09 / 02 / 2023

Avrupark Bahçekent konut sayısı

Avrupark Bahçekent konut sayısı

Avrupark Bahçekent projesinde daire alanları 60 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiyor. Proje 2017 yılında teslim edilecek. İşte Avrupark Bahçekent konut sayısı...

Bahçekent'te yeni proje bekleyenler için fırsat! Avrupark Bahçekent!

Avrupark Baçekent projesinde ön talep süreci devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı projede teslimler 2017 yılının sonunda gerçekleşecek.

Avrupark Bahçekent kampanyalı ödeme planı!

İstanbul Başakşehir-Hoşdere bölgesinde konumlandırılan Avrupark Bahçekent projesi 1.349 konut ve 86 ticari üniteden oluşuyor.İşte Avrupark Bahçekent kampanyalı ödeme planı...

Avrupark Bahçekent Evleri 20 yıl vade kampanyası!

Emlak Konut GYO 20 yıl vade kampanyasına katılan Avrupark Bahçekent ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. İşte, Avrupark Bahçekent Evleri 20 yıl vade kampanyası detaylar…

Avrupark Bahçekent Evleri kampanya fiyatları 2017!

Cihan İnşaat tarafından 72 bin metrekare alanda inşa edilen Avrupark Bahçekent projesi Emlak Konut GYO 20 yıl vade kampanyasına katılan projelerden biri oldu. İşte, Avrupark Bahçekent Evleri kampanya fiyatları 2017...

Avrupark Bahçekent Emlak Konut kampanyası detayları!

Avrupark Bahçekent Emlak Konut kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler bulunuyor.

Avrupark Bahçekent 5 ayın satış rekorunu kırdı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Mayıs ayına ilişkin bağımsız bölüm satış raporunu açıkladı.Cihan İnşaat tarafından inşa edilen Avrupark Bahçekent projesi yılın ilk 5 ayında 284 adet konut satışıyla 5 ayın birincisi oldu.

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent projesi 1.394 adet daire ve 84 dükkandan meydana geliyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle yükselen Avrupark Bahçekent projesi 600 milyon lira yatırımla inşa ediliyor...

Avrupark Bahçekent'te teslimler Nisan 2018'de!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, ev almak isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuyor.

Avrupark Bahçekent'te 220 bin TL'ye 1+1! Teslimler Mayıs 2018'de!

Baçekent'te Emlak Konut GYO güvencesiyle hayat bulan Avrupark Bahçekent projesi daire sahibi olmak isteyenlere avantalı fiyatlarlar sunuyor. Projede daire fiyatları 220 bin TL'den başlıyor.

Avrupark Bahçekent'te kampanya!

Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzalı Avrupark Bahçekent'te kampanya başladı. Satış fıyatının yüzde 25'ini peşinat olarak verenler, borcun kalan kısmını 36 ay boyunca hiç faizsiz ödeyecek.

Avrupark Bahçekent yeni kampanyasıyla lansmanı aratmıyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, ev almak isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuyor.

Avrupark Bahçekent'e yabancı ilgisi!

Cihan İnşaat, Emlak Konut GYO güvencesi ve Konut yapı ile Avrupark Bahçekent'i hayata geçiriyor. Yurt içi ve yurt dışından büyük ilgi gören projeyi özellikle Arap yatırımcılar ve Avrupa'da yaşayan Türk vatandaşları da tercih ediyor.

Avrupark Bahçekent'te 10 bin lira peşinatla konut fırsatı!

Cihan İnşaat'ın İstanbul Bahçekent bölgesinde Emlak Konut GYO arsası üzerinde inşa ettiği Avrupark Bahçekent projesinde, 212 bin liradan başlayan fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri mevcut.

Avrupark Bahçekent'te lansman kampanyası uzatıldı!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan inşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent'te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent'te gurbetçi Türklerin avantajlı fiyatlarla ev alabilmeleri için lansman kampanyası uzatıldı.

Avrupark Bahçekent konut sayısı Haberi

Avrupark Bahçekent konut sayısı

Avrupark Bahçekent konut sayısı 1380, dükkan sayısı ise 72 olarak belirlendi. Proje TOKİ ve Emlak Konut GYO tarafından geliştirildi ve Cihan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 


AVrupark Bahçekent projesi 600 milyon TL yatırım bedeli ile inşa ediliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire alternatiflerine yer veriliyor. 


Avrupark Bahçekent projesi 79 bin 639 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Proje içerisinde yüzme havuzları, alışveriş alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, spor alanları bulunuyor. 


2017 yılında teslim edilecek olan Avrupark Bahçekent projesindeki dairelerin alanları 60 metrekare ile 165 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 


Avrupark Bahçekent iletişim 

Tel: 0216 499 18 01

Web: www.avrupark.com

Esra Nur...