Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi satılık daire

Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi satılık daire

4 oda 2 salon ve 5 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelen Bahçelievler Semti kentsel dönüşüm projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 930 TL'den başlıyor.

Hakan Bahadır: Sadece maddi kayıp var!

Bahçelievler'de kentsel dönüşüm için boşaltılan bina çöktü. Çöken bina aile ilgili Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır;" Yaralı ve ölüm vakamız yok, sadece maddi kayıp var" dedi...

Bahçelievler'de çöken bina sonucunda iki kişi yaralandı!

İstanbul Bahçelievler'de kentsel dönüşüm sebebiyle bir ay önce boşaltılan bina çöktü. Çöken binanın bir kısmının üzerine düştüğü yan binada yaşayan Bahtiyar Cengiz isimli kadın hafif şekilde yaralandı...

Hafriyat dehşeti! Boş araziyi moloz yığınlarıyla doldurdular!

Bahçelievler’de kentsel dönüşüm projeleri kapsamında çıkan inşaat molozlarını güpegündüz boş araziye döktüler Kaçak döküm yapanlar drone ile görüntülendi.

Batman Hilalevler sakinleri kentsel dönüşüm istiyor!

Batman Bahçelievler Mahallesi Hilalevler sakinleri kentsel dönüşüm istiyor. 126 konuttan oluşan Hilalevler 45 yıl önce yapıldı.

Batman Bahçelievler kentsel dönüşüm bekliyor!

Batman Bahçelievler mahallesinde aileler kentsel dönüşüm bekliyor. mahalle sakinlerinden Hüseyin Doğan: “Evlerimiz en az 40 yıllık. Yaklaşık otuz aile, bu binalarda yaşıyor. 1.5 Yıl önce ‘Kentsel Dönüşüm’ için başvurumuzu yaptık. Ancak sonuç alamadık'' dedi.

Bahçelievler ve Aydınlıkevler bölgesi yeniden yapılandırılmalı!

Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, kentsel dönüşüm çalışmalarının rant kaygısı olmadan yürütülmesi gerektiğinin altını çizdi. Türkoğlu “Ankara'da özellikle Bahçelievler ve Aydınlıkevler bölgesinin yeniden yapılandırılması gerekiyor” dedi.

Kentsel dönüşümde rant kaygısı olmamalı!

Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, kentsel dönüşüm projeleriyle ilgili bilgi verdi. Türkoğlu, “Ankara'da özellikle Bahçelievler ve Aydınlıkevler bölgesi yeniden yapılandırılmalı'' dedi.

Bahçelievler'de dönüşüm için boşaltılan binaya hırsız girdi!

Bahçelievler'de kentsel dönüşüm kapsamında boşaltılıp mühürlenen Nur Apartmanı'na hırsız girdi. Apartmanda kimsenin olmamasını fırsat bilen hırız tüm değerli eşyaları çaldı.

Emek Semti kentsel dönüşüm projesinde metrekaresi 3 bin 930 TL'ye!

Ankara kentsel dönüşüm projelerinden Emek Semti'nde yer alan kentsel dönüşüm projesine 21 Eylül 2014 tarihinde başlandı. 350 ve 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan projede daire tipleri 4+2 ile 5+1 şeklinde dizayn edildi.

Bahçelievler Semti kentsel dönüşüm projesinde metrekaresi 3 bin 930 TL'ye!

4 oda 2 salon ve 5 oda 1 salon daire seçeneklerinden meydana gelen Bahçelievler Semti kentsel dönüşüm projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 930 TL'den başlıyor.

Emek Semti kentsel dönüşüm projesinde 1.1 milyon TL'ye 5+1!

Ankara Emek Semti Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yer alan daireler 4 oda 2 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projedeki 5+1'lerin fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor.

Üsküdar Bahçelievler'e yeni muhtarlık binası!

Üsküdar Belediyesi’nin yerinde kentsel dönüşüm programı kapsamında yapımı tamamlanan Bahçelievler Mahallesi Muhtarlığı yeni hizmet binası Başkan Hilmi Türkmen’in ve Üsküdar İlçe Kaymakamı Mustafa Güler'in katıldığı törenle açıldı...

Melikgazi Bahçelievler'de kentsel dönüşüm başlıyor!

Ankara'da Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesince gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm Çalışmasının bu kez Mimarsinan Bahçelievler Mahallesinde yapılacağını ve bu mahallenin hak ettiği tarihi misyonuna kavuşacağını söyledi.

Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi satılık daire

Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi satılık daire Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi satılık daire

Ankara kentsel dönüşüm projelerinden Bahçelievler Semti projesi Omg Grup, Ede  Ankara  Emlak Yapı İnşaat tarafından yükseliyor. 2015 sonunda teslimlerin yapılacağı Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi, 350 ve 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 


4 katlı blok halinde tasarlanan Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi'nde daireler 240 metrekare 4+2 ve 280 metrekare 5+1 şeklinde tasarlandı. Projede 52 konut yer alıyor. 


Blokların taban oturumları 200 ve 300 metrekare olarak tasarlanan Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında konutların tavan yüksekliklerinin 240 cm olarak belirlendi. 


Anıtkabir manzaralı Bahçelievler Semti Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında dairelerin metrekare birim fiyatlarının 3 bin 930 TL'den başlıyor. Projede aidatlar ise 100 TL. Yarısında peşin ödeme yapıldığı takdirde kalan kısmı Yapı Kredi Bankası ile taksitlerle ödeniyor. 


1.040 metrekarelik kiralanabilir alana sahip Bahçelievler Semti...