09 / 12 / 2022

Ataç İnşaat sermayesi

Ataç İnşaat sermayesi

Ataç İnşaat ve Sanayi A.Ş. tarafından bugün Kamu Aydınlatma Platformu' nda yapılan yazılı açıklamaya göre Ataç İnşaat ve Sanayi A.Ş. tahsisli sermaye artırımı yapıyor...

Ataç İnşaat sermayesini 200 milyon TL'ye artıracak!

Ataç İnşaat ve Sanayi A.Ş 125 milyon TL olan çıkarılmış sermayemizin 200 milyon TL'na artırılması için SPK'ya başvuracak...

Ataç İnşaat'ın sermayesi 350 milyon liraya yükseltildi!

Ataç İnşaat'ın 150 milyon TL olan kayıtlı sermaye tavanı 350 milyon TL'ye yükseltildi...

Adese Gayrimenkul'ün şirketlerinin sermayesi yükseldi!

Adese Gayrimenkul'ün Asaf 3 İstanbul Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi'nin sermayesindeki payı yüzde 1'den yüzde 24'e yükselirken; Seha İnşaat Mühendislik Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin şirket sermayesindeki mevcut yüzde 24'lük payı yüzde 1 olacak.

Pax Ata İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Pax Ata İnşaat Ve Turizm Anonim Şirketi Pendik'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Can Pakyürek ve Ahmet Hakan Ataman ortaklığında kuruldu.

Hilton İzmir kapanıyor! Hissedarlar arasında kriz!

Hissedarları arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ata İnşaat ile Vakıflar Bankası’nın yer aldığı İzmir Enternasyonel Otelcilik A.Ş.’nin sahibi olduğu Hilton İzmir, kapanıyor. Hissedarlar ile işletmeci Hilton Grubu’nun yolları ayrıldı.

Öztaş Yalitim Emlak Inşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öztaş Yalıtım Emlak İnşaat Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 20 bin TL sermaye bedeli ile Vedat  Taş tarafından kuruldu.

Ataç İnşaat kimin?

Varlıkları 1 milyar doları aşan Ataç İnşaat iflas etti. Peki, Ataç İnşaat ne zaman kuruldu? Ataç İnşaat hangi işlere imza attı? Ataç İnşaat kimindi?

Ataç İnşaat iflas etti!

Varlıkları 1 milyar doları aşan Ataç Grubu’nun iflasına karar verdi. İflas kararı verilen Ataç İnşaat, yurtiçi ve yurtdışında bir dizi büyük projeye üstlenmişti. Bir diğer firma Anteks ise Türkiye'nin en büyük 500 sanayi kuruluşu listesindeydi.

Atatürk Barajı öksüz kaldı!

GAP projesi içerisinde yer alan Atatürk Barajı'nın inşaatını yapan ATA İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı, spor yazarı Ömer Üründül'ün babası Sedat Üründül, 96 yaşında vefat etti.

Sedat Üründül kimdir?

ATA İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Üründül 4 Ocak 2016 tarihinde vefat etti. Peki Sedat Üründül kimdir? Sedat Üründül, hayatı boyunca hangi işlere imza attı?

Ata İnşaat'ın acı günü! Sedat Üründül vefat etti!

ATA İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Üründül, 96 yaşında yaşamını yitirdi. Sedat Üründül'ün cenazesi, 6 Ocak Çarşamba günü Teşvikiye Camii'nde kılınacak öğle namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Ataç İnşaat ve Anteks'e mahkeme 'koruması'

Alman ve İsviçre polis teşkilatlarının gömlekçisi olan Antalyalı Anteks ve Ataç İnşaat için iflas erteleme istendi; mahkeme tedbir kararı verdi. Kapalı durumdaki Anteks ihracata hazırlanıyor.

VG Ata İnşaat Taahhüt Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

VG Ata İnşaat Taahhüt Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 5 Şubat 2015'te, 20 bin TL sermaye ile, Kağıthane Ortabayır Mahallesi'nde, Vedat Gökalp Müdürlüğü'nde kuruldu.

Antalya Koleji'nin ihalesi 28 Ocak'ta!

500 milyon doları aşan Ataç İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin en önemli kuruluşlarından Antalya Koleji icra yoluyla satılığa çıkarıldı. Antalya Koleji'nin ihalesi 28 Ocak'ta gerçekleştirilecek...

Ataç İnşaat'ta sular durulmuyor!

ATAÇ'ın büyük hissedarlarından Halil Ataman, annesi ve iki kız kardeşinin toplam 115 milyon 102 bin TL'lik hissesinin, bir firmaya 5.42 TL'ye satılmak istendiği ortaya çıktı.

Ataç İnşaat sermayesi Haberi

Ataç İnşaat sermayesi

Ataç İnşaat tarafından yapılan açıklama şöyle;


Şirketimiz tarafından 10 Temmuz 2013 tarihli yönetim kurulu kararı uyarınca şirketimizin Ataç Turizm A.Ş'ye olan borcu ile ilgili olarak tahsisli sermaye artırımı başvurusu yapılması kararı alınmış ise de, şirketimiz iştirakleri ile ilgili olarak yapılan yeniden yapılandırma çalışmaları, daha önce açıklanmış bulunan bir kısım iştirak ortaklık görüşmeleri devam etmekte olup, şu aşamada tahsisli sermaye artırımı başvurusu yapılmamasına ve bu durumun 2014 yılı ilk çeyreği sonunda yeniden değerlendirilmesine karar...