran ve küçük dükkânların bulunduğu bir sosyal merkez bulunan site, birçok ihtiyaca yanıt verebilmesiyle ön plana çıkıyor. Sakinlerinin ihtiyacını karşılamak için, sosyal tesislerde her türlü imkanı sunan Arkeon Evleri, site yönetiminin de titiz çalışmasıyla “sakin mutluluğu” yaklaşımından da asla taviz vermiyor.