bahçeşehir ve sultanbeyli raylı sistem

bahçeşehir ve sultanbeyli raylı sistem

KİPTAŞ ’ın ‘Vaditepe Bahçeşehir’ projesinin tanıtımını yapan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, programın ardından basın mensuplarının ulaşımla ilgili sorularını cevaplandırdı. Topbaş önemli açıklamalar yaptı

Tasarruf Organizasyon Ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Sultanbeyli Şubesi açıldı!

Tasarruf Organizasyon Ve Gayrimenkul Pazarlama Anonim Şirketi Sultanbeyli Şubesi bugün Sultanbeyli'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Nimetullah Narman tarafından açıldı.

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi 1746 Parsel ve 2153 Parselin Tamamı, 274 Parselin Bir Kısmı ile 1746 Parselin Doğusundaki Tescil Harici Alanın Bir Kısmına İlişkin 1/5000 Ölçekli NİP ve 1/1000 Ölçekli UİP Değişikliği askıya çıktı.

Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi için ilk harç döküldü!

Başakşehir Belediyesi, eğitim alanında büyük adımlar atmayı sürdürüyor. Bahçeşehir’de içinde ilk ve ortaokul, fen lisesi, öğrenci yurdu, huzurevi gibi bölümler olan “Bahçeşehir Eğitim ve Yaşam Vadisi” için ilk harç döküldü.

Kiler GYO ile KİPTAŞ arasında Referans Bahçeşehir ve Referans Başakşehir anlaşması!

Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, KİPTAŞ Referans Bahçeşehir (558 ada 8 Parsel) ve KİPTAŞ Referans Başakşehir (1284 ada 2 Parsel) sözleşmesi protokolü hakkında açıklama yaptı...

En ucuz kiralık konut Sultanbeyli ve Esenyurt'ta!

İstanbul'da kiralık konutta en ucuz ortalama metrekare fiyatları 9 lirayla Esenyurt, Sultangazi, Sultanbeyli ve Sancaktepe'de görülürken, bu rakam Çekmeköy, Tuzla ve Pendik'te 10 liraya, Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Gaziosmanpaşa'da 11 liraya çıkıyor.

Portre Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi açıldı!

Portre Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi bugün 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Sultanbeyli Bilim, Teknoloji ve Gençlik Merkezi açıldı!

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Sultanbeyli Bilim, Teknoloji ve Gençlik Merkezi'nin açılışına katıldı.

Bahçeşehir Yeryüzü Grup Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bahçeşehir Yeryüzü Grup Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Kerim Turan tarafından kuruldu.

Bahçeşehir Park Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bahçeşehir Park Gayrimenkul Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 20 bin TL sermaye bedeli ile Mehmet Duygu Kalkan tarafından kuruldu. 

Samandıra-Sultanbeyli arasında yeni yol inşa edilecek!

Sancaktepe TEM Otoyolu'na yeni yan yollar yapılacak. TEM Otoyolu'nun Samandıra ve Sultanbeyli kavşakları arasında 4 kilometre yan yol inşa edecek.

İslam İnşaat Tekstil ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi açıldı!

İslam İnşaat Tekstil ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli Şubesi 500 bin TL sermaye ile bugün açıldı. 

Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli metrosunda son durum!

Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metro Hattı'ndaki çalışmalar büyük bir hızla devam ediyor. 11 kilometre uzunluğa sahip olan metro projesi için Sultanbeyli’de Hasanpaşa ve Sultanbeyli Merkez olmak üzere 2 durak olacak.

Strada Bahçeşehir Plus fiyat ve ödeme planı!

Strada Plus'ta satışlar başladı. Akzirve Gayrimenkul imzası taşıyan Strada Bahçeşehir Plus projesi 880 daireden meydana geliyor. işte Strada Bahçeşehir Plus fiyat ve ödeme planı...

bahçeşehir ve sultanbeyli raylı sistem Haberi

bahçeşehir ve sultanbeyli raylı sistem


Metro ağları ve raylı sistemlerle ilgili projeleri kamuoyu ile paylaştıklarını hatırlatan Başkan Kadir Topbaş, İstanbul’da dünyanın pek çok şehrinde olmayan çok ciddi raylı sistem yatırımlarını planladıklarını söyledi. Şehrin 2019 yılına kadar 400 kilometre aylı sisteme erişeceğini vurgulayan Başkan Topbaş, “İstanbul’da kentin iç bölgelerindeki yoğunluğu taşıyacak raylı sistemleri 2019’da kadar bitirmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda Bahçeşehir ve Sultanbeyli raylı sistemlerini 2019 sonrası için düşünmüştük. Ama yoğun bir talep üzerine proje çalışmasını hızlandırdık. İnşallah 2019 sonunda bitirilecek şekilde Sultanbeyli ve Bahçeşehir’e modernize edilmiş banliyö hatlarının gelmesi için projelendirme çalışmaları devam ediyor. Bu müjdeyi vermek isteriz” diye konuştu.


Metrobüs hattının İstanbul’da çok önemli bir ulaşım sistemi olarak hizmet verdiğini ve yoğun talep dolayısıyla zaman zaman sıkıntıların yaşandığını gördüklerini ifade eden Kadir Topbaş, şöyle konuştu;...