avmye planör düştü

avmye planör düştü

Afyonkarahisar'da, deneme uçuşu sırasında bir alışveriş merkezine düşen planörde 2 kişi yaralandı

Faizler düştüğünde konut ve araziye yönelimler artıyor mu?

Reel faiz düştüğünde, konut ve araziye yönelimler artıyor mu? Habertürk Gazetesi köşe yazarı Abdurrahman Yıldırım anlattı...

Ankara’da kiralık metrekare fiyatları düştü, piyasa canlandı!

BETAM ve sahibindencom ortaklığında hazırlanan Konut Piyasası Görünümü raporuna göre Ankara’da kiralık metrekare fiyatları düştü, piyasa hareketlendi.

Dolar/TL kuru 7.50'nin altına düştü!

ABD tahvil getirilerinde iki gündür yaşanan gerilemenin desteğiyle dolar/TL kuru yeniden 7.50 seviyelerinin altına düştü.

İnşaat sektörü güven endeksi yüzde 2 gerileyerek 83,3'e düştü!

Eylül 2020'ye ilişkin ekonomik güven endeksi verilerine göre, inşaat sektörü güven endeksi yüzde 2 gerileyerek 83,3'e düştü.

Ukrayna'da ev kiraları düştü!

Ukrayna'da uzmanlar pandemi ve mevsimsellik sebebiyle kira fiyatlarının düştüğünü söylüyor. Peki Ukrayna'da konut sektörü pandemiden nasıl etkilendi?

Ankara’da koronavirüs salgını sebebiyle gayrimenkul satışları yüzde 40 düştü!

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının başkent Ankara’daki gayrimenkul sektörünü de olumsuz etkilediği, başkentte gayrimenkul satışların yüzde 40 oranında düştüğü, fakat konut fiyatlarının ucuzlamadığı belirtildi.

Konut kredisi faizleri aylık 0.69’a mı düştü?

Bankaları kredi faizlerinde yaklaşık bir aydır süren durağanlık sona erdi. En uygun konut kredisi faizi aylık yüzde 0.69’a kadar düştü. Nisan başında konut için en düşük faiz oranları ne kadar oldu?

Konut kredisine talep yüzde 50 düştü!

Garanti BBVA Genel Müdürü Baştuğ, Nisan ayından itibaren konut kredisine talebin yüzde 50 düştüğünü açıkladı.

VakıfBank devlet destekli konut kredisi faizleri 0.58’e düştü!

VakıfBank konut kredi faizleri son yıllarda görülmemiş bir eşiğe kadar geriledi. Bankanın kentsel dönüşüm için devlet destekli konut kredisi faizler yüzde 0.58’e düştü.

Petrol fiyatları Asya piyasasında yüzde 30 düştü! Fiyat savaşı başladı!

Haftanın ilk işlem gününde petrol fiyatları Asya piyasasında yaklaşık yüzde 30 düştü. Brent türü ham petrolün varil fiyatı 31 dolara indi...

Yolsuzluk devleti yedi bitirdi! Ülke ilk kez temerrüde düştü!

Uzun yıllardır devam eden yolsuzluğun tetiklediği ekonomik kriz yüzünden protestolarla sarsılan Lübnan, tarihinde ilk kez temerrüde düştü.

Kâr marjlarının en fazla düştüğü sektörlerin başında gayrimenkul geliyor!

Kâr marjlarının en fazla düştüğü sektörlerin başında kuşkusuz gayrimenkul ve inşaat geliyor...

Yeni Gimat GYO'nun Panora GYO sermayesindeki payı yüzde 4,94'e düştü!

Yeni Gimat Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Panora Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı sermayesindeki payı 29 Kasım 2019 tarihi itibarıyla yüzde 4,94'e düştü...

avmye planör düştü Haberi

avmye planör düştü

Termal oteller bölgesinden havalanan planör, birkaç dakika sonra irtifa kaybederek alışveriş merkezinin açık alanına düştü. Yaklaşık 20 metre yükseklikten düşen planörde bulunan pilotlar Murat Gök ile Şerafettin Köksal çeşitli yerlerinden yaralandı. 112 Acil Servis ekiplerince Ahmet Necdet Sezer Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan iki kişiden Köksal'ın hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Deneme uçusu yapan planörün hava sirkülasyonuna kapıldığı için düştüğü...