arsel yapı istanbul ensis resimleri

arsel yapı istanbul ensis resimleri

Arsel Yapı İstanbul Ensis adres ; Mehmet Akif Mh. Elalmış Cd. Cumhur Sk. No:19/4 Ümraniye - İSTANBUL adresinde inşa edildi. Sultanbeyli Ensis Evleri'nde banka kredisi kullanılıyor...

Arsel Yapı İstanbul Ensis resimleri!

Arsel Yapı İstanbul Ensis resimleri kapsamında projeden görüntüler haberimizin içinde yer alıyor

En çok riskli yapı İstanbul'da tespit edildi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, 2019 yılının ilk iki ayında riskli yapı tespiti için 1500 kişi başvuruda bulunurken, 2020'nin aynı döneminde bu sayı 2 bin 413'e ulaştı. En çok riskli yapı İstanbul’da tespit edildi…

Dekar Yapı İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları kitabının sponsoru oldu!

Dekar yapı, yazar Reha Günay'ın "İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları" kitabına sponsor oldu. Reha Günay'ın "İstanbul Adalarının Yaşayan Ahşap Konutları" kitabı, İstanbul adalarının genel yapısına değinirken ahşap konutların mimari özelliklerini de anlatıyor...

Teknik Yapı İstanbul projelerinde yüzde 30 indirim fırsatı! 

Teknik Yapı İstanbul'daki projelerinde geçerli yüzde 30 indirim kampanyasını başlattı. Sadece 30 ev için geçerli olan kampanya 30 Eylül 2019 tarihinde bitecek. 

Türk Ytong ürünleri, Yapı İstanbul Fuarı'nda sergilendi!

-8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 41’inci Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda Yapı malzemesi sektörünün lider kuruluşu Türk Ytong yer aldı.

İVA Yapı İstanbul'da 4 proje yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul’un üç merkezi lokasyonunda dört projeyi birden geliştiriyor. Ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sağlayan İVA Yapı’nın projeleri arasında İVA Flats Kağıthane, İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem bulunuyor.

Metal Yapı İstanbul'da 3 bölgeye yoğunlaşacak!

İstanbul'da 1 milyar doların üzerinde gayrimenkul yatırımı gerçekleştiren Metal Yapı'nın gündeminde 7 proje var. Bu projelerin 5'i gelecek yıl teslim edilecek.

Fuzul Yapı'dan Başakşehir ve Gaziosmanpaşa'ya 2 milyar TL'lik yatırım!

Fuzul Yapı, İstanbul’un mega projelerle gelişen Başakşehir ve Gaziosmanpaşa Bölgelerine 2017 yılında 2 milyar TL’lik yeni yatırım gerçekleştirecek. Kentsel dönüşüme de adım atan grup, 2017 yılında 2 bin yeni konut inşasına başlayacak.

Sinpaş Yapı, Ankara'nın en çok tercih edilen markası!

Sinpaş Yapı, İstanbul’dan sonra Ankara’nın da en çok tercih edilen gayrimenkul markası olmayı sürdürüyor

İva Yapı'dan Kağıthane'ye 2 yeni proje!

İva Yapı; İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane bölgesinde yer alan 2 yeni projesini satışa çıkardı. İva Yapı Kağıthane projelerinin isimleri; İva Suites ve İva Flats olarak belirlendi.

DAP Yapı'dan yüzde 1 KDV fırsatı!

DAP Yapı, İstanbul Dragos’ta mimari formunu ve konseptini “insan”dan alan “Adam Kule” Projesi’nden ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 1 KDV avantajının yanı sıra cazip fiyat imkânları sunuyor.

Pana Yapı, Fikirtepe'de Brooklyn rüzgarı estiriyor!

Pana Yapı, İstanbul’un en değerli kentsel dönüşüm alanlarından Fikirtepe’de Brooklyn rüzgarı estirmeye devam ediyor.

Ege Yapı basın toplantısı 29 Eylül'de!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Ege Yapı, İstanbul’un farklı bölgelerinde mimariye farklı bir boyut getiren çok sayıda iş ve yaşam alanlarına imza atıyor.

Fuzul Yapı'dan Küçükyalı Karayolları arazisinin ihalesine teklif!

Fuzul Yapı, İstanbul’a yatırım yapmaya devam ediyor. Fuzul Yapı, İstanbul Küçükyalı'da Karayolları'na ait arazinin ihalesine de teklif verdi. Firma, Avrupa Yakası’ndan sonra Anadolu Yakası’ndaki yatırımlara da göz kırpıyor.

arsel yapı istanbul ensis resimleri

arsel yapı istanbul ensis resimleri arsel yapı istanbul ensis resimleri


60 adet daireden meydana gelen İstanbul Ensis Evleri projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Sultanbeyli bölgesinde Arsel Yapı tarafından hayata geçirildi. Arsel Yapı İstanbul Ensis adres bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.


İstanbul Ensis Sultanbeyli projesinde konutların teslimleri hemen gerçekleştiriliyor. İstanbul Ensis Evleri Sultanbeyli'de konut fiyatları 180 bin liradan başlayarak değişiyor. İstanbul Ensis Sultanbeyli'de 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.


İstanbul Ensis Evleri Sultanbeyli'de dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 130 metrekare arasında farklılık gösteriyor. İstanbul Ensis Evleri'nde spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar yer alıyor.


İstanbul Ensis Sultanbeyli projesinin satış ofisi ile 0216 365 19 97 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Ensis Evleri projesinde ödemeler banka kredisi kullanılarak yapılıyor.İstanbul Ensis nerede?

İstanbul Ensis adres...