ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat nerede

ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat nerede

ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Atilla Gökalp tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Ekim'de Şişli, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Y.Havuz Sokak'ta kuruldu.

Efeberk Turizm İnşaat Hafriyat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!  

Efeberk Turizm İnşaat Hafriyat Taahhüt Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 40 bin TL sermaye bedeli ile Canan Emlek tarafından kuruldu.

Karpa Vinç Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Tuzla Şubesi açıldı!  

Karpa Vinç Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi Tuzla Şubesi Tuzla'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Mahir Karaca tarafından açıldı.

Reform Hafriyat İnşaat Taahhüt Nakliyat Mobilya İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Reform Hafriyat İnşaat Taahhüt Nakliyat Mobilya İmalatı Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Aydın Azgın, Battal Azgın ve Hatice Aydın tarafından kuruldu. 

Gülay Öztürk İnşaat Taahhüt Hafriyat Yıkım Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gülay Öztürk İnşaat Taahhüt Hafriyat Yıkım Mobilya ve Dekorasyon Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Gülay Öztürk tarafından kuruldu. 

Yatkın Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yatkın Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Taner Satılmış tarafından kuruldu. 

Pakyıl Hafriyat İnşaat Nakliye Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pakyıl Hafriyat İnşaat Nakliye Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Halim Paksoy, Memet Yılmaz ve Muammer Paksoy tarafından kuruldu.

Fay Asfalt Yol Yapım Hafriyat İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fay Asfalt Yol Yapım Hafriyat İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Davut Ayna ve Ferit Ayna tarafından kuruldu. 

Koç Atık Yönetimi İnşaat Hafriyat Nakliye Temizlik Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koç Atık Yönetimi İnşaat Hafriyat Nakliye Temizlik Emlak Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile bugün Çağrı Koç tarafından kuruldu.

Ayazhan Yapı İnşaat Otomotiv Hafriyat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ayazhan Yapı İnşaat Otomotiv Hafriyat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Murat Ayaz tarafından kuruldu.

Uraltan Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Hafriyat ve Metal Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Uraltan Yapı Malzemeleri İnşaat Taahhüt Hafriyat ve Metal Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Sadık Kılınç tarafından kuruldu.

Tekyön Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt ve Madencilik Limited Şirketi kuruldu!

Tekyön Hafriyat Nakliyat İnşaat Taahhüt ve Madencilik Limited Şirketi bugün Şişli'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ali Yılmaz tarafından kuruldu.

Ekin Çatı İnşaat Taahhüt Hafriyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ekin Çatı İnşaat Taahhüt Hafriyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Meryem Güney tarafından kuruldu.

Armem Duş İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri Hafriyat Nakliyat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Armem Duş İnşaat Taahhüt Yapı Malzemeleri Hafriyat Nakliyat Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 500 bin TL sermaye bedeli ile Musta Salik tarafından kuruldu. 

ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat nerede

ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat nerede ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat nerede

ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Atilla Gökalp tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Ekim'de Şişli, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, Y.Havuz Sokak'ta kuruldu.


ASL Hafriyat Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İNŞAAT   a.Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b.Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, rüzgar enerjisi üretim santralleri,baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancıülkelerde,...