Aygün Alkaya

Aygün Alkaya

Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Aygün Alkaya tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Nisan'da Beyoğlu, Arapcami Mahallesi, Tersane Caddesi'nde kuruldu.

Moon Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Moon Gayrimenkul Yönetim Ve Danışmanlık Limited Şirketi bugün Küçükçekmece'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Recep Aygün tarafından kuruldu.

Gün Turizm Otelcilik Ve İşletmecilik Ticaret Anonim Şirketi Bakırköy Şubesi açıldı!

Gün Turizm Otelcilik Ve İşletmecilik Ticaret Anonim Şirketi Bakırköy Şubesi Bakırköy'de 43 milyon TL sermaye bedeli ile Temel Aygün ve Barbaros Alp ortaklığında kuruldu.

Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi açılışa hazır!

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün'ün çocuklar ve gençlere armağanı olan Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi'nde çalışmalar hız kesmeden sürüyor. Dumlupınar Gençlik ve Spor Merkezi, çocuklar ve gençlerin kullanımına hazırlandı.

TOGO Kulelerinde çalışan personeller işten çıkarıldı mı? 

Ankara Ticaret Odası eski Başkanı ve CHP eski milletvekili Sinan Aygün'ün TOGO kulelerinde çalışan personelinin işine son verdiği iddia edildi.

TOGO Kuleleri mühürlü kalacak!

Eski CHP milletvekili Sinan Aygün'ün Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından mühürlenen TOGO Kulelerine ilişkin üst mahkeme karar verdş. Aygün'ün mühürleme işleminin iptali ve yürütmeyi durdurma kararı alınması talebi mahkeme tarafından reddedildi...

İzmit gecekondu şehri mi oldu?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi CHP Meclis Üyesi Orhan Tanış, Kocaeli’yi köye ve gecekonduya benzeten AK Partili İlyas Şeker ve Zeki Aygün’e cevap verdi. Tanış, “Kocaeli bugün köye benziyorsa İzmit gecekondu gibiyse bunun baş sorumlusu sizsiniz” diye konuştu.

Kocaeli’de en planlı bölge Yahyakaptan Mahallesi!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Orhan Tanış, AK Parti Milletvekili İlyas Şeker’in ve Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün İzmit ile ilgili paylaşımlarına tepki gösterdi.

Sinan Aygün'den Mansur Yavaş'a sert cevap! 

Togo İkiz Kuleleri ile ilgili açıklama yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a,  İş insanı Sinan Aygün'den cevap geldi...

TOGO Kuleleri tartışmasında Hak Ediş Raporu gerçeği!

Ankara Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın, Sinan Aygün’e ait inşaatın yüzde 60’a gelmesine rağmen yüzde 30’larda olduğuna yönelik iddiası, belediye bürokratlarının hazırladığı 24 Nisan tarihli Hak Ediş Raporu’yla çürüdü...

25 milyon TL’lik rüşvet görüntüleri müfettişlerde!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Grup Başkan Vekili Coşkun Torun'un odasındaki görüntüler ile Aygün'ün sahibi olduğu TOGO İkiz Kuleleri'ndeki görüntüleri alarak inceliyor.

TOGO Kuleleri davasında kritik talep!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, suların durulmadığı TOGO Kuleleri ile ilgili iddialar konusunda açılan soruşturmada, CHP eski Milletvekili Sinan Aygün'ün HTS kayıtlarının istenmesi talebinde bulunacak.

Mansur Yavaş: Sinan Aygün 1 ay içinde yapmazsa yıkarım!

TOGO Kuleleri hakkında açıklama yapan Mansur Yavaş, "Söz konusu alanda 1000 metrekare inşaat yapma hakkı var. 'Buna göre kendinizi ayarlayın' dedik. 'Projenizi tadil edin, yıkacaksanız, yıkın, indireceksiniz indirin' dedik. 1 ay bekleyeceğiz. Yapmazsa yıkarım" dedi...

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı'ndan Mansur Yavaş ve Sinan Aygün açıklaması!

Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Yüksel Kocaman, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile eski CHP'li Sinan Aygün arasındaki "rüşvet" tartışmasına ilişkin açıklama yaptı....

Aygün Alkaya

Aygün Alkaya Aygün Alkaya

Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Aygün Alkaya tarafından 10 bin TL sermaye ile 1 Nisan'da Beyoğlu, Arapcami Mahallesi, Tersane Caddesi'nde kuruldu. 


Atak Taahhüt Mühendislik Mimarlık ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi iş konusu; İNŞAAT a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve...