29 / 06 / 2022

bakan bilgin

bakan bilgin

Memur ve emekli maaşı Temmuz zamları her yıl olduğu gibi Haziran ayı enflasyon rakamlarına göre belirleniyor. Milyonlarca memur, sözleşmeli personel ve emeklinin alacağı zam oranları yaklaşan Haziran ayı ile birlikte şimdiden merak konusu haline geldi. Konu ile ilgili Bakanlık'tan açıklama geldi.

Bakan Bilgin'den asgari ücrete Temmuz'da ek zam açıklaması: İşte enflasyon farkıyla hesaplanan asgari ücret maaşı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, hükümetin memurları kapsayan 3600 ek gösterge düzenlemesinden sonra asgari ücretli ve emeklilere de Temmuz zammıyla ilgili dikkat çeken açıklamalar yaptı. Bilgin, zam çalışmalarında 'enflasyon' farkını dikkate alacaklarını ifade etti.

Bakan Bilgin'den Temmuz zammı müjdesi! Emekliye, memura, asgari ücretliye ara zam geliyor!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Temmuz zamlarıyla ilgili konuştu. Peki Vedat Bilgin Temmuz zamlarıyla ilgili neler söyledi? İşte Bakan Bilgin'in o açıklaması...

EYT'de yeni reçete belli oldu! Bakan Bilgin ve AK partili o isimden sürpriz açıklama! EYT çıkacak mı? Ne zaman çıkacak? 

"EYT yasası ne zaman çıkacak" sorusunun yanıtı milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor. Peki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ​​​​​​​ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin EYT ile ilgili ne dedi? EYT ne zaman çıkacak? İşte detaylar...

Bakan Bilgin'den emekli ve memur maaş zamlarıyla ilgili flaş açıklama! Kimse beklemiyordu yeni tarih verdi

Hükümet ile Memur-Sen arasında devam eden 3600 ek gösterge ve diğer ek göstergelerin düzenlenmesini içeren görüşmeler nihayete erdi. Memur ve emekli maaş zamlarıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra Bakan Bilgin de konuştu. Kimse beklemiyordu yeni tarih verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücrete gelecek zam miktarını açıkladı: İşçimizden esirgemeyeceğiz

Asgari ücrete ara zam formülü masaya geldi. Hükümet Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yürütülen zam çalışmalarına hız verildi. Bakan Bilgin, biten çalışmanın Cumhurbaşkanı tarafından açıklanacağını bildirmişti.

Asgari ücret emekli memurlara ek zam ve maaş ödemesi! Bakan Bilgin'den sürpriz açıklama

Emekli ve memurların temmuzda alacağı 6 aylık zam ve enflasyon farkı hesaplanıyor. Maaşlara yapılacak zamlarda en belirleyici kriter enflasyon rakamları olacak. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı "ara zam" çalışması yapıyor! İşte detaylar...

Bakan Vedat Bilgin açıkladı... 3600 ek gösterge için flaş gelişme!

3600 ek gösterge için merak bekleyiş devam ederken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin vatandaşları heyecanlandıracak bir açıklamada bulundu.

Emekli Temmuz maaşı belli oldu mu? Bakan Bilgin açıkladı o rakamlar değişti! SSK, Bağkur, memur ve emekli zammı kaç TL?

Milyonlarca vatandaş Temmuz ayı zammını merak ediyor ve araştırıyor. Peki Emekli Temmuz maaşı belli oldu mu? Emekli Temmuz zammı ne kadar 2022? İşte konu ile ilgili olarak aktarılan son detaylar...

Çalışma Bakanı Vedat Bilgin'den 18 maddelik eylem planı imzası! Maaş zamlarını 19 Mayıs'ta açıkladı: Şu anda topladık

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Türkiye'de milyonlarca emekli, memur ve işçiyi ilgilendiren düzenlemeleri hazırlayan makam olarak dikkat çeken açıklamalar yapmaya devam ediyor. Maaş zamları, 3600 ek gösterge ve asgari ücrete ek artış konusunun mimarı Bilgin'den son dakika bilgilendirmesi geldi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin'in emekli maaşı ve asgari ücret zammı açıklamasındaki rakam değişiyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 3600 ek gösterge çalışmalarını bitirdiklerini açıkladı. Bakan Bilgin ayrıca, “Ücretlilerimizin enflasyon karşısındaki kayıplarını giderecek çalışmalar Temmuz’da da yapacağımız düzenlemeler var” dedi.

Bakan Bilgin emekli memur ve asgari ücretliye ek zam projesini ilk kez açıkladı: Bitti diyerek...

Milyonlarca çalışan, emekli ve memurun maaşlarına Temmuz'da yapılacak zamlarda son dönemeç geçildi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, maaşlara zam projesinin detaylarını ilk kez açıkladı.

Zam geleceği açıklanan asgari ücret emekli ve memur maaşlarında sürpriz gelişme: Bakan Bilgin işareti verdi ama...

Hükümet Temmuz ayında emekli, memur ve asgari ücretliye zam yapılacağına dair açıklamalar yaptı. 3600 ek göstergeyle birlikte EYT sorunu da çözüm için masada olacak. Peki maaşlara yatacak zamlar nasıl hesaplanacak, zamlar maaşları nasıl etkileyecek?

Bakan Bilgin'den son dakika memur ve emekli zammı açıklaması! Büyük zamla en düşük maaş ne kadar olacak?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, EYT düzenlemesi, emekli zammı, memur zammı ve 3600 ek gösterge çalışmasına ilişkin dikkat çeken bir son dakika açıklamasında bulundu. Milyonlarca emekli ve memurun muhtemel Temmuz maaşları da hesaplandı. İşte ayrıntılar...

bakan bilgin Haberi

bakan bilgin

Emekli ve memur maaşına Temmuz ayında yapılacak zammı için gözler Haziran ayında açıklanacak enflasyon oranlarına çevrildi. 2022 Temmuz ayında memur ve emekli maaşlarına yapılacak zamlara ilişkin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'den açıklama geldi. Bakan Bilgin; "Çalışanlarımızı koruyacağız, emekçilerimizi koruyacağız. Temmuz ayında emekçilerin karşılaştıkları enflasyon farkına karşı düzenlemelerin hazırlığını yaptığımızı belirtmek isterim." ifadelerine yer verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, emekli memur Temmuz zamlarına ilişkin taban maaşların artacağını belirtti. Bakan Bilgin, milyonlarca emekli ve memurun heyecanla beklediği Temmuz zam oranlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Bilgin: "Temmuz ayında bir sürprizimiz olacak, en düşük emekli maaşı artacak. Detayları 1 Mayıs'ta açıklayacağım. Bin 100 liralık bayram ikramiyesini biz 400 lira artırmış olsaydık bunun maliyeti 10 milyar...