Bağcel Turizm İnşaat adres

Bağcel Turizm İnşaat adres

Bağcel Turizm İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Celil Bağci, Fizze Bağci tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 1 Nisan'da Ümraniye, Çakmak Mahallesi'nde kuruldu.

Öztürkler Group Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Öztürkler Group Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Veli Öztürk tarafından kuruldu.

Ütopya Turizm İnşaat'ın şirket payları yakın izleme pazarına alındı!

Ütopya Turizm İnşaat'ın Utopia World Hotel'in satışını gerçekleştirmesinin ardından Borsa İstanbul yönetimi tarafından, şirket payları yakın izleme pazarına alındı.

Parktec Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Parktec Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Parktec Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkezi Bağcılar'da yapıldı.

Altawıl Turizm İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Altawıl Turizm İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Altawıl Turizm İnşaat Otomotiv İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli Başakşehir'de yapıldı.

Utopya Turizm İnşaat'ın genel kurul toplantısı tescillendi!

Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret'in 16 Aralık'ta gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurul toplantısı tescillendi...

Has Umut Geri Dönüşüm Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Has Umut Geri Dönüşüm Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Tuzla'da 3 milyon TL sermaye bedeli ile Hüseyin Karakoyun tarafından kuruldu.

Ütopya Turizm İnşaat'ın 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Aralık'ta!

Ütopya Turizm İnşaat'ın gündem maddelerini görüşmek üzere 16 Aralık 2020 Çarşamba Günü Saat 11.00'da 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının, Çankaya Mah. Çankaya Cad. No: 28 /5 Çankaya / ANKARA adresinde bulunan Şirketimiz merkezinde yapılmasına karar verildi. 

Utopya Turizm İnşaat'ın faaliyet raporu yayınlandı!

Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik A.Ş., faaliyet raporu, sorumluluk beyanı ve finansal rapor yayınlandı. 

İntegral Turizm İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

İntegral Turizm İnşaat Anonim Şirketi Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Adem Hacısalihoğlu tarafından kuruldu.

Etd Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Etd Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar’da 500 bin TL sermaye bedeli ile Turgut Akçay tarafından kuruldu.

Yazkar Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Yazkar Turizm İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi Bağcılar’da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Fatih Mert Yazıcı tarafından kuruldu.

Seul Turizm İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Seul Turizm İnşaat İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi Bağcılar'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Hüseyin Serdar Ulurak tarafından kuruldu.

Utopya Turizm İnşaat'ın olağanüstü genel kurul toplantısı tescillendi!

Utopya Turizm İnşaat İşletmecilik Ticaret'in 14 Ocak'ta gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurul toplantısı tescillendi...

Bağcel Turizm İnşaat adres Haberi

Bağcel Turizm İnşaat adres

Bağcel Turizm İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Celil Bağci, Fizze Bağci tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 1 Nisan'da kuruldu. 


Bağcel Turizm İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iş konusu; Gayrimenkul acentelerinin faaliyetleri (gayrimenkulü ücret veya sözleşme temeline dayalı olarak satın alınması, satılması ve kiralanmasında aracılık, vb.) 


Bağcel Turizm İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketiadres: Ümraniye, Çakmak Mahallesi, Başaran Sokak,...