26 / 05 / 2022

bahçeşehir Soyak Konforia

bahçeşehir Soyak Konforia

Bahçeşehir Soyak Konforia ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulunuyor.

Soyak Konforia ödeme seçenekleri 2018!

Soyak Konforia ödeme seçenekleri 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Hemen teslimlerin yapıldığı projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor.

Kanal İstanbul'un yanında Soyak Konforia'ya bugünden taşınma fırsatı!

Kanal İstanbul'un yanında Soyak Konforia'ya bugünden taşınma fırsatı sunuluyor. Projedeki 2+1 dairelern fiyatları 333 bin TL'den başlıyor. 

Soyak Konforia'dan 20 bin TL karne hediyesi!

Soyak Konforia çocuğunuza karne hediyesi veriyor. 31 Ocak tarihine kadar, hem taşınmaya hazır Soyak Konforia'dan eviniz, hem de 20 bin TL değerinde tatil hediyeniz olsun.

Soyak Konforia’dan ev alan herkes 2017 model otomobil hediye!

İstanbul’un yeni yüzü Kuzey Bahçeşehir’de yükselen Soyak Konforia 10 Nisan’a kadar kaçırılmaz bir fırsat sunuyor.

Soyak Konforia bayram kampanyası!

Konut seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan projede bayram kampanyası başlatıldı. Soyak Konforia bayram kampanyası haberimizde yer alıyor...

Bahçeşehir Soyak Konforia'da bu haftaya özel yüzde 10 indirim fırsatı!

5 bin konutluk Soyak Konforia'da bu haftaya özel yüzde 10 indirim yapılıyor, isteyenler haftaya özel olarak peşin ve banka kredili alımlarda sıfır faizli Soyak Finansmanı'nı da kullanabiliyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia'da 184 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Soyak deneyimiyle İstanbul’un geleceği en parlak bölgesi Kuzey Bahçeşehir’de hayata geçecek olan proje, Bahçeşehir göletten 7-8 dakika uzaklıkta, 3. Köprü bağlantı yolları ve 3. Havaalanı projesine yakın lokasyonuyla dikkat çekiyor.

Soyak Yapı Konforia Evleri satış fiyatları!

İstanbul Bahçeşehir' de inşa edilen proje toplam 130 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor. Soyak Yapı Konforia Evleri satış fiyatları 184 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia adres!

Toplam 130 bin metrekare arsa üzerine yayılan Konforia projesi 15 kat şeklinde yükseliyor. Bahçeşehir Soyak Konforia adres bilgilerine göre Deliklikaya Organize Sanayi Bölgesi' nde yükseliyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia ne zaman teslim?

Konumuna göre Bahçeşehir göletten 7-8 dakika uzaklıkta bulunan projede toplam 271 adet daire bulunuyor. Proje Proje Soyak Yapı imzasıyla yükseliyor. Peki Bahçeşehir Soyak Konforia ne zaman teslim?

Bahçeşehir Soyak Konforia'da teslimler Eylül 2017'de!

Yüzde 1 KDV avantajıyla ödemelerin yapılabildiği projede toplamda 5 bin konut yer alıyor. Soyak Yapı'nın Kuzey Bahçeşehir'de planlandığı projenin ilk ayağı Soyak Konforia'da 271 daire bulunuyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia teslimleri ne zaman?

Toplam 271 adet dairenin yer alacağı proje toplam 130 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek. Projede fiyatlar 178 bin TL'den başlıyor. Peki Bahçeşehir Soyak Konforia teslimleri ne zaman?

Bahçeşehir Soyak Konforia'da ilk fiyat avantajı sürüyor!

Bahçeşehir'de 15'er katlı 40 blok olarak yükselen Soyak Konforia projesine 178.000 liradan başlayan ilk fiyat avantajında son günler..

Bahçeşehir Soyak Konforia Rezidans nerede?

Toplam 130 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilecek olan projede bloklar 15 kat şeklinde yükselecek. Projede yüzde 1 KDV uygulanıyor. Peki Bahçeşehir Soyak Konforia Rezidans nerede?

Bahçeşehir Soyak Konforia ödeme bilgisi!

Bahçeşehir Soyak Konforia ödeme bilgisi haberimizde yer alıyor. İstanbul Bahçeşehir'de hayata geçirilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulunuyor.

Bahçeşehir Soyak Konforia'da 3 bin 900 TL taksitle 2+1!

Soyak Konforia Evleri projesinde ara ödeme yapmadan ve peşinat vermeden konut sahibi olmak mümkün. İstanbul Bahçeşehir'de yer alan projede ödeme kampanyası 17 Ekim'de sona eriyor...

Soyak Konforia Kuzey Bahçeşehir fiyatları 2017!

Konutların hemen teslim edildiği Soyak Konforia projesi Soyak Yapı  tarafından inşa edildi. İşte Soyak Konforia Kuzey Bahçeşehir fiyatları 2017...

Soyak Konforia Bahçeşehir fiyat listesi 2017!

Soyak Konforia Bahçeşehir fiyat listesi 355 bin TL'den başlıyor. Soyak Konforia'da teslimler gelecek ay içerisinde yapılıyor...

Soyak Konforia Bahçeşehir güncel fiyatlar 2017!

Soyak Konforia Bahçeşehir güncel fiyatları 2+1'lerde 355 bin TL'den başlıyor. Soyak Konforia'da 2+1'ler için aylık 3 bin 900 TL taksitli ödemeler yapılıyor...

Bahçeşehir Konforia Konutları'ndan ev alana araba hediye!

İstanbul Bahçeşehir'de Soyak Yapı tarafından hayata geçirilen Kuzey Bahçeşehir projesinin ilk etabı Konforia'da, ev alan herkese 2017 model otomobil hediye ediliyor...

Bahçeşehir Soyak Konforia ev fiyatları 2017!

Bahçeşehir Soyak Konforia ev fiyatları 2+1'lerde 327 bin TL'den başlayarak değişiyor. Soyak Konforia projesinde 0,59 faizle 120 ay eşit taksitlerle ödeme imkanı sunuluyor...

Soyak Konforia Bahçeşehir'de Sevgililer Günü kampanyası!

Soyak Konforia Bahçeşehir'de Sevgililer Günü kampanyası kapsamında iki adet Iphone 7 hediye ediliyor...

Soyak Konforia ile Bahçeşehir'e yatırım fırsatı!

Üçüncü havaalanı ve üçüncü köprü projeleri ile değerlenen ve yıldızı parlayan Kuzey Bahçeşehir’de Soyak, güçlü bir proje ile yıllar içinde daha da değerlenecek bir yatırım fırsatı sunuyor: Soyak Konforia!

Soyak Konforia Evleri güncel fiyat listesi!

Soyak Konforia projesi, Soyak Yapı imzası ile Bahçeşehir'de inşa ediliyor. Bahçeşehir Soyak Konforia Evleri'nin güncel fiyat listesi aşağıdaki haberimizde...

Soyak Konforia Bahçeşehir'de hediye indirim çeki!

Soyak Konforia Bahçeşehir'de hediye indirim çeki fırsatı sunuluyor. Soyak Konforia Bahçeşehir projesinde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor...

Bahçeşehir Soyak Konforia'da metrekaresi 3 bin TL!

Soyak Konforia projesi 3. Havalimanı ve 3.köprü bağlantı yollarına komşu konumda Bahçeşehir'de yükseliyor. Projede metrekare birim fiyatları 3 bin TL olarak belirlendi.

Bahçeşehir Soyak Konforia'da indirim avantajı!

İstanbul’un yeni merkezi Bahçeşehir'de yükselen Soyak Konforia projesinde 5.000 konut yer alıyor. Projedeki konutların satışında peşin ve banka kredili ödemelere yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.

bahçeşehir Soyak Konforia Haberi

bahçeşehir Soyak Konforia

Soyak Yapı imzasını taşıyan Soyak Konforia projesi İstanbul Bahçeşehir'de yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire seçeneklerinden meydana gelen projede teslimler hemen yapılıyor. 

Bahçeşehir Soyak Konforia ödeme bilgisi!

Soyak Konforia projesinde ödeme planına göre; 120 ay yüzde 0,50 faiz, hemen tapu fırsatı sunuluyor. 

1. etabı 271 tane daireden oluşan projede kapalı otopark, spor alanları, çocuk oyun alanları ve yürüyüş yolları mevcut.

Tel: 444 0 795     
Web: http://konforia.soyak.com.tr/
Ezgi...