bağcılar Damga Metro Göztepe projesi

bağcılar Damga Metro Göztepe projesi

Bağcılar'ın en büyük kentsel dönüşüm projelerinden olan Damga Metro Göztepe'de ön satışlar başladı, projede 273 adet konut yer alıyor.

Metro Hayat güncel fiyat listesi 2019!

Bağcılar'da Yavuz Sultan Selim Köprüsü Otoyolu’na birkaç dakikalık mesafede yer alan Metro Hayat projesinde fiyatlar 650 bin TL'den başlıyor...

Bağcılar'a 9’uncu metro müjdesi!

Bağcılar’da üçüncü kez aday olan Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı,“Başka ilçelerde vatandaşlar metro geliyor diye sevinirken biz ilçemizden geçmesi planlanan 9’uncu metronun müjdesini alıyoruz'' dedi.

Bakırköy İDO- Bağcılar Kirazlı Metro Hattı nereden geçecek?

Bakırköy İDO- Bağcılar Kirazlı Metro Hattı'nda çalışmalar devam ediyor. 8 istastyondan oluşacak olan metro hattı saatte tek yönde 70 bin yolcuya hizmet verecek. Peki Bakırköy İDO- Bağcılar Kirazlı Metro Hattı nereden geçecek?

Bağcılar'a 9'ncu metro müjdesi!

Bağcılar Belediye Başkanı ve AK Parti Başkan Adayı Çağırıcı, "Başka ilçelerde vatandaşlar metro geliyor diye sevinirken biz ilçemizden geçmesi planlanan 9. metronun müjdesini alıyoruz. Tüm metroların birbirine entegre olduğu bir sistem içerisinde yer alıyoruz" dedi..

Kirazlı-Halkalı Metro Hattı nereden geçecek?

Bağcılar Kirazlı-Küçükçekmece Halkalı Metro Hattı'nın inşaat çalışmaları devam ediyor. 2020'de açılması planlanan metro hattı 9 istasyondan oluşacak...

İkitelli-Ataköy Metro Hattı Revizesi imar planı askıya çıktı!

Bağcılar İlçesi, İkitelli - Ataköy Metro Hattı Revizesine ilişkin 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı askıya çıkarıldı..

Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metro hattında son durum!

18,50 kilometre uzunluğundaki Mahmutbey - Bahçeşehir - Esenyurt Metro Hattı, Bağcılar, Küçükçekmece, Başakşehir, Avcılar ve Esenyurt ilçelerine hizmet verecek. Peki, Mahmutbey-Bahçeşehir-Esenyurt metro hattında çalışmalar ne durumda?

Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosu yakında açılacak!

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, metro  çalışmalarının devam ettiğini ifade etti.  Çağırıcı,  "Bakırköy-Bağcılar Kirazlı metrosuna yakın bir zamanda kavuşacağız. Bu sayede 12 dakikada Bakırköy sahile gidebileceğiz." dedi.

Kirazlı-Halkalı Metro Hattı'nda son durum!

Binlerce kişinin merakla beklediği Bağcılar Kirazlı-Küçükçekmece Halkalı Metro Hattı'nın inşaatı hız kesmeden devam ediyor. Hattın 2020'de açılması planlanıyor.

Damga Metro Göztepe ödeme planı!

Toplam 273 konuttan meydana gelen Damga Metro Göztepe projesinde ön satışlar başladı. Projede dairelerin fiyatları metrekare bazında 4 bin 750 TL'den başlıyor. İşte Damga Metro Göztepe ödeme planı...

Damga Metro Göztepe ev fiyatları ne kadar?

Toplam 273 konuttan meydana gelen Damga Metro Göztepe projesinde peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı da sağlanıyor. Peki Damga Metro Göztepe ev fiyatları ne kadar?

Damga Metro Göztepe Projesi!

Damga Metro Göztepe Projesi 8 bin 83 metrekare alan üzerine Damga Konut Yapı A.Ş tarafından inşa ediliyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor...

Bağcılar Damga Metro Göztepe fiyatlar!

İstanbul Bağcılar'ın en büyük kentsel dönüşüm projelerinden olan Damga Metro projesinde peşin ödemelerde yüzde 15 indirim sağlanıyor. Proje 8 bin 83 metrekare alan üzerinde yükseliyor...

bağcılar Damga Metro Göztepe projesi Haberi

bağcılar Damga Metro Göztepe projesi


Damga Konut Yapı A.Ş tarafından hayata geçirilen Damga Metro Göztepe'de ön satışlar başladı. 


Bağcılar'ın en büyük kentsel dönüşüm projelerinden olan Damga Metro Göztepe'de 273 konut yer alıyor. Dairelerin yanı sıra dükkanların da yer aldığı proje 8 bin 83 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Damga Metro Göztepe'de 3 oda 1 salon konutlar bulunuyor. Projedeki konutların alanları 120 metrekare, 125 metrekare, 128 metrekare, 130 metrekare olarak tasarlandı. 


Metrekare fiyatının 4 bin 750 TL'den başladığı projede yüzde 20 peşinat ve 30 aya varan vadenin yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 15 indirim imkanı da sağlanıyor.


Yüzde 65'i yeşil alan ve sosyal donatı alanlarına ayrılan Göztepe Damga Metro'da, kamelyalar, süs havuzları, spor tesisleri, hamam, sauna, otopark mevcut.


Mahmutbey-Mecidiyeköy Metrosu aktarma istasyonuna yürüyüş mesafesinde yer alan proje; İstoç, Oto Center ve...