Aydos Country Rezidans teslim tarihi

Aydos Country Rezidans teslim tarihi

1+1 daire fiyatları 252 bin 600 TL'den başlangıç gösteren Aydos Country Residence'de 30 ay vade avantajı ile ödeme yapılabiliyor. Peki Aydos Country Evleri nerede?

Aydos Country Rezidans teslim tarihi!

Aydos Country Rezidans teslim tarihi 2016 yılı Ağustos ayı olarak belirlendi. Sinpaş GYO imzası ile inşa edilen projede dairelerin büyüklükleri 68 ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Aydos Country Rezidans satılık!

Toplam 50 dönüm alan üzerinde yükselen proje 900 adet daireden meydana geliyor. Aydos Country Rezidans satılık daire tipleri 1+1'den 4+1' e kadar farklılık gösteriyor.

Aydos Country Rezidans fiyat listesi!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul İl'i Sancaktepe ilçesinde yer alıyor. Aydos Country Rezidans fiyat listesi kapsamında 1+1'ler 252 bin 600 TL'den başlıyor.

Sancaktepe Aydos Country ödeme bilgileri!

Aydos Country Rezidans'ta daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Proje Ataşehir'e 10 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor. İşte Sancaktepe Aydos Country ödeme bilgileri...

Aydos Country Rezidans teslim tarihi!

Aydos Country Rezidans teslim tarihi 2016 yılı Ağustos ayı olarak belirlendi. Sinpaş GYO imzası ile inşa edilen projede dairelerin büyüklükleri 68 ile 206 metrekare arasında değişiyor.

Sancaktepe Aydos Country Rezidans ödemeleri!

Toplam 900 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Sancaktepe Aydos Country Rezidans ödemeleri 30 aya kadar farklılık gösteriyor.

Sancaktepe Aydos Country Rezidans!

Toplam 900 adet daireden meydana gelen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar arklılık gösteriyor. Sancaktepe Aydos Country Rezidans teslimleri 2016 yılı Ağustos ayı olarak belirlendi.

Sinpaş Aydos Country Rezidans satış ofisi!

Daire seçeneklerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği projede banka kredisiz 30 ay taksitlendirilme uygulanıyor. Sinpaş Aydos Country Rezidans satış ofisi telefon numarası 444 1 440 olarak belirlendi.

Sancaktepe Aydos Country Rezidans fiyat!

Toplam 50 dönüm arsa alanı üzerinde inşa edilen projede ödemelere göre 30 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Sancaktepe Aydos Country Rezidans fiyat listesi kapsamında daireler 256 bin TL'den başlıyor.

Sinpaş Aydos Country Rezidans nerede?

Dairelerin 2017 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Aydos Country'de 10 bin TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Proje 50 dönüm arsa üzerinde yükseliyor. Peki Sinpaş Aydos Country Rezidans nerede?

Aydos Country Rezidans nerede?

Aydos Country'de teslimlerin 2017 yılı içerisinde gerçekleşmesi planlanıyor. 10 bin TL peşinatla konut sahibi olunabilen proje 50 dönüm arsa üzerinde yükseliyor. Peki Aydos Country Rezidans nerede?

Sinpaş Aydos Country Rezidans ödeme koşulları!

Daire fiyatlarının 321 bin 462 TL'den başladığı projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Sinpaş Aydos Country Rezidans ödeme koşulları kapsamında banka kredisiz, vade farksız daire sahibi olunabiliyor.

Sinpaş Aydos Country Rezidans satış ofisi telefon!

İstanbul İl'i Sancaktepe Aydos Ormanı'nın yanıbaşında bulunan projede 900 adet daire bulunuyor. Sinpaş Aydos Country Rezidans satış ofisi telefon numarası 444 1 440 olarak belirlendi.

Sinpaş Aydos Country Rezidans satılık!

Sinpaş Aydos Country Rezidans satılık daire alanları 69 metrekareden başlıyor. Çeşitli sosyal yaşam alanlarına yer verilen proje 50 dönümlük arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Sancaktepe Aydos Country Rezidans ne zaman teslim?

Anadolu Yakası Sancaktepe'de yükselen Aydos Country Evleri'nde fiyatlar 243 bin TL'den başlangıç gösteriyor.Peki Sancaktepe Aydos Country Rezidans ne zaman teslim?

Aydos Country Rezidans teslim tarihi Haberi

Aydos Country Rezidans teslim tarihi

Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Aydos Country Konutları 900 adet daireden oluşuyor. Projenin 2016 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi öngörülüyor. 


"Aydos Country Evleri nerede?" sorusuna İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe yanıtını verebiliriz. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. 


Fitness & wellness club, yürüyüş ve bisiklet parkuru, tenis kortu, yüzme havuzu gibi sosyal alanların yer aldığı Aydos Country Rezidans Ataşehir'e 10 dakikalık mesafede yükseliyor. 


50 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Aydos Country Sancaktepe'de dairelerin alanları 68 metrekare ile 206 metrekare arasında değişiyo.


Aydos Country Residence'de 10 bin TL peşin ödemelerde, 2016 ve 2017 yılında 2 ara ödeme yapılıyor ve kalan tutar için 30 ay taksit uygulanıyor. 

Aydos Country satış fiyatları...