Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi

Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi

Ayazma Emlak Konutları başvuruları yarın sona eriyor. Dairelerin 396 bin TL ile 1 milyon 92 TL arasında değişen fiyatlarla satıldığı projede teslimler satış sürecinin başlamasından 36 ay sonra gerçekleşecek.

Emlak Konut Ayazma Konutları kura başvuru!

Daire teslimlerin 36 ay sonra gerçekleşmesi öngörülen Emlak Konut Ayazma Konutları kura başvuru süreci devam ediyor. Projede toplam 1.239 adet konut yer alıyor.

Ayazma Emlak Konutları kura başvurusu 30 Ocak'ta bitecek!

Başvuruların devam ettiği Ayazma Emlak Konutları kura başvurusu 30 Ocak'ta bitecek. 50 bin TL peşinatla daire sahibi olunabilen projede daireler 396 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi!

Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri minimum 117,19 metrekare, maksimum ise 251,49 metrekare olarak tasarlandı.

Ayazma Emlak Konutları başvurusu!

Ayazma Emlak Konutları başvurusu başladı. Yaklaşık 300-350 adet dairenin kura yöntemiyle satılacağı projede dairelerin maksimum fiyatı 1 milyon 92 bin TL olarak belirlendi. Projede 120 aya kadar vade yapılıyor.

Ayazma Emlak Konutları başvuruları!

Ayazma Emlak Konutları başvuruları 30 Ocak'a kadar devam edecek. 0,50 faiz oranıyla 120 aya kadar vade yapılan projede daireler 396 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Proje 36 ay sonra teslim edilecek.

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ayazma Emlak Konutları 2. Etap projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap 2018 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ayazma Emlak Konutları 1. Etap projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap park alanının kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ayazma Emlak Konutları 1. Etap proje kapsamındaki park alanının kısmi geçici kabulü yapıldığını duyurdu...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap'ın kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları 1. Etap'ın kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı...

Ayazma Emlak Konutları'nda son 18 daire!

Ayazma Emlak Konutları'nda son 18 daire için satışlar devam ediyor. Fiyatlar 451 bin TL'den başlıyor...

Ayazma Emlak Konutları satış fiyatı listesi!

Ayazma Emlak Konutları satış fiyatı listesi haberimizde yer alıyor.  Ayazma Emlak Konutları projesinde 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1, 4+1 dubleks daire tipleri bulunuyor.

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap'ın kısmi geçici kabulü yapıldı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Ayazma Emlak Konutları 2. Etap'ın kısmi geçici kabulü yapıldı...

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ayazma Emlak Konutları 2. Etap kira değerleme raporunu yayınladı...

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap kira değerleme raporu yayınlandı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ayazma Emlak Konutları 1. Etap'ın kira değerleme raporunu yayınladı. 

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap kira değerleme raporu!

Emlak Konut Ayazma Emlak Konutları 1. Etap Konut ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İşi için hazırlatılan kira değerleme raporunu yayınladı. 

Ayazma Emlak Konutları 2. Etap 2017 değerleme raporu!

Emlak Konut GYO Ayazma Emlak Konutları 2. Etap projesi için hazırlatılan 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Ayazma Emlak Konutları 1. Etap 2017 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Ayazma Emlak Konutları 1. Etap projesinin 2017 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Ayazma Emlak Konutları değerleme raporu yayınladı!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamada Ayazma Emlak Konutları değerleme raporu yayınladı.

Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi Haberi

Ayazma Emlak Konutları başvuru tarihi

Ayazma Emlak Konutları projesi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 1239 tane daireden meydana gelen projede yaklaşık 300-350 adet daire kurayla satılıyor.


Başvuruların devam ettiği Ayazma Emlak Konutları başvuruları yarın sona eriyor. Projede 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor. 


Teslimlerin satışların başlamasından 36 ay sonra gerçekleşeceği Ayazma Emlak Konutları'nda 50 bin TL peşinat ödendiğinde kalan bedel için 0,50 faizle 120 aya kadar vade yapılıyor. 


Ayazma Emlak Konutları'ndaki 2+1 daireler 396 bin TL ile 557 bin TL, 3+1 daireler 462 bin TL ile 675 bin TL, 3+1 dubleks daireler 1 milyon 5 bin TL, 4+1 daireler 589 bin TL ile 690 bin lira, 4+1 dubleks daireler 951 bin TL ile...