15 / 08 / 2022

Renaissance Polat Istanbul Hotel yenilendi!

Renaissance Polat Istanbul Hotel yenilendi!

Renaissance Polat Istanbul Hotel yenilenen yüzü ile misafirlerine keyifli bir İstanbul deneyimi yaşatacak.Renaissance Polat Istanbul Hotel yenilenen yüzü ile misafirlerine keyifli bir İstanbul deneyimi yaşatacak.


Yenilenen konsepti, mimarisi ve yepyeni tasarım anlayışıyla Renaissance Polat Istanbul Hotel'e girdiğiniz andan itibaren büyülü bir dünya sizleri bekliyor. Renaissance Polat Istanbul Hotel’in çoğu deniz manzaralı olan odaları misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve onlara kendi evlerinin konforunu sunacak şekilde düzenlendi


Yenilenen Balo Salonu ve yeni hizmete açılan Toplantı Merkezi ile de iş dünyasına çok özel ve farklı alternatifler sunan Renaissance Polat Istanbul Hotel tüm etkinlik ve organizasyonlarınız için en doğru adres olacak. Son teknolojik ekipman ve donanımla tasarlanmış toplantı salonları toplantılarınızda aradığınız konfor ve kaliteyi birarada sunuyor.


Otel’in en önemli keyif ve lezzet duraklarından Bar Noblesse’de yenilenen dekorasyonu ile misafirleri Marmara Denizi ve Adalar manzarası eşliğinde ağırlamaya devam ediyor. Birbirinden leziz tatların canlı müzik eşliğinde servis edildiği Bar Noblesse yeni yüzü ile hayatınıza renk katmaya devam edecek.


Dünya