18 / 08 / 2022

bakanlar nerede yaşıyor

bakanlar nerede yaşıyor

Görevinden alınan eski bakanın ikametgahı ile ilgili iddialar meclis gündemine taşındı. CHP'li Sarıbal, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Gümüş fiyatları tarihi çöküşünü yaşıyor! Gümüşü görenler 'eyvah' dedi! Korkutan rakamlar açıklandı! Son dakika...

Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmeler yakından takip ediliyor. 12 TL seviyelerinde işlem gören gümüş hızlı düşüş yaşıyor. Gümüş fiyatlarını görenler 'eyvah' dedi. Peki gümüş fiyatları ne kadar oldu? Bugün gümüş fiyatları kaç TL? İşte korkutan son dakika rakamlar...

Dünya piyasası bir anda hücum etti! Altının veliahtı gümüş parlak günlerini yaşıyor! İşte aylık getirisi

Rusya ile Ukrayna arasında süregelen çatışma ve artan enflasyonist baskıların güvenli liman teklifl erini yükseltmesiyle gümüş de en parlak dönemlerini yaşamaya başladı. 6 haftadır zirveden inmeyen gümüş ons başı 26 dolardan işlem görüyor. Aylık getirisi ise en az yüzde 3.

Rus oligarkların kara paraları nerede saklanıyor? 

Dünya genelindeki ülkeler Rus patronların servetlerini belirlemek amacıyla harekete geçti. Peki dünyada ne kadar Rus 'kara parası' bulunuyor? Rus oligarkların kara paraları nerede saklanıyor? İşte ayrıntılar...

Türkiye'de kaç kişi kendi evinde yaşıyor? 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2020 yılına ilişkin Gelir ve Yaşam Koşulları Araştırması sonuçlarını açıkladı. Açıklanan rakamlara göre; Türkiye'de yaşayan vatandaşların yüzde 57.8'i kendi konutunda yaşıyor.

İzmirli depremzedeler kredi mağduriyeti yaşıyor!

İzmir’de 30 Ekim 2020'de meydana gelen ve 118 vatandaşın hayatını kaybettiği deprem sonrasında mağdur olan depremzedeler kredi konusunda problemler yaşıyor. 

Dünyada en çok milyarderler nerede yaşıyor?

Dünya genelinde ne çok milyarder uzun bir süre Amerika'da yaşıyordu. Fakat bu durum 2020 yılı itibariyle değişti. Dünyan genelinde milyarderin en çok olduğu yerler Çin'de bulunuyor. 

Nuray-Okan Fenercioğlu çifti ev sahibiyle kriz yaşıyor!

Sosyetenin tanınan yüzlerinden Nuray-Okan Fenercioğlu çifti otopark sorunu nedeniyle Bebek’te bulunan dairelerinin ev sahibiyle kriz yaşıyor.

Ali Ağaoğlu, İstanbul'da izole hayat yaşıyor!

Ağaoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, İstanbul'da şehrin içinde kurduğu çiftlikte izole bir hayat yaşıyor.

Sivas'ta inşa edilen ahşap evlere sipariş yağıyor!

Sivas'ta TCDD emeklisi 65 yaşındaki Namoğlu torunları için inşa ettiği ahşap evlere, Türkiye'nin dört bir yanından sipariş alıyor. 

Denizlili esnafa icra yağıyor! 

Denizli’de hem yerli hem de yabancıların göz bebeği olan Pamukkale’nin yanı başındaki Karahayıt’ta ödemelerini yapamayan esnafa icra yağıyor.

Dünyada en çok milyarder bu şehirlerde yaşıyor!

Şehirlerde servetin büyük bir kısmı küçük bir kitle tarafından yönetiliyor. Peki milyarderler nerede yaşıyor? Dünyada en çok milyarder hangi şehirlerde?

Karavan sektörü altın dönemini yaşıyor!

Koronavirüs salgını karavan sektöründe satışları artırdı. Sektör adeta altın dönemini yaşıyor...

Dünyanın en zenginleri nerede yaşıyor?

New York’ta Kovid-19 salgını sebebiyle zenginler şehirden kaçıp şehrin popüler sayfiye mekanı olan Hamptons’a gitti. Hamptons’ta konut fiyatları yüzde 27.1 arttı. Peki Hamptons bölgesinde kimler yaşıyor? İşte milyarderlerin Hamptons'taki malikaneleri...

bakanlar nerede yaşıyor Haberi

bakanlar nerede yaşıyor

CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, görevinden alınan eski bakanın ikametgahı ile ilgili iddialara ilişkin soru önergesi verdi. Sarıbal, sorusunun Ticaret Bakanı Mehmet Muş tarafından yanıtlandırılmasını istedi.

CHP'li Sarıbal, ''Aşağıdaki sorularımın Ticaret Bakanı Mehmet Muş tarafından yazılı olarak cevaplandırılmasını, Anayasanın 98. ve İçtüzüğün 96. maddeleri gereğince arz ederim'' diye konuştu.  

Sarıbal, açıklamalarına şu şekilde devam etti: ''Ticaret Bakanlığı görevinden alınan Ruhsar Pekcan'ın bakanlığa atandıktan sonra bakanlık tarafından kendisine lüks bir yerde daire kiralandığı, kiralandıktan sonra Bakan Pekcan'ın isteğiyle dairede yapılan dekorasyon için bakanlığın bütçesinden 380 bin lira harcandığı iddia edilmektedir. Yine iddialara göre Pekcan, bakanlık görevinden alınmasına rağmen hala o dairede oturmaktadır. Bakanlık yetkilileri tarafından Pekcan ailesine daireyi boşaltıp, boşaltmayacağı sorulduğu "O kadar masraf yapıldı. İki ay daha sürem var. Oturmaya...