avangart istanbul açık adres

avangart istanbul açık adres

Avangart İstanbul Evleri'nde 1+0'dan 4+1'e kadar daire alternatifleri sunuluyor. Gül Proje imzası taşıyan projede 60 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor...

Avangart İstanbul'un kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO projelerinden Avangart İstanbul'un 7752 Ada 4 Parsel A1, A2, A3, B1, B2, C, D, G Bloklar ile Bu Bloklara Ait Otopark, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri ve Sözleşme Kapsamında Olan Ada Dışı İmar Yolları ve Bu Yollara Ait Altyapıların kısmi geçici kabulü yapıldı.

TOKİ Avangart İstanbul projesindeki 28 konutu satışa çıkardı!

TOKİ Avangart İstanbul projesinde yer alan 28 adet konutu satışa çıkardı. Konut satışları için açık artırma 16 Haziran Çarşamba günü saat 11:00'da gerçekleştirilecek.

Kordon İstanbul açık hava mağazalarında 60 ay vade farksız ödeme kampanyası!

Güçlü mühendislik altyapısı ile sürdürülebilir projeler inşa eden Ege Yapı, İstanbul Seyrantepe’de çok özel bir yaşam sunan projesi Kordon İstanbul’da bulunan açık hava cadde mağazalarını satışa sundu.

Kordon İstanbul açık hava mağazaları satışta!

Kordon İstanbul açık hava mağazaları satışa çıktı. Projedeki açık hava mağazalarına 60 ay vade imkanıyla sahip olunabiliyor.

Emlak Konut GYO Avangart İstanbul'un kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut GYO projelerinden İstanbul Kağıthane Seyrantepe Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nde (Avangart İstanbul), 7752 Ada 2 Parsel A, B, C Bloklar ile Bu Bloklara Ait Otopark, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşlerinin kısmi geçici kabulü yapıldı.

İstanbul’da satılık 1 milyonu aşkın konut olması hepimizin ayıbıdır!

İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, yaptığı açıklamada, "İstanbul’da satılık 1 milyonu aşkın konut olması maalesef hepimizin ayıbıdır." dedi.

3. İstanbul cadde mağazaları ne zaman satışa çıkıyor?

3. İstanbul projesi Asaf İş Adi Ortaklığı tarafından İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor.  Peki 3. İstanbul cadde mağazaları ne zaman satışa çıkıyor?

3. İstanbul cadde mağazaları 21 Ekim'de açık artırmayla satışta!

3. İstanbul projesinin cadde mağazaları 21 Ekim'de açık artırma ile satışa çıkıyor. Projede yüzde 10 KDV avantajının yanı sıra yüzde 3 peşinat imkanı sağlanıyor. 

Nlogo İstanbul’un dükkanları açık artırmayla satışa sunuluyor!

Özyurtlar Holding'in İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt’ta inşa ettiği ‘Nlogo İstanbul’un dükkanlarını açık artırmayla satışa sunuyor.

Büyükyalı İstanbul'un yarımada bloğu satışa çıkıyor!

Büyükyalı İstanbul'un yarımada bloğu satışa çıkıyor. 2+1'den 5+1'e kadar tüm daire alternatiflerinin yer aldığı projede daire fiyatları 935 bin TL'den başlıyor. 

Lens İstanbul'un ikinci etabı satışa çıkıyor!

Aydınoğlu Grup, Renium Yapı, Egal İnşaat, Mah İnşaat’ın ortaklığıyla hayat bulan Lens Yapı, ilk projesini Kurtköy’de inşa ediyor. Lens İstanbul'un ikinci etabı satışa çıkıyor.

Tema İstanbul açık adresi! İşte lokasyon!

Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur işbirliğiyle hayata geçirilen Tema İstanbul projesi, Küçükçekmece ilçesine bağlı Halkalı-Atakent bölgesinde yer alıyor. İşte Tema İstanbul açık adresi! İşte lokasyon...

Piyalepaşa İstanbul'da yeni bloklar yarın satışa çıkıyor!

Beyoğlu'nda hayata geçen “Piyalepaşa İstanbul” projesinin yeni blokları olan J ve K Blokları satışa çıkıyor. Piyalepaşa İstanbul’da son durum ve proje hakkında tüm detayların paylaşılacağı basın toplantısı yarın gerçekleşecek.

avangart istanbul açık adres Haberi

avangart istanbul açık adres

27 bin 292 metrekare alana sahip Avangart İstanbul projesi 11 ve 12 katlı sekiz blok olarak Gül Proje tarafından İstanbul Seyrantepe'de inşa ediliyor. Proje toplam 735 daire ve 18 adet dükkandan meydana geliyor.


Avangart İstanbul Evleri'nde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut tipleri bulunuyor. Avangart İstanbul projesinde Eylül 2019 tarihinde daire teslimleri yapılacak.


Seyrantepe Avangart İstanbul projesinde daire sahiplerine, fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, otopark, dinlenme alanları gibi olanaklar sunuluyor. 


Avangart İstanbul ödemeleri kapsamında 60 ay boyunca vade farksız, 120 aya kadar da yüzde 0,53 faizle taksitli ödeme yapılarak konut sahibi olunabiliyor. 


Avangart İstanbul Konutları 2017 fiyat!


1+0 daire fiyatları 417 bin TL 1+1 daire fiyatları 650 bin TL 2+1 daire fiyatları 1 milyon 74 bin TL 3+1 daire fiyatları...