başarır inşaat helenium wings satılık

başarır inşaat helenium wings satılık

Toplam 357 adet konutun yer aldığı Helenium Wings projesi 5 blok olarak yükseliyor. Başarır İnşaat Helenium Wings satılık daire fiyatları ise 100 bin liradan başlıyor...

Başarır İnşaat Helenium Wings satılık!

Başarır İnşaat Helenium Wings satılık daire fiyatları için haberimizi inceleyebilirsiniz, proje 5 blok halinde yükseliyo

Kurtköy Helenium Wings satılık daire fiyatları!

Başarır İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Kurtköy Helenium Wings satılık daire fiyatları 1+1 daireler için 187 bin 500 liradan başlıyor...

Başarır İnşaat 3 ilde enerji santralleri yapacak!

Başarır İnşaat 35 milyon dolarlık yatırım bedeliyle 3 enerji santrali inşa edecek. 22 yıldır gayrimenkul sektöründe adından söz ettiren firma yeni girişimlerle gündeme geliyor.

Başarır İnşaat'tan Fikirtepe'ye 800 konutluk proje geliyor!

Fikirtepe’de 800 konutluk projeye başlamayı planlayan Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, Fikirtepe bölgesinde Bağdat Caddesi’ndeki gibi bir fiyat düşüşü olmayacağını belirtti.

Başarır İnşaat yeni projelerine başlayacak!

Başarır İnşaat 2017'de gayrimenkul projelerine start veriyor. 14 milyon dolarlık enerji yatırımı planlayan firma ardından konut projelerine yoğunlaşacak.

Konuta KDV indirimi hem tüketiciye hem de üreticiye kazandıracak!

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, konutta KDV indirimi ile ilgili görüşlerini açıkladı.

Başarır İnşaat bu yıl Anadolu'da konut Avrupa yakasında ofis inşa edecek!

Başarır İnşaat, Fikirtepe ve Bağdat Caddesi’nde kentsel dönüşümle proje gerçekleştirecek, Avrupa yakasına da Zeytinburnu’da ofis projesi ile geçecek.

Türkiye ekonomik büyümede yeniden ivme yapacak!

Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır 2016-2017 yılını değerlendirdi. İşte Alptekin Başarır'ın değerlendirmesi..

Başarır İnşaat'tan Fikirtepe'ye 850 konutluk proje!

Fikirtepe'de iddialı inşaat sektöründe 1995 yılından bu yana faaliyette olan Başarır inşaat'ın Bağdat Caddesi, Yakacık ve Kurtköy'de devam eden şantiyeleri bulunuyor.

Helenium Sky Suites fiyat listesi 2016!

Başarır İnşaat tarafından hayata geçirilen Helenium Sky Suites projesi 18 katlı tek blokta 214 üniteden meydana geliyor. İşte Helenium Sky Suites fiyat listesi 2016...

Helenium Sky Suites fiyatları!

Helenium Sky Suites Projesi, Başarır İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 5 bin 500 metrekare alanda yayılan proje, 85 milyon TL yatırım bedeli ile yükseliyor..

Helenium Sky Suites'te fiyatlar 239 bin liradan başlıyor!

Başarır İnşaat İstanbul Anadolu yakasında ‘Helenium’ markasıyla yaptığı projelere bir yenisini daha ekliyor

Helenium Sky Suites’te şimdi al Mart 2017’de öde dönemi!

İstanbul’da Helenium markası altında ezberleri bozan projeler geliştiren Başarır İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği Helenium Sky Suites projesine özel kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor.

Helenium Sky Suites'te lansmana özel fiyatlar 239 bin TL’den başlıyor!

Başarır İnşaat, 85 milyon TL’ye Helenium Sky Suites’i hayata geçiriyor. 1+1’den 3+1’e kadar birçok farklı daire büyüklüğüne sahip, suites konseptine farklı bir yorum getiren projede lansmana özel fiyatlar 239 bin TL’den başlıyor.

Helenium Sky Suite Kartal'da 239 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Başarır İnşaat'ın yeni Helenium projesi Sky Suite Kartal'da daire fiyatları 239 bin TL'den başlayarak değişiyor...

başarır inşaat helenium wings satılık

başarır inşaat helenium wings satılık başarır inşaat helenium wings satılık

Aralık 2014 tarihinde konut teslimlerinin gerçekleştirilmesi planlanan Halenium Wings projesi İstanbul Anadolu yakası Kurtköy bölgesinde inşa ediliyor. Proje Başarır İnşaat imzası taşıyor.


5 bloktan meydana gelen projede 357 adet daire bulunuyor. Başarır İnşaat Helenium Wings satılık daire tipleri  stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. 


Konutların yanı sarı 27 adet dükkanın da bulunduğu Helenium Wings projesinde yüzme havuzu, spor alanları, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness center, sauna gibi imkanlar da mevcut. 


Helenium Wings konut büyüklükleri 1+1 dairelerde 63  - 68 metrekare, 2+1 dairelerde 94 - 102 metrekare, 3+1 dairelerde 137 metrekare olarak belirlendi. 

Başarır İnşaat Helenium Wings satılık daire fiyatları 100 bin liradan başlayarak değişiyor.Ödeme koşullarına göre...