15 / 08 / 2022

Autogross İstanbul

Autogross İstanbul

İstanbul’un en merkezi OTOAVM'sinde satışlar başladı. Fiyatları 12 milyon Türk Lirası'ndan başlayan dükkanlar için 18 taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul’un en merkezi OTOAVM'si Autogross İstanbul 16 Mayıs'ta görücüye çıkıyor! 

“Türkiye’nin yeni, İstanbul’un en merkezi OTOAVM”si sloganı ile tanıtılan Autogross İstanbul 16 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek toplantıyla görücüye çıkıyor.

İstanbul’un en merkezi OTOAVM'si Autogross İstanbul'da satışlar başladı! Dükkan alacaklara 18 taksit fırsatı!

İstanbul’un en merkezi OTOAVM'sinde satışlar başladı. Fiyatları 12 milyon Türk Lirası'ndan başlayan dükkanlar için 18 taksit imkanı sunuluyor.

İstanbul’un en merkezi OTOAVM'si Autogross İstanbul 16 Mayıs'ta görücüye çıkıyor! 

“Türkiye’nin yeni, İstanbul’un en merkezi OTOAVM”si sloganı ile tanıtılan Autogross İstanbul 16 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek toplantıyla görücüye çıkıyor.

DoubleTree by Hilton Istanbul Ataşehir Ağustos'ta açılıyor!

İstanbul Ataşehir'de Brandium AVM'nin hemen yanında faaliyette bulunan Silence Istanbul Hotel'in tabelası değiştirildi. Otel, önümüzdeki Ağustos'tan itibaren hizmet sunacak.

İstanbul’un hızlı değerlenen semtleri hangileri?

Satış Çözümleri kurucusu Soner Keleş, geçen sene İstanbul'da en çok konut satışı yapılan ilçeler ve pandemi sonrası hızlı değerlenen bölgeleri değerlendirdi...

Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı'nın sinyalizasyonunu ASELSAN geliştirecek!

İstanbul metrosunda ASELSAN tarafından geliştirilen sinyalizasyon sistemi kullanılacak. Sistem Kalyon-Kolin-Cengiz Marmaray iş ortaklığı ve ASELSAN işbirliğinde yapılacak...

Renaissance Polat Istanbul Hotel yenilendi!

Renaissance Polat Istanbul Hotel yenilenen yüzü ile misafirlerine keyifli bir İstanbul deneyimi yaşatacak.

Istanbul Sapphire binasının satışını TFI üstleniyor!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Sapphire binasının toplu satışını üstlenen The First Investor (TFI)'ın görevini üstlenmeye devam ettiğini açıkladı.

Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn hizmete açıldı!

İSVİÇRE merkezli uluslararası otel zinciri Mövenpick Hotels & Resorts’un İstanbul’da ikinci Türkiye’de ise dördüncü oteli olan Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn Haliç’te açıldı..

Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn Haliç’te açıldı!

İsviçre merkezli uluslararası otel zinciri Mövenpick Hotels & Resorts'un İstanbul’da ikinci Türkiye’de ise dördüncü oteli olan Mövenpick Hotel Istanbul Golden Horn İstanbul’un otel yatırımlarında yeni ilgi odağı haline gelen Haliç’te açıldı.

Bio Istanbul'da metrekaresi 4 bin liraya 1+1!

İstanbul’ da akıllı ve ekolojik yaşam için planlanmış ilk gayrimenkul projesi “Bio Istanbul”, sonbaharda yapılacak konut lansmanı öncesi yoğun ilgi ve talep üzerine bekleme listesindeki misafirlerinin taleplerine ön satış dönemiyle cevap veriyor...

Zorlu Center Contemporary Istanbul'a ikinci kez sponsor oldu!

Contemporary Istanbul’a bu yıl da desteğini sürdürerek ikinci kez “Associate/Ortak Sponsor” olan Zorlu Center, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi'nde 22-25 Kasım tarihlerinde sanatseverlerle buluşmaya hazırlanıyor

Bahçeşehir Ispartakule 1 Stanbul'da 3+1 daireler 279 bin TL!

Ispartakule Bahçeşehir'de inşa edilen 1 İstanbul projesinde yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor... Projede teslimler ise yıl sonunda yapılacak

Isparta Kule 1 Stanbul'da yüzde 1 peşinatla! 150 bin TL'ye!

Ispartakule Bahçeşehir'de inşa edilen 1 İstanbul projesinde yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor... Projede teslimler ise yıl sonunda yapılacak..

Autogross İstanbul Haberi

Autogross İstanbul

Bakırcı Yapı ile Altınbaş Holding, "Türkiye'nin yeni, İstanbul'un en merkezi OTOAVM'si" sloganı ile Autogross İstanbul'u hayata geçirmek amacıyla iş birliğine gitti. 

TEM Otoyolu Mahmutbey kavşağında bulunan Altınbaş Holding'e ait arazide Bakırcı Yapı tarafından tasarlanan Autogross İstanbul, kentin merkezinde sektörün bütün gereksinimlerini giderecek, hem galericiler hem de ziyaretçiler kapsamında önemli bir deneyim sağlayacak. 

2023'ün sonunda, Cumhuriyetin 100'üncü yılı kutlamalarına kadar bitirilecek olan proje, 3 milyar TL yatırım değeri ve 5 bin 500 araç kapasitesi ile sektörün yeni merkezi haline gelecek. Toplam 11 kattan meydana gelen projede 100 ila 1.500 metrekare arasında değişiklik gösteren 179 adet mağaza satışa çıkarılacak. Çok yüksek sayıda ön taleple karşılaşılan projede satışlar bugünden itibaren başladı. 

İşte projeyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

  - "Herkes için cazip bir yatırım aracı"

Altınbaş Holding...