Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli

Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli

Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli kategorisinde gerçekleşecek. Daire tipleri 2 oda 1 salon olarak tasarlanan projede aylık taksitler teslimden sonra ödeniyor.

TOKİ Balıkesir 2. Etap başvuru tarihleri!

TOKİ Balıkesir 2. Etap başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor...

TOKİ Balıkesir 2. Etap başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir 2. Etap 1. Bölge projesinde yer alan konutlar satışa çıktı.

Balıkesir Sanayi 2. Kapı bölgesindeki mülkiyet sorunu çözülüyor!

1986'da İller Bankası Şehir Plancıları tarafından imar çalışması yapılan,18.02 bölgesi olarak bilinen Sanayi 2. Kapı bölgesindeki 34 senelik mülkiyet sorunu vatandaşların tapu ile aldıkları parsellerin tamamının korunması kaydıyla çözüme kavuşturuluyor.

TOKİ Balıkesir Sındırgı 2. Etap'ta 52 konut satışa çıktı!

TOKİ Balıkesir Sındırgı 2. Etap 668 konut projesinde yer alan 52 adet daireyi satışa çıkardı. Açık satışa sunulan dairelerin fiyatları 219 bin 547 TL'den başlıyor...

TOKİ Balıkesir Sındırgı 2. Etap son başvuru tarihi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir Sındırgı 2. Etap projesi için başvuru dönemi bugün sona eriyor.

Balıkesir TOKİ 2. Etap alt gelir projesi yarın satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir 2. Etap alt gelir grubu projesinde yer alan 51 adet konut yarın satışa çıkıyor.

TOKİ Balıkesir 2. Etap alt gelir başvuruları 21 Ekim'de başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir 2. Etap alt gelir grubu projesi için başvuru dönemi 21 Ekim tarihinde başlıyor.

Balıkesir Büyükşehir'den 46.6 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Altıeylül ilçesinde bulunan 2 adet arsayı satışa çıkardı. Gayrimenkullerin bedeli 46 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.

Balıkesir'de 45.6 milyon TL'ye satılık 2 adet arsa!

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Altıeylül Mahallesi'nde yer alan 2 adet gayrimenkulü 45 milyon 600 bin TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Balıkesir Sındırgı 2. Etap projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir Sındırgı 2. Etap projesinde yer alan 71 adet konut satışa çıktı.

Balıkesir Karesi kura sonucu öğrenme 2+1 ve 3+1!

Balıkesir Karesi kura sonucu öğrenme 2+1 ve 3+1 listesi haberimizde yer alıyor. Projede yer alan 2 oda 1 salonlar 75 metrekare, 3 oda 1 salon konutlar 110 metrekare alana sahip.

Balıkesir Sındırgı 2. Etap TOKİ başvuru tarihleri!

Balıkesir Sındırgı 2. Etap TOKİ başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede toplam 101 adet konut bulunuyor.

TOKİ Balıkesir Sındırgı 2. Etap başvuruları 28 Haziran'da sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Balıkesir Sındırgı 2. Etap projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 28 Haziran'da sona eriyor.

Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli

Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli

TOKİ Balıkesir Edincik 2. Etap Konutları satış fiyatları, proje ihalesi yapıldıktan sonra belli olacak. Projede taksitler teslimden bir sonraki ay ödenmeye başlanacak. 


Balıkesir Edincik 2. Etap TOKİ kura çekilişi emekli vatandaşlara özel olarak, 32 adet konut için düzenlenecek. Projede daireler 75 metrekare büyüklükte 2+1 şeklinde dizayn edildi. 


Kura çekiliş tarihi 15 Şubat 2016 olarak belirlenen TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap'ta başvuru işlemleri 30 Aralık 2015 tarihinde kadar kabul edilmişti. 


Edincik TOKİ 2. Etap Konutları için yüzde 12 peşinatta kalan bedel 180 ay, yüzde 20 peşinatta ise kalan bedel 240 ay vadelendiriliyor. Satış duyurusu için