Aysun kent Sitesi nerede

Aysun kent Sitesi nerede

Bursa’nın Mudanya İlçesi’nde, istinat duvarı çöken sitedeki 17 dairenin bulunduğu bir blok boşaltıldı. İstinat duvarı dün saat 23.00 sıralarında büyük bir gürültü ile çöktü.

Samsun Gülsan Sanayi Sitesi yeni modern yerine taşınıyor!

Samsun'da bulunan Gülsan Sanayi Sitesi, yakın zaman içerisinde kent merkezinde bulunan yeni yerine taşınacak.

İstanbul ve Türkiye'ye örnek olacak kentsel dönüşüm projesi!

İBB iştiraki KİPTAŞ, 2017’de “riskli bölge” ilan edilen Bağcılar Kirazlı Mahallesi’ndeki 7 blok, 190 konuttan oluşan “As Fatih Kent Sitesi”nin depreme karşı kentsel dönüşümünü yapacak. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Türkiye’ye de anlatacağız bu modeli örnek olarak" dedi.

Uşak Üçüncü Sanayi Sitesi çalışmaları başladı!

Kent ekonomisine yeni bir soluk getirmesi beklenen Uşak Üçüncü Sanayi Sitesi’nde ilk çalışmalar başladı. Proje, Uşak Belediyesi ve Sanayi Sitesi Kooperatifi ortaklığında hayata geçirilecek.

Tuzla Çamlıkent Sitesi'nin tapu sorunu çözüldü!

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, 18 senedir ruhsat ve tapu sorunu bulunan Çamlıkent Sitesi sakinlerinin de tapu sorununu çözdü. 

Doğuşkent Sitesi Kentsel Dönüşüm Projesi hayata geçiriliyor!

Ergünkent İnşaat ve Yıldırım Belediyesi, Mollaarap'ta 9 bin haneyi kapsayan kentsel dönüşüm için adım atıldı. Bu kapsamda uzlaşma sürecinin 6 ay içinde tamamlanması planlanıyor.

Uşak 3. Sanayi Sitesi'nin temeli atılıyor!

Uşak’ta kent ekonomisine katkı sağlaması planlanan Uşak 3. Sanayi Sitesi'nin temeli atılıyor. Projenin işyeri bulma sorununu ortadan kaldırması planlanıyor.

Şanlıurfa Mermerciler Sitesi'nde sona gelindi!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı çalışmalarında sona gelinen Mermerciler Sitesi’ne kent merkezindeki esnaf taşınma çalışmalarına başladı. 

Başkent Yonca Evler ön satış fiyatları!

Başkent Yonca Evler ön satış fiyatları 318 bin TL'den başlıyor. Proje Ankara Yenimahalle'de Başkent Sancak Sitesi Konut Yapı Kooperatifi tarafından hayata geçiriliyor...

İşte ilk etapta taşınacak 10 sanayi sitesi!

Üretim Reform Paketi kapsamında bazı sanayi sitelerinin şehir dışına taşınması uygulaması çerçevesinde 135 sanayi sitesi taşınacak. İlk etapta kent içinde kaldığı için taşınması planlanan 10 sanayi sitesi belirlendi.

Yalıkent Sitesi'ndeki betonlama çalışmalarında sona gelindi!

Arhavi Belediyesi fen işleri ekiplerinin Yalıkent Sitesinde başlattığı betonlama çalışmalarında sona gelindi.

Arhavi Yalıkent Sitesi'nin çehresi değişiyor!

Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından Yalıkent Sitesi'nde yapılan betonlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Arhavi Yalıkent'in çehresi değişiyor!

Artvin Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından betonlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler Hacılar Mahallesi’nde yer alan Yalıkent Sitesi bahçesinde betonlama çalışmalarını sürdürüyor.

Artvin Yalı Kent Sitesi'nin çehresi değişiyor!

Artvin Arhavi Hacılar Mahallesi’nde yer alan Yalı Kent Sitesi bahçesinde betonlama çalışmalarına devam ediyor.

Aysun kent Sitesi nerede Haberi

Aysun kent Sitesi nerede

Bursa’nın Mudanya İlçesi’nde, istinat duvarı çöken sitedeki 17 dairenin bulunduğu bir blok boşaltıldı.Mudanya Güzelyalı Siteler Mahallesi Kanarya Caddesi’ndeki Aysun kent Sitesi'nin istinat duvarı dün saat 23.00 sıralarında büyük bir gürültü ile çöktü. 35 metre uzunluğunda ve 4 metre yüksekliğindeki duvarın çökmesi site sakinlerini korkuturken, Mudanya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Arama-kurtarma ve polis ekiplerinin incelemesi sonucu 4 bloklu sitenin 17 daireli bir bloğunun boşaltılmasına karar verildi. Evlerini terk etmek zorunda kalan site sakinleri yakınlarının yanına gitti. Aysun kent Yöneticisi İsmet Bayraktar, duvarın çökmesi nedeniyle site sakinlerinin korku içinde yaşadığını belirterek, şöyle dedi: "Bu yaz başında sitemizin önündeki arazi inşaat için kazılıp düzeltildi. Ancak ondan sonra bir daha kimse buraya gelmedi. Son günlerde şiddetli yağışın da etkisiyle istinat duvarımız büyük...