Atakule AVM yenileniyor mu

Atakule AVM yenileniyor mu

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yaptığı açıklamada Atakule Alışveriş Merkezi yenileme inşaatının devam ettiğini bildirdi. Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan açıklama haberimizin içinde yer alıyor...

Atakule GYO, 2020 yılında Atakule AVM'den 19.1 milyon TL gelir elde etti!

Atakule GYO'nun Atakule Alışveriş Merkezi'nden 2020 yılında elde edilmesi öngörülen yıllık kira bedeli 19 milyon 175 bin 856 TL oldu, şirketin Atakule Alışveriş Merkezi'nden elde ettiği yıllık toplam kira geliri 11 milyon 532 bin 721,49 TL olarak gerçekleşti.

Atakule GYO Atakule AVM gayrimenkul değerleme raporu!

Atakule GYO'ya ait Ankara İli, Çankaya İlçesi, Çankaya Mahallesi, 13583 Ada, 2 Parsel için hazırlatılan yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı. 

Atakule AVM, TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi aldı!

Atakule GYO portföyünde bulunan Atakule Alışveriş Merkezi, TSE tarafından belirlenen kriterleri sağlayarak "TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi" aldı. 

Atakule AVM kiracılarından virüs döneminde kira alınmayacak!

Atakule GYO, salgın süresince kiracılarından 19 Mart 2020 - 30 Nisan 2020 tarihleri arası dönemin yanı sıra, 30 Nisan 2020 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arası için de kirasız dönem tanınmasına karar verdi. 

Atakule AVM açılışa hazır!

Atakule GYO, Atakule Alışveriş Merkezi'nin hizmet vermeye hazır durumda bulunduğunu, idari merciler tarafından aksi yönde bir karar alınmadığı takdirde Atakule Alışveriş Merkezi'nin 11 Mayıs 2020 – 31 Mayıs 2020 tarihleri arası dönemde sokağa çıkma yasağı uygulanmayan günlerde 12.00 – 20.00 saatleri

Atakule AVM'den faaliyetlerini durdurma kararı!

Atakule GYO, Atakule Alışveriş Merkezi'nin faaliyetine aksi yönde bir karar alınana dek geçici olarak ara verilmesine karar verdi...

Atakule GYO, Atakule AVM'deki 261 metrekare alanı kiraladı!

Atakule GYO'nun mülkiyetinde bulunan Atakule Alışveriş Merkezi'nin 261 metrekare büyüklüğündeki 68 numaralı bağımsız bölümü için, Atakule Organizasyon ve İşletme Ticaret Limited Şirketi ile ciro esaslı kira sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Atakule GYO, Atakule AVM'deki 261 metrekare alanı kiraya verdi!

Atakule GYO'nun mülkiyetinde bulunan Atakule Alışveriş Merkezi'nin 261 metrekare büyüklüğündeki 68 numaralı bağımsız bölümü için, Atakule Organizasyon ve İşletme Ticaret Limited Şirketi ile ciro esaslı kira sözleşmesi imzalanmasına karar verildi.

Atakule AVM 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara İli, Çankaya İlçesi, Çankaya Mahallesi'nde yer alan Atakule AVM 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı...

Atakule GYO'dan Atakule AVM açıklaması!

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) 9 Ekim 2018 ve 7 Kasım 2018 tarihli basın duyuruları hakkında açıklama yaptı.

Atakule AVM'nin tapusu alındı!

Atakule GYO, Atakule AVM için 1 adet 36 katlı betonarme ofis iş yerleri ve arsası tapusu alındığını açıkladı...

JLL portföyüne Atakule AVM'yi ekledi!

Atakule Alışveriş Merkezi işletme hizmetinin Jones Lang LaSalle Gayrimenkul Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi'nden alınması için hizmet sözleşmesi imzalanacak...

Atakule AVM mağaza bilgisi 2018!

Atakule AVM mağaza bilgisi haberimizde yer alıyor. Çağdaş mimarisi ile fark yaratan Atakule yenilenmesinin ardından açıldı.

Atakule AVM yenileniyor mu Haberi

Atakule AVM yenileniyor mu


Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

 Şirketimizin mülkiyetinde bulunan Atakule Alışveriş Merkezi’nin alçak kütle bölümünün yıkılarak yerine yeni ve modern bir alışveriş merkezi yapılmasına ilişkin projenin mahkeme kararıyla durdurulduğu yönünde, çeşitli basın organlarında gerçek dışı haberler yayınlanmaktadır. Konuyla ilgili şirketimizin taraf olduğu davalarda bu yönde verilmiş herhangi bir mahkeme kararının bulunmadığını ve şirketimize bu hususta yapılmış herhangi bir tebligatın ulaşmadığını kamuoyuna duyururuz. Şirketimiz tarafından yürütülmekte olan proje, ilgili resmi mercilerin izin ve onayları doğrultusunda devam etmektedir.


Ragıp Buluç, 2004 yılında şirketimizle imzalamış olduğu sözleşmeyle Atakule Alışveriş Merkezi üzerinde proje müellifi sıfatıyla sahip olduğu mali ve manevi tüm haklarını, gayrikabil-i rücu ve süresiz olarak şirketimize satarak Atakule Alışveriş Merkezi’nde yapılabilecek her türlü değişikliğe peşinen onay vermiştir. Atakule Alışveriş Merkezi’nin...