28 / 09 / 2023

Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars

Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars

Bodrum’un en büyük alışveriş ve yaşam merkezi Midtown, açılışını alışveriş, müzik ve eğlence dolu günlerle kutladı

Türkiye yeni dönemde AB ile beyaz sayfa açmalı!

İktisadi Kalkınma Vakfı (İKV) Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, ikinci tur seçimlerin ardından Avrupa Birliği ile ilişkilerin canlandırılması gerektiğini belirterek, “Türkiye, adayı olduğu ve gümrük birliği içinde bulunduğu AB ile ilişkilerini yeniden düzenlemeli” dedi.

Tüm bankalarda kredi kullanımında bir kısıtlama var

Kocaeli Sanayi Odası ve İktisadi Kalkınma Vakfı Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Bloomberg HT’de yaptığı açıklamada finansmana erişim, nakit akışı ve kredi kullanımı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Zeytinoğlu, tüm bankalarda, kredi kullanımında kısıtlamalar olduğunu vurguladı.

Özpehlivanoğlu Yapı Malzemeleri Otomotiv Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özpehlivanoğlu Yapı Malzemeleri Otomotiv Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Beylikdüzü’nde  2 milyon TL sermaye bedeli ile Ayhan Pehlivan tarafından kuruldu.

Koloğlu Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Koloğlu Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi güngören'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Kol tarafından kuruldu.

Kocaeli'de depremin izleri silindi!

Kocaeli'de depremin izlerinin kalmadığını söyleyen KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, "Yapılan değişikliklerle yeni binalar artık çok daha üst seviye depremlere dayanıklı hale geldi" dedi.

Vital Seyahat Acenteliği Turizm Sağlık Anonim Şirketi kuruldu!

Vital Seyahat Acenteliği Turizm Sağlık Anonim Şirketi bugün Şişli'de 102 bin TL sermaye bedeli ile Davut Topoğlu, Ayhan Toploğlu ve Vedat Topoğlu ortaklığında kuruldu.

Eminönü Bayramoğlu İnşaat Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eminönü Bayramoğlu İnşaat Gayrimenkul Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 250 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Bayram tarafından kuruldu.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun evi müze oluyor!

Büyük Birlik Partisi'nin (BBP) merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun Sivas Şarkışla ilçesi Elmalı köyündeki doğup büyüdüğü ev restore edilerek müze oluyor. Sivas Valisi Salih Ayhan; "İnşallah 2020'de bunu gerçekleştireceğiz." dedi.

Kocaeli'de hızlı sanayileşme ile çarpık kentleşme sorunu!

Kartepe Zirvesi'nde "Küreselleşme ve Şehirleşme" oturumunda konuşan Kocaeli Sanayi Odası (KSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Kocaeli'nin Türkiye'nin en büyük ikinci sanayi kenti olduğunun bilgisini verirken,sanayileşmeye bağlı göçün çarpık kentleşmeye yol açtığını söyledi...

Beyoğlu’nda yıkılma tehlikesi olan bina tahliye edildi!

İstanbul Beyoğlu’nda İstiklal Caddesi Ayhan Işık Sokak'ta yer alan 5 katlı bir bina yıkılma tehlikesi sebebi ile tahliye edildi..

Rakkas Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rakkas Otelcilik Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi Pendik'te 10 bin TL sermaye bedeli ile Ayhan Özeroğlu tarafından kuruldu.

Baranoğlu Grup İnşaat Anonim Şirketi  kuruldu!

Baranoğlu Grup İnşaat Anonim Şirketi   500 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Ayhan tarafından kuruldu. 

As Lokasyon Yönetim Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

As Lokasyon Yönetim Ticaret Anonim Şirketi Çağrı Erolsun, Yiğit Sert ve Ayhan Çobanoğlu ortaklığında 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars Haberi

Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars

Açılış haftasında, hem alışveriş merkezi içerisinde hem de Bodrum’un çeşitli noktalarında 7’den 70’e herkesi eğlenceli aktivite ve konserlerle buluşturan Midtown, Bodrumlulara unutulmaz günler yaşattı. 


Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars, Behzat Gerçeker Enbe Orkestrası ve Sunshine Band’ın Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde verdiği konserler, dünyaca ünlü sihirbaz Lee Alex’in illüzyon gösterisi ve çeşitli akrobasi gösterileri Bodrum akşamlarını renklendirirken, Bodrumluların ve tatilcilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 


Midtown aynı zamanda, gün içerisinde düzenlediği çocuk karnavalı ile çocukların da ilgi odağı oldu. Yüz boyama etkinliği, Sünger Bob, Tavşan Bunny ile maskot show, trompet çalan palyaço gösterileri ile çocuklar eğlenceli saatler geçirdiler.


Bodrum Ortakent’te Haziran ayında ziyaretçileriyle buluşan Midtown Alışveriş ve Yaşam Merkezi, alışveriş ve eğlencenin Bodrum’daki yeni adresi...