Avrupark Bahçekent son durum

Avrupark Bahçekent son durum

İstanbul’un yeni yerleşim merkezi Bahçekent 1 yılda yatırımcısına yüzde 24 kazandırdı. Avrupark Bahçekent’in bölgede yıldızı parlayan bir proje olduğuna dikkat çeken Bengi Hışır, “Bizden ev alan kazanıyor” dedi

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent'te 36 ay 0 faizle!

Avrupark Bahçekent’in uygulamaya başladığı “Biz bize ödeme planı’ kapsamında daire bedelinin yüzde 25’ini peşinat olarak verenler borcun kalan kısmını 36 ay boyunca hiç faizsiz ödeme imkanına sahip olacak.

Avrupark'ın biz bize ödeme planı kampanyasında faizsiz ödemelerle!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, ev almak isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuyor.

Avrupark Bahçekent'te 2+1 daireler 298 bin liradan başlıyor!

Avrupark Bahçekent’in uygulamaya başladığı “Biz bize ödeme planı’ kapsamında daire bedelinin yüzde 25’ini peşinat olarak verenler borcun kalan kısmını 36 ay boyunca hiç faizsiz ödeme imkanına sahip olacak.

Avrupark Bahçekent yeni kampanyasıyla lansmanı aratmıyor!

Emlak Konut GYO güvencesiyle Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından Bahçekent’te hayata geçirilen Avrupark Bahçekent, ev almak isteyenlere lansman dönemini aratmayan avantajlı fiyatlar sunuyor.

Avrupark Bahçekent'te 3 farklı ödeme seçeneğiyle!

2018 yılının Nisan ayında teslimlerin gerçekleşmesi planlanan projede 86 ticari ünite yer alıyor. Cihan İnşaat tarafından hayata geçirilen Avrupark'ta toplamda 1.394 daire bulunuyor.

Bahçekent Avrupark Rezidans iletişim!

Bahçekent Avrupark Rezidans iletişim için 444 61 63 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplamda 1.394 daire ve 86 adet ticari üniteden oluşan proje İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir'de inşa ediliyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent'te teslimler 2018'de!

Cihan inşaat tarafından hayata geçirilen projede daire tipleri 1+1 ile 4+1 arasında değişiklik gösteriyor. İstanbul Bahçekent'te inşa edilen Avrupark Bahçekent'te 1.394 daire bulunuyor.

Avrupark Bahçekent'te Nisan 2018'de teslim daireler!

Cihan İnşaat tarafından hayata geçirilen projede 1+1 ile 4+1 arasına değişiklik gösteren daireler yer alıyor. Toplamda 1.394 daireden meydana gelen Avrupark Bahçekent'te daire alanları 63 metrekareden başlıyor.

Avrupark Bahçekent'te 2018'de teslim daireler!

Daire alanlarının 63 metrekareden başlayarak 190 metrekareye kadar ulaştığı projede toplamda 1.394 daire yer alıyor. Teslimlerin 2018 yılında gerçekleşmesi planlanan Avrupark Bahçekent'te Cihan İnşaat imzası bulunuyor.

Avrupark Bahçekent'te yüzde 50 peşinatla! Yüzde 50'si 30 ay 0 faizle!

Konut teslimlerinin 3 yıl sonra yapılması planlanan proje 79 bin metrekare alan üzerinde yayılıyor. 1.394 daireden meydana gelen Avrupark Bahçekent projesinde Cihan İnşaat imzası bulunuyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent'te teslimler 3 yıl sonra!

Daire seçeneklerinin 1+1 ile 4+1 arasında değişiklik gösterdiği Avrupark Bahçekent'te fiyatlar 174 bin TL'den başlıyor. 1.394 dairenin yer aldığı projede çeşitli ödeme seçenekleri bulunuyor.

Avrupark Bahçekent'te yüzde 50 peşinatla! Yüzde 50'si 0 faizle!

İstanbul Bahçekent'te inşa edilen projede Cihan İnşaat imzası bulunuyor. Teslimlerin 3 yıl sonra gerçekleşmesi planlanan projede toplam arsa alanı 79 bin metrekare olarak belirlendi.

Avrupark Bahçekent Evleri'nde fiyatlar 158 bin TL'den başlıyor!

Teslimlerin 3 yıl sonra gerçekleşmesi planlanan proje Bahçekent'te dev şehir parkının hemen yanında inşa ediliyor. Daire alanlarının 64 metrekare ile 185 metrekare arasında değiştiği projede fiyatlar 158 bin TL'den başlıyor.

Bahçekent Avrupark daire teslimleri ne zaman?

Emlak Konut GYO ve TOKİ güvencesiyle hayata geçirilen Avrupark Bahçekent Evleri 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Bahçekent Avrupark daire teslimleri ne zaman?

Avrupark Bahçekent lokasyon bilgileri!

Avrupark Bahçekent lokasyon bilgileri kapsamında proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. Proje toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine yayılıyor.

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi!

Emlak Konut Avrupark Bahçekent satış ofisi telefon numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Ulşaım bilgileri kapsamında 3. havalimanına 30 kilometre kadar uzaklıkta bulunan projede toplam 86 ticari ünite yer alıyor.

Avrupark Bahçekent Başakşehir fiyat!

Avrupark Bahçekent Başakşehir fiyat listesi kapsamında daireler 158 bin TL'den başlıyor. Toplam 1.394 dairenin bulunduğu proje Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık!

Başakşehir Avrupark Bahçekent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farlılık gösteriyor. Toplam 78 bin 640 metrekare arsa üzerine yayılan proje 500 milyon TL yatırım bedeline sahip.

Cadde Flora Bahçekent son başvuru günü!

Cadde Flora Bahçekent son başvuru günü 25 Nisan Cumartesi olarak belirlendi. Açık artırma usulü ile satışa sunulacak olan projede yer alan ticari ünitelerin fiyatları 195 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Avrupark Bahçekent Rezidans nerede?

Cihan İnşaat ve Konut Yapı imzası ile hayata geçirilen Avrupark Bahçekent Konutları 500 milyon TL yatırım bedeline sahip. Proje 78 bin 640 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Peki Avrupark Bahçekent Rezidans nerede?

Avrupark Bahçekent Başakşehir satılık!

Avrupark Bahçekent Başakşehir satılık daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak dizayn edildi. 3. havalimanına 30 kilometre mesafede bulunan proje dev şehir parkı Hayat Park'a yakın konumda yükseliyor.

Avrupark Bahçekent Başakşehir teslim tarihi!

Avrupark Bahçekent Başakşehir teslim tarihi 3 yıl sonra yapılması planlandı. Toplam 500 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje TOKİ ve Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçiriliyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent ulaşım!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent ulaşım bilgilerine göre proje Silivri banliyö tren hattına 1.2 kilometre kadar uzaklıkta bulunuyor. Dairelerin tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Başakşehir Avrupark Bahçekent daire fiyatları!

Başakşehir Avrupark Bahçekent daire fiyatları 158 bin TL'den başlıyor. 500 milyon TL yatırım bedeli ile yükselen projede fiyatlar dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiyor.

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent daire fiyatları!

Cihan İnşaat Avrupark Bahçekent daire fiyatları , dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Avrupark Bahçekent ‘te yer alan dairelerin büyüklükleri 64 metrekare ile 186 metrekare arasında değişiyor.

Avrupark Bahçekent iletişim!

Avrupark Bahçekent iletişim numarası 444 61 63 olarak belirlendi. Satışları devam eden projede 1394 adet daire bulunuyor. Avrupark Bahçekent ‘te yer alan daireler 2018 yılında teslim edilecek.

Avrupark Bahçekent ulaşım!

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğiyle hayata geçirilen Bahçekent Avrupark projesi Başakşehir'de 78 bin 640 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Avrupark Bahçekent ulaşım bilgileri haberimizde yer alıyor.

Avrupark Bahçekent son durum Haberi

Avrupark Bahçekent son durum

Doğru lokasyondaki konut bölgelerine yatırım yapan yılı kazançlı kapattı. 2015 yılı başından sonuna kadar, Bahçekent'te ortalama fiyatlar yüzde 24 civarında artış göstererek 2 bin 300 liradan 2 bin 850 liraya çıktı. Cihan İnşaat İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Bengi Hışır “Bahçekent’in yüksek prim potansiyelini ilk fark eden ve bölgeye yatırım yapanlardan biri olduklarını söyledi. Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinde Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent’te yüksek prim potansiyelinin bulunduğuna dikkat çeken Hışır,”Biz en başından bölgeye inandık ve buradan yatırım yapan kazançlı çıkacak dedik. Nitekim sene sonunda yapılan hesaplamada bölgeden ve bizim projemizden konut alan kişilerin yatırımlarının değerlendiği gözlendi. Sene başında bölgede metrekare fiyatları 2 bin 300 lira seviyesindeydi sene sonunda bu rakam yüzde 24 kazançla 2...