17 / 08 / 2022

Ballast Nedam NV

Ballast Nedam NV

Rönesans Holding, Hollandalı inşaat şirketi Ballast Nedam NV'nin % 99'unu satın aldı. Teknoloji perakende şirketi BİMEKS, Almanya’da şirket almak için harekete geçti.

Rönesans Holding Ballast Nedam NV'nin yüzde 19'unu satın aldı!

Rönesans Hollandalı şirketi satın aldı Rönesans İnşaat, Hollandalı inşaat şirketi Ballast Nedam NV'nin yüzde 19.9'unu 6 milyon Avro'ya satın aldı.

ZES NV ağını genişletiyor! Avrupa ülkesinde şirket kuruldu

Zorlu Enerji’nin elektrikli araç piyasasında kurduğu ZES NV, Hollanda'da ZES BV isminde yeni bir şirket açtı.

İnv Mühendislik İnşaat Anonim Şirketi kuruldu!

İnv Mühendislik İnşaat Anonim Şirketi Ümraniye'de Recep Kara tarafından kuruldu.

London Fınancıal Inv Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

London Fınancıal Inv Gayrimenkul Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nuriye Aleyna Palancı tarafından kuruldu.

Nvısta Gayrimenkul İnşaat Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nvısta Gayrimenkul İnşaat Pazarlama İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar’da 100 bin TL sermaye bedeli ile Hussein Alahmad tarafından kuruldu.

Hollanda'nın en uzun kara tünelinde Rönesans Holding imzası!

Rönesans Holding'in Hollanda'daki grup şirketi Ballast Nedam tarafından hayata geçirilen ülkenin en uzun kara tüneli Gaasperdammertunnel'in iki kuzey geçidi trafiğe açıldı

Rönesans'ın Blankenburg Bağlantı Yolu projesine ödül!

Avrupa’nın stratejik projelerine imza atan Rönesans, iştiraki Ballast Nedam ile Hollanda’nın en büyük PPP projesi “Blankenburg Bağlantı Yolu”nun inşasını sürdürüyor.

Doğuş GYO 100 milyon Euro krediyi ne için kullandı?

Doğuş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Credit Europe Bank NV'den 100 milyon Euro kredi kullanıldı...

Blankenburg Bağlantı Yolu Projesi'nin inşaatı başladı!

Rönesans Holding'in Hollanda'daki şirketi Ballast Nedam'ın BAAK Konsorsiyumu tarafından inşa edilecek bir milyar avroluk Blankenburg Bağlantı Yolu Projesi'nin inşaatı başladı. 

Rönesans Holding ve TAV İnşaat ortaklığı Avrupa’da!

Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndaki ek terminalin inşa ihalesini, Rönesans Holding’in grup şirketi Ballast Nedam ve TAV İnşaat ortaklığı kazandı. Ek terminalin inşası 2019'da tamamlanacak. 

Rönesans'tan Hollanda'ya 1 milyar avroluk proje!

Rönesans Holding, geçen yıl satın aldığı Ballast Nedam ile Hollanda Rotterdam'da yol ve tünellerden oluşan yaklaşık 1 milyar avro tutarındaki kamu özel ortaklığı (PPP) projesine imza atmaya hazırlanıyor.

Amsterdam Arena, Rönesans ile yeniden doğuyor!

Rönesans Holding bünyesindeki Hollanda’nın 139 yıllık inşaat şirketi Ballast Nedam, ülkenin simge stadyumu Amsterdam ArenA’da gerçekleştirilecek en geniş çaplı renovasyon çalışmasına başlıyor.

Rönesans Holding, Ballast Nedam NV'nin yüzde 99'unu satın aldı!

Rönesans Holding, Hollandalı inşaat şirketi Ballast Nedam NV'nin % 99'unu satın aldı. Teknoloji perakende şirketi BİMEKS, Almanya’da şirket almak için harekete geçti.

İNV Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Hizm.Bilişim Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İNV Gayrimenkul Yönetim ve Danışmanlık Hizm.Bilişim Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Özgür Yavuz ve Tolga Ergut ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 19 Ekim'de Beşiktaş, Levent Mahallesi'nde kuruldu.

Ballast Nedam NV Haberi

Ballast Nedam NV

Avrupa’da turizm yatırımlarına soyunan Doğuş Grubu, Madrid’de 180 milyon euroya otel aldı

Türkiye'de önemli başarılara imza atan şirketler, artık kabına sığamıyor. Gıdadan teknolojiye, inşaattan turizme birçok alanda yurtdışında şirket satın alan Türkler, dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Bu alanda dikkat çeken isimlerden biri olan Rönesans Holding son olarak Avrupa'da önemli satın almalar gerçekleştirdi. İsviçreli Hergiswill ve Alman Heitkamp'ı bünyesine katan Rönesans, Hollandalı inşaat şirketi Ballast Nedam NV'nin de yüzde 99'unu satın aldı. Türkiye'de 139 mağazaya ulaşan teknoloji zinciri Bimeks Almanya'da bir perakende firmasını almak için görüşmelere başladığını duyururken, Doğuş Grubu da Madrid'de Hotel Villamagna'yı bünyesine kattı.


ÜNLÜ TÜNELDE TÜRK İMZASI

Rönesans'ın satın alımlarla gelen ilk somut başarılarından biri, dünyanın mühendislik harikalarından biri olarak gösterilen Gothhard Base Tüneli oldu. Rönesans, tünelin inşasında...