Ataşehir belediyesi projeleri

Ataşehir belediyesi projeleri

Ataşehir Belediyesi’nin hizmete sunduğu 14 merkezin resmi açılışları 26 Kasım Cumartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı törenle yapıldı.

Ataşehir Belediyesi projelerini Akıllı Belediyecilik Zirvesi’nde tanıttı!

Ataşehir Belediyesi yeni teknolojik çalışmalarını Akıllı Belediyecilik Zirvesi’nde tanıtıyor. Başta belediyeler olmak üzere ilgili kamu kurumlarını ve özel sektör temsilcilerini bir araya getiren zirve aynı zamanda bir fuara da ev sahipliği yapıyor.

Ataşehir’de kurban kesim yerleri temizleniyor!

Ataşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Kurban Bayramı nedeniyle ilçe genelinde kurulan 16 noktadaki kurban satış yerleri ile kesim alanlarını temizliyor. Alanlar dezenfekte edilip kireçleme yapılıyor.

Ataşehir Belediyesi 22 kaçak yapıyı yıktı!

Ataşehir Belediyesi kaçak yapılarla mücadele kapsamında, Ferhatpaşa Mahallesi’ndeki izinsiz olarak yapılan 22 adet kaçak, hangar tipi yapıyı yıktı...

Ataşehir Belediyesi’nin gecekondu fonu hesabından aidat mı ödendi?

Sayıştay’ın, 2018 denetim raporunda Ataşehir Belediyesi’nin, gecekondu fonu hesabından 1 milyon 516 bin liranın ise Atapark Konutları aidat ödemeleri için kullanıldığı belirtildi...

Ataşehir'de 36 hak sahibi Atapark Konutları’nda yeni evlerine kavuştu!

Ataşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği çekilişle 36 gecekondu sahibini Atapark Konutları’ndaki yeni evlerine kavuşturdu...

Ataşehir'in yeni kültür merkezi için protokol imzalandı!

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ataşehir Belediyesi İçerenköy'deki yarım kalan kültür merkezini tamamlıyor.

Ataşehir Belediyesi’ne haciz geldi!

Ataşehir Belediyesi icralık oldu, onlarca daire ve rezidansı şahsı, eşi Gamze İlgezdi ve ailesi üzerine kaydettiren CHP Ataşehir Belediye Başkan adayı Baltal İlgezdi ödeme yapmayınca, araç kiralama şirketi, 15 milyon TL'lik alacağı için dün haciz takibi başlattı.

Ataşehir’e 260 bin metrekarelik millet bahçesi!

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem Ataşehir Belediyesi'ne aday gösterildi. 34 yıl Ataşehir'de yaşamış olan Erdem, ilçeyi ayağa kaldıracak projelerini anlattı. 

Ataşehir Mimar Sinan mahallesine yeni muhtarlık binası!

Ataşehir'de yer alan Mimar Sinan Mahalle Muhtarlığı Ataşehir Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilendi.

Ataşehir Belediyesi'nden yeşil alan vurgunu açıklaması!

Ataşehir Belediyesi “CHP'li belediyede yeşil alan vurgunu”haberiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Ataşehir Belediyesi'nden emlak vergisi uyarısı!

Ataşehir Belediyesi n Emlak ile Çevre Temizlik Vergilerinin 2. Taksidi ile ilgili bir uyarı yaptı. 

Ataşehir Küçükbakkalköy'de 14.3 milyon TL'ye satılık arsa!

Ataşehir Belediyesi, Küçükbakkalköy Mahallesi'ndeki Gecekondu Önleme Bölgesi'nde yer alan arsayı satıyor. İhale 25 Ekim'de yer alacak...

Ataşehir Belediyesi'nden Yarbay Ali Tatar Parkı açıklaması!

Ataşehir Belediyesi Kayışdağı Mahallesi Yarbay Ali Tatar Parkı’nın imara açıldığı haberleri ile ilgili bir açıklama yaptı.

Ataşehir Küçükbakkalköy'de 50.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Ataşehir Belediyesi, Küçükbakkalköy Mahallesi'ndeki spor alanı imarlı 13 bin 625,00 metrekare büyüklüğündeki arsayı ihale ile satıyor...

Ataşehir Belediyesi'nden 42.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Mülkiyeti Ataşehir Belediye Başkanlığı'na ait olan Ataşehir İlçesi, Küçükbakkalköy Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 42 milyon 564 bin 600 TL bedel ile satışa sunuldu. 

Ataşehir belediyesi projeleri

Ataşehir belediyesi projeleri Ataşehir belediyesi projeleri

Ataşehir Belediyesi’nin hizmete sunduğu 14 merkezin resmi açılışları 26 Kasım Cumartesi günü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı törenle yapıldı. 


Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tören öncesi  Kılıçdaroğlu, merkezi gezerek Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’den bilgi aldı. 


Merkezde Ataşehir Belediyesi Gençlik Orkestrası’nın sunduğu müzik dinletisini konuklarla birlikte dinleyen Kılıçdaroğlu’na, Ataşehir Belediyesi’nin mesleki eğitimi kurslarından pastacılık derslerine katılan Elif Çolak, sürpriz yaparak kendi yaptığı pastayı ikram etti.


Ataşehir Belediye Başkanı İlgezdi’nin ev sahipliği yaptığı törene; Kılıçdaroğlu ile birlikte TBMM Başkan Vekili Akif Hamzeçebi, CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Seyit Torun, Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Aykut Erdoğdu, Gamze Akkuş İlgezdi, Mahmut Tanal, Dursun Çiçek, Tuncay Özkan, Necati Yılmaz, Engin Altay, Tahsin Tarhan, Mevlüt Dudu, Gürsel Erol, Yakup Akkaya,...