Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi

Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi

Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Tavit Köletavitoğlu kimdir? Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi hangi alanlarda hizmet veriyor? İşte Tavit Köletavitoğlu ve Atlas Proje...

Proje ve Kontrolluk İşlerinde Uygulanacak Fiyat Artış Oranları Hakkında Tebliğ!

Proje ve Kontrolluk İşlerinde Uygulanacak Fiyat Artış Oranları Hakkında Tebliğ bugünkü 31205 Sayılı Resmi Gazete'te yayımlandı.

Labar Studıo Mimari Proje Ve Uygulama Limited Şirketi kuruldu!

Labar Studıo Mimari Proje Ve Uygulama Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda Şehnaz Çetin Labar tarafından kuruldu.

Çınart Mimarlık Mühendislik Yapı Proje Ve Taahhüt Limited Şirketi kuruldu!

Çınart Mimarlık Mühendislik Yapı Proje Ve Taahhüt Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Harun Reşit Çinar tarafından kuruldu.

Morfo İç Mimarlık Proje Ve Uygulama Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Morfo İç Mimarlık Proje Ve Uygulama Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi bugün Beşiktaş'ta 30 bin TL sermaye bedeli ile Nilay Candemir tarafından kuruldu.

Eda Consultıng Proje Ve Sistem Mühendisliği Limited Şirketi kuruldu!

Eda Consultıng Proje Ve Sistem Mühendisliği Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Seyhan Zeynel tarafından kuruldu.

Trias Proje ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Trias Proje ve Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Özgür Karataş tarafından kuruldu.

Astel Proje ve Entegrasyon Anonim Şirketi kuruldu!

Astel Proje ve Entegrasyon Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Uğur Esin tarafından kuruldu. 

Ersel Yatırım Proje ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ersel Yatırım Proje ve Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi Bahçelievler'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Aşkın Bayraktar ve Erkan Şahin tarafından kuruldu. 

Proje ve Kontrollük İşlerinde Uygulanacak Fiyat Artış Oranları Hakkında Tebliğ!

Proje ve Kontrollük İşlerinde Uygulanacak Fiyat Artış Oranları Hakkında Tebliğ bugünkü 31044 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Denizce Mühendislik Proje ve Müşavirlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Denizce Mühendislik Proje ve Müşavirlik Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Osman Sevim tarafından kuruldu.

DMDF Proje ve Zemin Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DMDF Proje ve Zemin Sistemleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Hakan Durmuş tarafından kuruldu.

İmay Mimarlık Mühendislik Proje ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

İmay Mimarlık Mühendislik Proje ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi Ataşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yılmaz ve Merve Emine Yılmaz tarafından kuruldu.

Akustik Tasarım Proje ve Mimarlık Limited Şirketi kuruldu!

Akustik Tasarım Proje ve Mimarlık Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Burcu Tohum tarafından kuruldu. 

Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi

Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi

Tavit Köletavitoğlu kimdir?

Tavit Köletavitoğlu, 1951 Malatya doğumlu. 1973 yılında ODTÜ Şehir ve Bölge Planlaması Bölümü'nden mezun olan Tavit Köletavitoğlu, bugün Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı.


1973 yılından itibaren kamu ve özel sektörde (Transtürk Şirketler Grubu, Net Şirketler Grubu, Yapı Kredi Grubu) üst düzey yöneticilik yapan Tavit Köletavitoğlu Haziran 1997'de halen başkanlığını yaptığı Atlas Proje ve Arazi Geliştirme Şirketini kurdu. 


Çeşitli mesleki ve sosyal-kültürel sivil toplum kuruluşlarında (ICC, TESEV, TÜSES, TARİH VAKFI, TAÇ VAKFI vb) üyelikleri ve/veya kurucu üyelikleri bulunmakta olup, bu kurumların bazılarında yönetim sorumlulukları da üstlendi.


1989 yılında üyesi olduğu Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD)'nde, 1992 yılından itibaren İcra Komitesi Üyeliği, 1995 yılından itibaren Başkan Yardımcılığı, 1999-2003 tarihleri arasında Yönetim Kurulu Başkanlığı ve 2003-2007 tarihleri arasında Yüksek...