atakum 19 mayıs arası sahil yolu projesi

atakum 19 mayıs arası sahil yolu projesi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kurupelit’ten Taflan'a kadar ulaşan sahil yolunun 19 Mayıs Kuş Cenneti ile birleşip Türkiye’deki en uzun gezilebilir sahil bandı olacağını söyledi.

TOKİ Samsun 19 Mayıs 297 konut ihalesi 29 Eylül'de!

Samsun İli, 19 Mayıs İlçesi, Yeşilova Mahallesi 297 Adet Konut ve 1 Adet Cami İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 29 Eylül 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Samsun 19 Mayıs Barajı Sulaması İnşaatı ihalesi yarın!

Samsun 19 Mayıs Barajı Sulaması İnşaatı (E-İHALE) işi ihalesi yarın saat 10:30'da yapılacak.

TOKİ Samsun 19 Mayıs kura sonucu 2020 isim isim tam liste!

TOKİ Samsun 19 Mayıs kura sonucu 2020 isim isim tam liste haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Samsun 19 Mayıs kura sonucu 2020 isim isim tam liste ve TOKİ  Samsun 19 Mayıs kura sonuçları 2+1 ve 3+1...

TOKİ Samsun 19 Mayıs kura çekilişi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Samsun 19 Mayıs 2020 projesinde yer alan 297 adet konutun kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ Samsun 19 Mayıs Barajı Sulaması İnşaatı ihalesi 1 Temmuz'da!

Samsun 19 Mayıs Barajı Sulaması İnşaatı (E-İHALE) ihalesi 1 Temmuz 2020 tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

Nevzat Sayın ile 'Mimaride Anlam Üretmek' söyleşisi 19 Mayıs'ta!

Yıldız Entegre tarafından sosyal medya üzerinden düzenlenen “Mimaride Anlam Üretmek” temalı söyleşi, 19 Mayıs Salı günü saat 17:00’de Yıldız Entegre’nin Instagram sayfası üzerinde canlı olarak yayınlanacak. 

Atatürk Kent Ormanı 19 Mayıs’ta açılıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu Atatürk Kent Ormanı’nı 19 Mayıs'ta açacaklarını müjdeledi...

Ankara Yeni 19 Mayıs Stadı 2 yılda tamamlanacak!

Ankara 19 Mayıs Stadyumu geçen yıl için çürük raporunun açıklanmasıyla yıkılmıştı. Mevcut yerine yapılması kararlaştırılan Yeni 19 Mayıs Stadı'nın detayları belli oldu.

19 Mayıs Stadyumu'nun yerine yapılacak yeni stadyum mecliste!

Yıkılan 19 Mayıs Stadyumu'nun yerine yapılması planlanan yeni stadyum meclis gündemine taşındı. İYİ Parti'li Oral, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

​Ekrem İmamoğlu: Hacıosman Korusu'nu 19 Mayıs'ta açacağım!

İBB Başkanı İmamoğlu, Hacıosman Korusu'nu hizmete açacaklarını söyledi. İmamoğlu, "Büyükdere Caddesi üzerinde, hemen Maslak’ı geçince yolun sağ tarafından 1 milyon 100 bin metrekare park var. 19 Mayıs'ta orayı size açacağım, şaşıracaksınız" dedi...

19 Mayıs Stadyumu'nun yıkımında son aşamaya gelindi!

Başkent’e yapılacak yeni stat için yıkımına başlanan Ankara 19 Mayıs Stadyumu’nda yıkım çalışmalarında son aşamaya gelindi. 

Samsun eski 19 Mayıs Stadyumu'nda yıkım başladı!

Samsun'da Millet Bahçesi yapılması planlanan eski 19 Mayıs Stadyumu'nda yıkım çalışmaları başladı.

Samsun 19 Mayıs Devlet Hastanesi'nin yer teslimi yapıldı!

Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde inşa edilecek Yeni Devlet Hastanesi'nin yer teslimi yapıldı.

atakum 19 mayıs arası sahil yolu projesi Haberi

atakum 19 mayıs arası sahil yolu projesi


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kurupelit’ten Taflan'a kadar ulaşan sahil yolunun 19 Mayıs Kuş Cenneti ile birleşip Türkiye’deki en uzun gezilebilir sahil bandı olacağını söyledi.


Seçim çalışmalarına ve ziyaretlerine devam eden başkan Yılmaz, Atakum Körfez Mahallesi'nde esnafları gezdi, Samsun Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ile Büyükşehir Belediyesi Doğal Taş Elemanları Fabrikasını ziyaret etti. Ziyarete Başkan Yılmaz, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Ömer Faruk Şahin, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Turan Çakır, AK Parti İl Kadın ve Gençlik Kolları yöneticileri, bazı yönetim kurulu üyeleri ve partililerle birlikte Atakum ilçesindeki programa katıldı.


Körfez Mahallesi'nde esnafları gezerek sohbet eden ve seçimlerde hem kendisini hem de İshak Taşçı’yı ayırmadan desteklerini isteyen Başkan Yılmaz, "Bu seçimde birlik ve beraberlik...